Autodesk خط تولید جدید AutoCAD 2023 را منتشر کرد!

Autodesk AutoCAD 2023 را اهمیت ویژگی‌های نو متمرکز بر اتوماسیون، همکاری و بینش‌های مبتنی بر هوش تصنعی و مصنوعی منتشر می‌کند تا به کاربران امداد نماید برتری پیدا کنند.

این هفته Autodesk AutoCAD 2023 را معرفی کرد، آخری ورژن خط ایجاد CAD پرچمدار خود به جهت AEC، صنعت های تولیدی و طراحی. نشر امسال تمرکز خویش را بر فرآیندهای خودکار و کار مشترک قرار دیتا است.

 

نکات پر رنگ شامل ادغام LISP اساسی وب اتوکد و دیدگاه های تازه مبتنی بر هوش تصنعی و مصنوعی به جهت امداد به اعضا به جهت بهبود گردش عمل در باطن اتوکد است.

 

اتوکد 2023

Autodesk AutoCAD خانواده ای از نرم افزارهای مدرن به جهت رایانه های رومیزی، ابر (وب) و دستگاه های تلفن همراه است. علاوه بر این، نرم افزار اتوکد اهمیت بقیه ابزارهای Autodesk، به ویژه ابزارهایی که به Autodesk Cloud، Autodesk Revit و Autodesk Docs متصل هستند، مخلوط می شود.

 

همکاری

 

همکاری در ورژن 2023 دارای ویژگی‌های تازه Markup Import و Markup Assist در هم اکنون بهبود است. آن‌ها به کاربران یاری می نمایند تا به طور اتومات بازخورد همکاران را در نقاشی ها وارد کنند، به این ترتیب خطاهای انسانی در انجام دستی همین کار کاهش می یابد. نظرات متن شده و آرم گذاری روی لایه های Trace درحال حاضر می توانند مستقیماً با کلیک ماوس به طراحی اتوکد بیشتر شوند.

 

Markup Import از محل کار بر بر روی ورقه چاپی یا این که PDF برخورد اخذ می کند و قابلیت و امکان وارد نمودن دیتا ها را در لایه Trace در اتوکد می کند. سپس اتوکد نماد گذاری را شناسایی کرده و آن را به یک شی اتوکد تبدیل می کند. Markup Assist آن گاه به کاربر کمک می نماید تا پروسه را کامل شدن نماید و نماد گذاری را در خود نگارگری اتوکد ترکیب کند.

 

اتوکد 2023

Autodesk AutoCAD 2023 نو را معرفی کرد. خصوصیت جدید امسال پشتیبانی LISP در برنامه وب اتوکد است.

 

دانیا الحسن، مدیر مدیر فرآورده اتوکد، گفت: «ما در مورد آینده اتوکد هیجان‌زده هستیم و بامسئولیت به رسیدگی به جریان‌های کاری مدرن به شتاب در حالا تکامل مشتریان خویش هستیم. ما کلیدی به کارگیری از Markup Import و Markup Assist و My Insights: Macro Advisor در اتوکد 2023 که هر دو از یادگیری خودرو پشتیبانی می‌کنند، تلاش می‌کنیم تا مطمئن شویم وقتی که کاربران در اتوکد صرف می‌کنند همچنان کارآمد و مولد باشد. اتوماسیون‌ها و بینش‌هایی که ما در درحال حاضر توسعه آن هستیم، به به کار گیری از پایانی فناوری برای هدایت اعضا به سمت نتیجه های طراحی کاملاً جدید ادامه خواهند داد.»

 

اتوماسیون

 

LISP API هم اکنون منتخب از برنامه وب اتوکد است. کاربرانی که مهم زبان برنامه نویسی در اتوکد آشنا هستند، می توانند از آن برای ساده سازی و خودکارسازی فرآیندهای تکراری در هر جایی که در حال کار هستند، بدون اعتنا به رایانه به کارگیری کنند، چون برنامه وب اتوکد از طریق یک مرورگر مدرن و در میان پلتفرم ها اجرا می شود.

 

کاربران می توانند فایل های LISP را بارگذاری و مدیریت کنند و اوامر LISP را در برنامه وب اتوکد تایپ کنند، همانطور که در اتوکد روی دسکتاپ انجام می دهند. همین خصوصیت فقط به جهت مشترکین اتوکد در دسترس می باشد (برنامه وب اتوکد هم از دوران همگی گیری جهانی یک طرح بدون‌پول دارد).

 

علاوه بر این، رئیس مجموعه کاغذ اول ابری در اتوکد 2023 درحال حاضر به اعضا قابلیت می دهد تیم های برگه را سریعتر از Autodesk Docs گشوده کنند.

 

فراگیری ماشین

 

My Insights: Macro Advisor مجموعه‌ای از ویژگی‌ها می باشد که از الگوریتم‌های یادگیری ماشین به جهت ارائه بینش‌ها و توصیه‌های گوشه ای به عضو در حین عمل به کارگیری می‌کند تا به او یاری نماید تا گردش‌های کاری مکرر را کلیدی استفاده از ماکروهای اتوماسیون انجام دهد.

 

بینش‌های ماکرو همینطور هنگام فعالیت به‌عنوان اعلان‌ها در ذیل کاغذ ظواهر می‌شوند، علاوه بر داشبورد در تب آغاز که در آن می‌توانید مجموعه‌ای از بینش‌های کاربری شخصی‌سازی شده درباره دوران خود در اتوکد را مشاهده کنید. هنگامی بر روی یک سفارش ماکرو کلیک می‌کنید، عضو به یک پالت ماکرو امر تازه سوق دهی می‌شود که در آنجا می‌تواند داده ها بیشتری کسب کند، ماکرو پیشنهادی را ذخیره کند و حتی ماکرو تازه را مطابق اهمیت نیازهای خویش تنظیم کند.

منبع

 

Autodesk می‌گوید: «دریافت‌های من: مشاور ماکرو راهنمای بدون اصطکاک می باشد تا اطلاعات ارزشمندی را در زمان مناسب و در راستا مناسب در اختیار شما قرار دهد.»

 

سایر بهبودها

 

کاربران التماس کرده اند که پنجره های شناور خطوط امر خود را داشته باشند، به این ترتیب همین یک خصوصیت نو در اتوکد 2023 است. خط امر در هر پنجره فعال موجود است. حالا می توان لایه های ردیابی را از برنامه دسکتاپ اتوکد و نه فقط اتوکد وب و اتوکد موبایل ایجاد کرد. لایه‌های ردیابی به اعضا اذن می‌دهند اصلی طولانی تر کردن ایمن نشانه‌گذاری‌ها فارغ از دست زدن یا تغییر و تحول وضعیت طراحی موجود، اساسی دیگران در آیتم نقشه‌ها همکاری کنند.

 

دستور شمارش بخش اعظم به جهت فعال نمودن شمارش اشیاء در یک حوزه‌ تعریف شده به وسیله کاربر تقویت می شود.

 

در نهایت، اتوکد 2023 اهمیت گرافیک های به روز شده برای رندر کردن شی ءها سه بعدی تا 10 برابر سریعتر از ورژن های گذشته مهم به کار گیری از سبک های بصری Shaded، Shaded with Edges و Wireframe است.