ردیاب حیوانات و نکاتی که در مورد آن نمی دانستید! – ایران رهیاب

در گام بعدی ارسال پیامک از از طریق یک گوشی موبایل به دستگاه ردیاب است تا دستگاه شماره پشتیبانی و ارسال اطلاعات را شناسایی کند. نکته بسیار مفید درباره این ردیاب این است که می توان آن را به برنامه های گوشی های موبایل هوشمند متصل کرد و به سادگی مسیر حرکت را رصد کرد.

دستگاه ردیاب برای حفظ امنیت حیوانات خانگی در برابر سرقت، یا ورود به محدوده های خطرناک و در زمان هایی که از شما فاصله گرفته اند مفید و کاربردی است. بررسی و کاربرد ردیاب حیوانات ، نگه داری از حیوانات خانگی و حفظ امنیت آن ها جزو سخت ترین کارها و بسیار با اهمیت است. قدرت آنتن دهی هم در ردیاب حیوانات اهمیت دارد تا در هر مکان و شرایطی امکان دریافت موقعیت وجود داشته باشد. در بسیاری از مناطق حفاظت شده طبیعی حیوانات در معرض انقراض زیادی وجود دارند که نگهداری و حفاظت از آن ها اهمیت بسیار زیادی برای ما و طبیعت دارند .

جی پی اس زیر پوستی برای حیوانات فقط در مواردی کار می کنند که سگی که گم شود و سپس پیدا شود و به دامپزشکی بیاورد. ردیابی با استفاده از ماهواره جی پی اس که در تمام نقاط دنیا بدون محدودیت مکانی موقعیت را دریافت و با استفاده از سیم کارت به صاحب حیوان ارسال می کند . یکی دیگر از دلایل ضروری برای استفاده از دستگاه های ردیابی، جلوگیری از صدمه روحی به شما و اطرافیان تان است که با حیوان خانگی زندگی می کردند. ردیاب یک وسیله ضروری است و این باعث می شود حتی در صورت بروز سرقت به راحتی قابل ردیابی است.

به طور کلی جی پی اس حیوانات جزو ابزار های ضروری و کاربردی برای دارندگان انواع سگ، گربه، اسب و… جی پی اس و ردیاب حیوانات ، بسیار کوچک و سبک است. البته بهجز ردیابهای قلادهای ردیابهای تراشهای و ردیابهای رادیویی هم هستند.ردیابهایی که بهاندازهی بسیار کوچک در بازار موجود است که اصطلاحاً تراشه نامیده میشود و در زیر پوست حیوانات قرار میگیرند و ردیابهای رادیویی چندین دهه است که مورداستفاده قرارگرفته است. از دیگر ویژگی های مهم ردیاب ها این است که می توان به گزارش مکان یابی روز های گذشته دسترسی پیدا کرد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید ردیاب برای حیوانات لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر