هزینه هایی که هنگام خرید ملک سرمایه گذاری باید در نظر داشت

[ad_1]

خرید ملک سرمایه گذاری یک راه اثبات شده برای افزایش ثروت در دراز مدت است. اما هزینه ها و کارمزدهای مرتبط با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات وجود دارد که فراتر از سپرده گذاری و پرداخت وام مسکن است که باید در بودجه خود در نظر بگیرید.

در حالی که برخی ممکن است اختیاری باشند – اگرچه برای محافظت از منافع بلند مدت شما مفید هستند – برخی غیرقابل مذاکره هستند.

در اینجا لیستی از هزینه ها و هزینه های مختلفی که باید هنگام ورود به بازار املاک استرالیا برای آنها آماده باشید آورده شده است. برخی از این هزینه ها مختص املاک سرمایه گذاری است، در حالی که برخی دیگر برای تمام خریدهای ملک اعمال می شود.

مالیات بر نشان ها

این مالیاتی است که به عنوان درصدی از ارزش ملک در هنگام مبادله ملک محاسبه می شود. این توسط دولت های ایالتی و منطقه ای مشمول مالیات است، بنابراین همه خریداران خانه باید هزینه آن را بپردازند. این که چقدر به دست می آید به قیمت خرید، البته به محل زندگی شما نیز بستگی دارد.

شما می توانید تخمینی از اینکه این قیمت برای یک ملک خاص چقدر است را با ماشین حساب حق تمبر ما دریافت کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که حق تمبر می تواند مقدار قابل توجهی از پول باشد که برای آن نیاز به بودجه دارید، اگرچه می توانید با وام دهنده خود در مورد گزارش آن به وام مسکن خود صحبت کنید. اگر شما اولین خریدار خانه هستید، ممکن است واجد شرایط معافیت جزئی یا کامل از حق تمبر (همچنین به عنوان “حقوق انتقال”) باشید.

بیمه وام مسکن بستانکاران

اگر کمتر از 20٪ از ارزش ملک را برای استفاده به عنوان سپرده در وام دارایی سرمایه گذاری خود دارید، اگر مایل به پرداخت بیمه وام مسکن بستانکاران (LMI) هستید، ممکن است همچنان بتوانید از آن برای خرید ملک استفاده کنید.

LMI حق بیمه ای است که وام گیرنده می تواند در صورتی که نسبت وام به ارزش او بیشتر از 80 درصد باشد پرداخت آن را انتخاب کند. در صورتی که وام گیرنده نتواند به تعهدات خود برای بازپرداخت و عدم پرداخت وام مسکن عمل کند، وام دهنده را برای خطر ضرر پوشش می دهد.

مهم است بدانید که فقط یک بار LMI باید پرداخت کنید. همانند حق تمبر، می توانید در همان ابتدا آن را به وام خود اضافه کنید تا بخشی از موجودی باشد که با پرداخت های معمول خود پرداخت می کنید.

مالیات زمین

این مالیات سالانه ای است که توسط دولت ایالت یا قلمرو بر املاک سرمایه گذاری اخذ می شود و بر اساس “ارزش بهبود نیافته” محاسبه می شود – یعنی. قیمت زمین واقعی بر اساس ارزش عادی بازار چقدر است. یک آستانه تعیین شده توسط اداره درآمد وجود دارد و تنها در صورتی که ارزش زمین بالاتر از آن باشد، این مالیات بر دارایی را می پردازید.

شایان ذکر است که مالیات زمین فقط برای املاک سرمایه گذاری پرداخت می شود و نه ملکی که محل اصلی سکونت شماست. همچنین باید بدانید که فقط باید حق تمبر یا مالیات زمین بپردازید، نه هر دو. این بسته به کشوری که ملک در آن واقع شده است متفاوت است – به عنوان مثال، شما مجبور نیستید مالیات زمین را در NSW بپردازید.

ارزیابی مالیات زمین معمولاً توسط شورای ایالتی یا محلی انجام می شود و قیمت آن می تواند از چند صد تا هزار دلار متغیر باشد. دریافت گواهی مالیات زمین قبل از خرید ملک مهم است – تا از شما در برابر مسدود شدن مالیات پرداخت نشده از طرف مالک قبلی محافظت شود.

هزینه های حقوقی

خرید ملک می تواند یک فرآیند پیچیده با پیامدهای قانونی بسیاری باشد، بنابراین ایده خوبی است که از یک وکیل کمک بگیرید تا در روند تسویه حساب به شما کمک کند. در واقع، در برخی کشورها، سرمایه گذاران ملکی ملزم به استخدام وکیل برای معاملات هستند.

وکیل نباید با یک حامل اشتباه گرفته شود، اگرچه همپوشانی وجود دارد – به عنوان مثال: وکیل همچنین می تواند خدمات حمل و نقل ارائه دهد.

