داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس از تجهیزات سرمایشی باکیفیت و کاربردی تولید درون به شمار می رودبه کار گیری از پایانی فناوری ها، بها مناسب، راندمان عالی، طراحی ظاهری زیبا، سهولت در کارگزاری و رویکرد اندازی، صرفه جویی 60 درصدی در مصرف برق، گاز مبرد سازگار مهم محیط زیست، توان خنک کنندگی بالا، کارکرد قلیل صدا و گنجایش های متنوع را می قدرت از مهمترین مشخصات داکت اسپلیت G PLUS برشمرد.

دسته‌بندی و مشخصات فنی داکت اسپلیت‌های جی‌پلاس

محدوده ظرفیت از 2 تا 5 تن تبرید
دارای رده انرژی A+ به دلیل استفاده از تکنولوژی کمپرسور اینورتر
امکان لوله‌کشی بالا بین یونیت‌های داخلی و خارجی (30 متر در ارتفاع و در مجموع 50 متر).
دستیابی به پایینترین سطح صدا
دارای 2 سنسور کنترل فشار و دما در یونیت خارجی
قابلیت تنظیم فشار استاتیکی خارجی دستگاه از طریق ریموت کنترل
قابلیت اتصال به کویل آبگرم
محدوده عملکرد دمایی وسیع -15~55درجه سانتی‌گراد
استفاده از مبرد R410A سازگار با محیط زیست

خصوصیت های داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس متناسب کلیدی گونه کارکرد و تکنولوژی ساخت در ظرفیت های متعدد 18000 تا 60000 بی تی یو بر ساعت در نوع های اینورتر دار و بدون اینورتر ساخت و عرضه می شود. براساس گرید انرژی، همین مدل سیستم های تهویه مطبوع در دو جایگاه A و B موجود می باشند. علاوه براین، متناسب اهمیت دسته و دسته دستگاه، کمپرسور آن از نوع اسکرال یا این که روتاری می باشد.

همچنین، براساس حالت آب و هوایی، داکت اسپلیت های جی پلاس قابلیت کارکرد در بخشها معتدل و گرمسیری (حاره ای) را دارندقابلیت و امکان متصل شدن به هوای نو (fresh air)، از مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس قلمداد می گرددهمین ویژگی قابلیت ساخت و توزیع هوای مطبوع و  تازه را در محفظه قابلیت پذیر می سازد.

همچنین، برخورداری دستگاه از ترموستات قابل تنظیم، امکان تهیه و تنظیم دمای داکت اسپلیت متناسب دارای دمای دلخواه عضو میسر می شود. گفتنی می باشد که فیلترهای طراحی شده برای داکت جی پلاس، از دسته ضد باکتری و ضد قارچ و با قابلیت شستشو می باشند. همچنین، کیت اینورتر دستگاه، صرفه جویی 60 درصدی در مصرف الکتریسیته را به دنبال دارد. فناوری های به کار گیری شده، دسته گاز مبرد، مرحله کیفی کمپرسور و ظرفیت و حجم هوادهی، از فاکتورهای مؤثر بر قیمت داکت اسپلیت می باشند.

 انواع داکت اسپلیت جی پلاس و چگونگی کارکرد

داکت اسپلیت جی پلاس در گنجایش هوادهی 18000 الی 60000 btu/h کلیدی راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشدهمین سری از سیستم ها به ادله دارا بودن تنوع در ظرفیت، در فضاهای متمایز به منظور تامین هوایی مطبوع آیتم استعمال قرار می گیرند. از گونه های داکت اسپلیت می اقتدار در محفظه هایی مانند آپارتمان، مساجد، راهروی مدارس، بیمارستان ها و دیگر فضاهای عمومی مورد به کارگیری قرار داد.

داکت اسپلیت کانالی جی پلاس مهم قابلیت و امکان عملکرد سرد و گرم جایگزین مناسبی برای سایر سیستم های حرارتی و برودتی گزینه نیاز ساختمان به شمار می آید. به استدلال به کار گیری از کمپرسور اساسی توان خنک کنندگی بالا همین قابلیت را مهیا آورده که امکان اتصال لوله کشی مهم متراژ بالا دربین یونیت داخلی و خارجی وجود دارد.

به برهان به کارگیری از حرفه پلاستیکی حین کارایی کمترین مقدار صدا را در محیط تولید می کند، همچنین حجم بیشتری از هوا را به فضای داخلی جهت دهی می کند.

اجزا و قطعات داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس همانند بقیه نوع های شبیه از دو یونیت جدا از هم تهیه شده است. بخش داخلی یا این که به عبارتی هواساز داخل سقف کاذب نصب قرار می گیرد، و به وسیله ی لوله های رابط به بخش خارجی یا این که به عبارتی کندانسور متصل می گرددبه کارگیری از لوله های مسی باعث ارتقاء تبادل انرژی بین دو یونیت شده است. کمپرسور بکار رفته در داکت اسپلیت از دسته روتاری ویژی بخشها معتدل و گاز مبرد بکار رفته در آن R410 سازگار اصلی محفظه می باشد.

به دلیل دارا بودن بعد ها و وزن کم به راحتی و فارغ از انحصار باطن سقف فی مابین ایندکسر