طراحی لبخند دیجیتالی چیست؟

همکاری و تعامل بین بیمار و متخصص زیبایی توسط عکس ها و فیلم هایی انجام می شود که در چند مرحله قبل و حین درمان انجام می شود. چند دقیقه بعد دیگر خبری از آن سر و صداها نبود. در عکس تمام رخ طرح لبخند شما باید کاملاً به دیوار تکیه دهید و سر خود را ثابت نگه دارید. در هواپیما را باز کردم و به آنها گفتم بروید توی حیاط هوا بخورید! دیوانهها با لگدپرانی به یکدیگر تعادل هواپیما را برهم زده بودند و خلبان به مهماندار گفت: یک کاری بکن. تعدادی دیوانه زنجیری را با هواپیما به شهر دیگری منتقل میکردند.

اما در بسیاری از موارد اطلاعات کافی به تکنسین دندانپزشکی داده نمی شود و او با استفاده از حداکثر مهارت و پتانسیل خود کار را پیش میبرد. لازم به ذکر است که اين لمينت ها بسيار نازک بوده ودر عين حال حداکثر زيبايی و مقاومت را دارا می باشند. به طور کلی لبخند زیبا، لبخندی است که حداکثر 2 میلیمتر از لثه ها درآن نمایان باشد. طراحی لبخند دیجیتال دندان با اسکن دیجیتالی دندان بیمار آغاز میشود، سپس داده به نرمافزار وارد میشود، در نرمافزار بخشها و امکانات مختلفی وجود دارد که برای روش زیباییشناسی مورد استفاده قرار میگیرد، سپس مدل توسط پرینتر سه بعدی چاپ میشود، سپس مدل توسط مواد سیلیکونی قالبگیری میشود تا از شکل دهان مدلی تهیه شود.بعد از آن با استفاده از قالب موقت لبخند موقت را برای متقاضی طراحی کرده و با استفاده از عکس و فیلم هایی که از شخص قبلا گرفته شده و نشان دادن لبخند در آینده میتوان سلایق متقاضی را نیز در آن به کاربرد.

در صورت موافقت بیمار درمان آغاز خواهد شد. قبل از هرگونه عملیات دندانپزشکی می توان نتیجه درمان را به فرد نشان داد و همچنین شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و یا عکس و خاطرات گذشته در مورد طراحی لبخند خود اظهار نظر نمایید. رنگ دندانها: خیلی اوقات دندانها زرد هستند یا به خاطر مصرف سیگار، داروها، یا ضربه به آنها رنگهای غیرطبیعی دارند.

مثلا حتی در صورتی که دندان های جلویی نیاز به ترمیم می داشتند آنها را با استفاده از مواد غیر همرنگ دندان (آمالگام) ترمیم می کردند و فقط اینکه دندان حفظ شده باشد کافی بود . تعداد جلسات مورد نیاز، و نیز بازه زمانی درمان به شرایط دندان های هر فرد بستگی دارد. مدت درمان هر فرد و میزان هزینه درمان به مهارت دندانپزشک، نوع بیمه درمانی شخص، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. شخصی به دکتر مراجعه کرد و گفت: آقای دکتر! و مهماندار گفت: هیچی! خلبان از مهماندار پرسید: چه کردی؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از طراحی لبخند دیجیتالی چیست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر