بیشتر وسایل پلاستیکی که امروزه بسیاری

متریال تابلو مولتی استایل از نوعی محصول پلیمری است که امروزه در صنعت تابلوسازی کاربردهای فراوانی دارد. امروزه بسیاری از پلکسی میرور آینه ی پلکسی گلاس است که با لایه ای. برای ثبت سفارش کافیست می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با ما تماس بگیرید.

و یا بعد از ثبت نام در سایت اقدام به مولتی استایل ناوایو ثبت سفارش نمایید. برچسب حروف با جنس مولتی استایل را می توانید برای نوشتن جملات زیبا روی دیوار اتاق یا راهرو یا نوشتن کلماتی روی درها استفاده کنید. عقربههای تولیدشده در پاشا لیزر بهصورت بسیار شکیل و ظریف ساخته شدهاند و همچنین تمام آزمایشهای لازم جهت کاهش وزن عقربهها صورت گرفته است تا شما تولیدکنندهی محترم با خیالی راحت این محصول را خریداری نموده و بر روی ساعتهای دیواری و رومیزی خود نصب کنید . وزن کم و ضخامت پایین باعث سهولت در استفاده و نصب آن می شود .امروزه اغلب متریالی که برای تولید تابلوی تبلیغاتی استفاده می شود دارای وزن زیاد و ضخامت بالا هستند که کاربرد آن ها را با مشکل مواجه می کند.

وزن کمی دارند و سبک هستند. همچنین سبک بودن و انعطاف آن در برابر انواع برش ها موجب شده تا به متریالی خوش ساخت برای تولید انواع تابلوی تبلیغاتی تبدیل شود. ورق های مولتی استایل قابلیت حک و برش دارند و این موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت ها برای ساخت انواع تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آن استفاده کنند. برای چاپ بر روی انواع ورق های مولتی استیل بهتر است تا با شرکت های بسیار معتبر همکاری شود، تا کار خروجی خوبی داشته باشد. جهت اطلاع از انواع خدمات و تعرفه تولید و چاپ روی مولتی استیل با ما تماس حاصل نمایید.

یکی از ویژگی های جالب تابلو مولتی استایل این است که می توان از آن در تولید تابلوی حروف برجسته نیز استفاده کرد. گروه مهرسازان از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش ملزومات تابلوسازی، مهر، چاپ، بنر و فلکس آغاز کرده است و با بهره گیری از مدیران کارآمد و کادر مجرب توانسته محصولات با کیفیت و دارای گارانتی به همراه قیمت استثنایی را به شما مشتریان عزیز عرضه کند.

ایندکسر