پس حامل کیست؟ حمل و نقل یک متخصص واجد شرایط است که در انتقال ملک تخصص دارد. شرکت‌های حمل‌ونقل می‌توانند تمام اسناد قانونی را تهیه، بررسی و ارسال کنند و در مدیریت همه بررسی‌ها و بررسی‌های لازم که باید قبل از تسویه حساب انجام شود، کمک کنند و اطمینان حاصل کنند که تمام الزامات نظارتی را برآورده می‌کند.

این شامل انجام کارهایی مانند جستجوی عنوان – برای بررسی اینکه آیا بدهی معوقی در ملک وجود دارد یا خیر، زیرا پس از امضای نام خود، تمام تعهدات مربوط به ملک را به ارث خواهید برد – و مقررات منطقه بندی، که می تواند بر ارزش ملک تأثیر بگذارد. ویژگی.

موارد کوچک اما مهم بسیاری وجود دارد که یک حامل یا وکیل می تواند شما را راهنمایی کند. کمک گرفتن از متخصصان نه تنها مدیریت تمام اسناد را آسان‌تر می‌کند، بلکه می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی آن‌ها نیز استفاده کنید، که می‌تواند در درازمدت از منافع شما محافظت کند.

هزینه یک نوار نقاله می تواند بسیار متفاوت باشد – از 500 تا 1500 دلار. این امر به عوامل مختلفی از جمله نوع و موقعیت ملک و پیچیدگی فروش بستگی دارد.

بازرس کمیت

این هزینه ای است که ممکن است از پرداخت آن خرسند باشید – زیرا وقتی اظهارنامه مالیاتی خود را به ATO ارسال می کنید، می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. یک بازرس کمیت در تهیه برنامه استهلاک ملک شما کمک می کند تا مشخص کند که چه تخفیف مالیاتی می توانید بر روی ملک اجاره ای و محتوای ثابت آن درخواست کنید. شما باید مدت کوتاهی پس از خرید، یک برنامه استهلاک تهیه شده به صورت حرفه ای دریافت کنید.

این فقط یک هزینه خاص سرمایه گذاری است – زیرا اعتبار مالیاتی استهلاک را نمی توان در خانه ای که در آن زندگی می کنید مطالبه کرد، زیرا منبع درآمد محسوب نمی شود.

گزارش آفات و ساختمان

بسیار مهم است که قبل از اقدام به خرید، یک بازرس ایمنی ساختمان دارای مجوز، یک بازرسی حرفه ای از ملک داشته باشید – چه ملک سرمایه گذاری باشد یا خانه خودتان. این کار برای جلوگیری از شناسایی آسیب های داخلی انجام می شود، که ممکن است بلافاصله پس از خرید خانه نیاز به تعمیرات گران قیمت داشته باشد.

املاک قدیمی‌تر معمولاً در معرض خطر آسیب‌های عمده‌ای هستند که ممکن است گزارش بازرسی نشان دهد، و در حالت ایده‌آل باید این کار را قبل از خرید انجام دهید – یا باید مطمئن شوید که یک دوره خنک‌کننده در قرارداد تعبیه شده است که به شما امکان می‌دهد انصراف دهید. در صورتی که گزارش چیزی نامطلوب را فاش کند.

بازرسی آفات برای بررسی آلودگی احتمالی موریانه به اندازه سایر آفات رایج مهم است. بسیاری از شرکت‌ها بازرسی ساختمان و آفات را به عنوان یک بسته مشترک ارائه می‌کنند که باعث می‌شود آن را مقرون به صرفه‌تر کند.

اصول خاصی وجود دارد که بازرسی ساختمان همیشه بر اساس دستورالعمل های استانداردهای استرالیا پوشش می دهد، اما می توانید گزارش های دقیق تری دریافت کنید – و این می تواند بر هزینه ها تأثیر بگذارد. عواملی مانند اندازه ملک و محل قرارگیری آن نیز تعیین می کند که چقدر از بازرسی ساختمان و آفات منزجر هستید.

هزینه ثبت وام مسکن

هزینه ایالتی دیگر که بسته به ایالت یا قلمرو نیز متفاوت است. این یک بار پرداخت است که باید هنگام ایجاد وام مسکن برای ثبت ملکی که در رهن است انجام شود تا هرگونه ادعا و معاملات آتی پیرامون این ملک ثبت شود. این یک قیمت بسیار پایین در مقایسه با بسیاری دیگر است – کمتر از چند صد دلار – اما خوب است بدانید بنابراین هیچ شگفتی وجود ندارد.

