ردیاب آهنربایی چیست؟

در ادامه با بررسی مسیریاب آهنربایی با منبع تغذیه 15 روز شارژ، در جی پی اس خودرو با ما همراه باشید. ما افتخار مینماییم که هم اکنون به شرکت هایی بالای 1000 خودرو و هم به هم میهنان عزیزمان جهت جلوگیری از سرقت خودرو بهترین ردیاب خودرو را فروخته و در حال خدمات دهی به همشهریان عزیز خود میباشیم. شما میتوانید جهت بالا بردن سطح امنیت، نظارت و ردیابی خودرو و دریافت گزارشهای تکمیلی وضعیت خودرو، از ردیابهای آهنربایی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. ردیاب مگنتی اسمارتک VT-03 به مگنت های قدرتمند وهمچنین هوشمند در صورت قطع شدن مجهز می باشد و با انتخاب نوع عملکرد در دو حالت ارسال موقعیت هر 10 ثانیه یکبار و یا هر 24 ساعت یکبار این قابلیت را دارد تا بین 20 تا 360 روز با هر بار شارژ برای کاربر بازدهی داشته باشد.

استفاده از ردیاب های آهنربایی برای ردیابی خودرو های سبک، سنگین، آتش نشانی، آمبولانس و نظامی کاربرد داشته وهمچنین می تواند در مواردی که خودرو و یا وسیله نقلیه ای در پارکینگ دارید، کارایی بیشتری داشته باشد. ردیاب خودرو آهنربایی در دسته بندی ردیاب خودرو، در قسمت ردیاب های بیرونی قرار گرفته و برای نصب آن نیاز به تغییر در سیم کشی اتومبیل و یا دسترسی به داخل اتومبیل نمی باشد.

باتری قدرتمند 30000mAh قرار داده شده که بهترین نوع ممکن از باتری های مورد استفاده در ردیاب خوردوهااست. Tracksolid Pro یک پلتفرم جامع، حرفه ای و خارجیه که به کاربران امکان ردیابی آنلاین، پخش و Playback مسیرهای گذشته، آخرین گردش های دستگاه، گزارش های متنوع، هشدارهای مختلف، حصار جغرافیایی، هشدار سرعت و غیره را ارائه میده. خریداران انواع ردیاب خودرو آهنربایی را طیف گسترده ای از افراد تشکیل می دهند. همچنین انواع ردیاب های آهنربایی از نظر نوع کارکرد و امکانات تفاوت دارند. ویژگی های ردیاب آهنربایی چیست ؟ ردیاب خودرو آهنربایی برای کنترل خودروهای خدماتی نظیر آمبولانس، خودروهای آتشنشانی و نظامی نیز میتواند انتخاب مناسبی باشد.

بصورت کاملا نا محسوس داره ماشین رو کنترل میکنه، اون دستگاه همون GPS آهنربایی هست. از این رو برای تهیه نمونه های با کیفیت ردیاب خودرو آهنربایی باید از طریق نمایندگی های عرضه مستقیم این تجهیزات اقدام نمود. از این رو قبل از خرید جدید ترین نمونه های ردیاب خودرو آهنربایی باید از طریق منابع معتبر نسبت به قیمت این تجهیزات پرکاربرد اقدام نمود. صاحبان خودرو های شخصی خریداران عمده این ردیاب ردیاب آهنربایی اصفهان ها هستند.

ایندکسر