همهی کارهایی که برای نصب و تعمیر اجاق گاز باید انجام دهید

درنتیجه این مسئله دلیل بر خرابی فندک اجاق گاز نیست. گاهی ممکن است دلیل اینکه فندک اجاق گاز کار نمیکند، ریختن مواد غذایی بر روی شعله و مسدود شدن منافذ شعلههای اجاق گاز باشد. برای تعمیر فندک اجاق گاز ابتدا توری روی شعله را برداشته و کلاهک را بیرون بیاورید. چربی روی پایه شعله و کلاهک را با کمک آب گرم و سرکه از بین ببرید. برق شروع کنید. کلاهک شعله و پایه مهر و موم شعله را خارج کنید. 2. بعد از قطع کردن جریان برق، کلاهک شعله را بردارید و پیچهای پایه را باز کنید. 3. سیمهای فندک را قطع کنید.

چگونه شعله را افزایش اجاق گاز صنعتی ترموکوپل دار دهم؟ این اتفاق زمانی رخ میدهد که شما در حال تمیز کردن اجاق گاز هستید و شعله خیس میشود. گاهی حتی با قرار دادن شعله های اجاق گاز در بالاترین وبیشترین میزان ممکن هم شاهد حرارت کم تعمیر ترموکوپل اجاق گاز در خانه خواهید بود. اجاق گاز ، فر گاز و فر توکار بوش یکی از بهترین اجاق گاز های موجود در بازار است. اگر شما در منزل یا محل کار خود نیاز به تعمیرکار و نصب و سرویس اجاق گاز ، گاز رومیزی و صفحه ای ، اجاق گاز فردار یا فر توکار دارید که دچار مشکل و خرابی شده است، نگران نباشید.

راهحل: در صورتی که اجاق از نوع مخلوطکندار است، صفحه محفظه را کمی ببندید. استفاده از تعمیر کار متخصص و حرفه ای، دسترسی به قطعات فابریک و اصل تکنوگاز و استفاده از آن، ارائه خدمات در منزل و محل و تنظیم فاکتور بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اجاق گاز از مهم ترین مزایایی هستند که در کاراسان به آنها دسترسی خواهید داشت.

نصب ، سرویس و تعمیر اجاق گاز گوفر در سراسر تهران ، کرج و البرز در تعمیرگاه کاراسان به بهترین نحو و با قیمت مناسب طبق نرخ اتحادیه انجام می شود. مرکز تعمیرات اجاق گار و فر پشتیبان سرویس با تکیه بر گروه تکنسینهای خود آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی اجاق گاز و فر در تهران و حومه میباشد. یکی دیگر از خدمات سرویس و تعمیرات در تعمیرگاه کاراسان توسط تعمیرکار اجاق گاز در تمام نقاط تهران و کرج و البرز ، نصب ، تعمیر …

ایندکسر