هزینه های بیمه

اگرچه این یک هزینه قانونی الزامی نیست، دریافت بیمه مهم است – و بیشتر وام دهندگان از شما می خواهند قبل از تایید کامل وام خانه خود، آن را داشته باشید. اگر در یک آپارتمان یا خانه سرمایه گذاری می کنید، ممکن است هزینه لایه ها پوشش داده شود و وام دهنده شما نیازی به آن ندارد.

بیمه ساختمان یا بیمه صاحب خانه، اموال واقعی و امکانات دائمی آن (مانند کابینت ها و وسایل لوله کشی، به عنوان مثال) را پوشش می دهد.

اما به عنوان یک سرمایه گذار، عاقلانه است که بیمه صاحبخانه دریافت کنید که از شما در برابر خطرات مرتبط با اجاره محافظت می کند – پوشش از از دست دادن درآمد اجاره تا تعمیر خسارات ناشی از علل طبیعی و مستاجر متغیر است.

هزینه های نگهداری

به عنوان یک صاحبخانه، شما مسئول نگهداری از ملک هستید. بنابراین، چه تعمیر لوله شکسته یا اتصالات برق، چه رنگ آمیزی منظم آن، تعمیر و نگهداری و تعمیر هزینه های جاری است که باید برای آن هزینه کنید.

مواردی وجود دارد که مستاجر باید از آنها مراقبت کند – مانند تعویض لامپ هنگام زندگی در ملک – اما مدیریت بیشتر تعمیرات و نگهداری به عهده مالک ملک است.

هزینه های مدیریت املاک

این قیمت فقط در صورت استخدام یک مشاور املاک اعمال می شود و بسته به نحوه استفاده شما از خدمات وی متفاوت خواهد بود. از پیدا کردن مستاجر گرفته تا مراقبت مداوم از یک ملک اجاره ای – از جمله مدیریت رابطه مستاجر و نگهداری – این می تواند به همان اندازه که می خواهید عمیق یا آسان باشد. و در حالی که هزینه ها از آژانسی به آژانس دیگر متفاوت است، ارزش سرمایه گذاری در یک مدیر حرفه ای املاک را دارد تا خیال شما را راحت کند.

تعرفه های شورا

هنگامی که مالک یک ملک هستید، مسئول پرداخت منظم این مالیات هستید که زیرساخت ها و خدمات ارائه شده توسط شورای محلی – از جمع آوری و مدیریت زباله گرفته تا نگهداری پارک ها و فضاهای عمومی، جاده ها و سایر خدمات جانبی را پوشش می دهد.

نرخ های شوروی بر اساس ارزش زمین محاسبه می شود و معمولاً سالانه پرداخت می شود. قبوض آب و برق مانند تعرفه های برق و آب بر اساس مصرف معمولاً توسط مستاجر پرداخت می شود، اما ممکن است صاحبخانه نیاز به تنظیم آن در مرحله اول و پرداخت هزینه های تحویل داشته باشد.

هزینه های Strat

اگر ملکی که می‌خرید یک آپارتمان یا یک خانه شهری است، احتمالاً باید هزینه‌ها یا هزینه‌هایی را نیز در نظر بگیرید که تعمیر و نگهداری تمام قسمت‌های مشترک ساختمان یا مجتمع را پوشش می‌دهد. این می تواند شامل همه چیز از لابی و آسانسور گرفته تا سالن بدنسازی، استخر شنا و محوطه های باغی باشد.

این به عنوان هزینه های شرکتی نیز شناخته می شود – شرکت بدنه یک اصطلاح رایج برای مجتمع های صاحبان خانه است – و هزینه ها بسته به دارایی و امکانات متفاوت خواهد بود.

مالیات بر عایدی سرمایه

این هزینه ای است که تنها زمانی شروع می شود که زمان فروش ملک سرمایه گذاری شما فرا رسد، اما هزینه ای است که خوب است برای آن برنامه ریزی کنید. با توجه به آستانه مالیات بر درآمد شما محاسبه می شود و بر این اساس است که قیمت ملک بین خرید و فروش چقدر افزایش یافته است.

در حالی که این لیست نسبتاً جامعی از هزینه‌هایی است که باید به آن توجه کنید، علاوه بر بازپرداخت وام مسکن، موارد اختیاری دیگری نیز وجود دارد، مانند پرداخت به نماینده خریدار یا دلال وام مسکن اگر تصمیم به رفتن به آن مسیر دارید.

بسیاری از این هزینه‌ها نیز قابل کسر مالیات هستند، بنابراین هنگام برنامه‌ریزی بودجه و جریان نقدی خود این را در نظر داشته باشید. ارزش دارد که برای هزینه های احتمالی که می توانید انتظار داشته باشید آماده باشید تا بتوانید هنگام برنامه ریزی استراتژی سرمایه گذاری خود تصمیمات آگاهانه بگیرید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoVenusbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme