مزایا و معایب کامپوزیت دندان را اینجا بخوانید

نیاز است افراد پیش از شروع فرایند کامپوزیت دندان به تحقیق و جستجوی کامل برای انتخاب بهترین دکتر کامپوزیت دندان در تهران و شهرهای دیگر پرداخته و میزان تجربه و تبحر متخصص و نوع برند های مورد استفاده را در اولویت انتخاب خود قرار دهند و با در نظر گرفتن این موارد به سراغ متخصصی بروند که با هزینه های معقول و بر اساس تعرفه ها ، فرایند کامپوزیت دندان را انجام میدهد . به عبارت دیگر عمر سفید بودن آن کوتاه است و در صورت مصرف نوشیدنی های رنگ دار مانند چای و قهوه یا مصرف دخانیات به سرعت زرد و بد رنگ می شود.

برای آن دسته از لکههای دندان (لکههای داخلی) که به سفید کردن دندان، حتی توسط یک دندانپزشک، نیز جواب نمیدهند یا لکههایی که تنها چند دندان را درگیر کردهاند و یا بیمارانی که دندانهای حساسی داشته و کاندیداهای خوبی برای سفید کردن دندان نیستند نیز میتوان از این روش استفاده کرد. اگر دندان ها با استفاده از ماده آمالگام پر شده باشند، بلیچینگ قادر به سفید کردن آنها نیست. آیا در کامپوزیت ، دندان ها تراشیده شده و به آن ها آسیب میرسد ؟

برای این منظور روش های مختلف دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی از جمله بلیچینگ دندان ، لمینت دندان و کامپوزیت دندان (ونیر کامپوزیت) امروزه با استقبال فراوانی از سوی افراد مختلف مواجه شدهاند . استحکام و ماندگاری کامپوزیت دندان بالا است که آن را به یکی از محبوب ترین روشهای زیبایی و ترمیمی دندان تبدیل کرده است، البته لازم به ذکر است که طول عمر کامپوزیت دندان تا حد زیادی به تبحر دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و برند کامپوزیت مورد استفاده بستگی دارد. خوشبختانه درمان کامپوزیت یک روش بسیار سریع ، با هزینه های معقول ، و با دوام بالا برای خلق لبخندی زیبا است و فقط در یک جلسه درمانی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی فرآیند نصب کامپوزیت دندان را به اتمام می رساند.

باید بدانید که هر روش درمانی دارای یک سری مزایا و معایب است که آگاهی از آنها کمک میکند تا با توجه به شرایط دندان خود، شیوه درمانی درست و مناسب را انتخاب نمایید. اگر زمان کافی برای درمان های زیبایی و ترمیمی دندان ندارید و می خواهید در کمترین زمان ممکن لبخندی درخشان داشتهباشید ، به شما استفاده از کامپوزیت دندان را کامپوزیت دندان ویدیو پیشنهاد میکنیم .

ایندکسر