قیمت تجهیزات دندانپزشکی و انواع قطعات تجهیزات دندانپزشکی

در بعضی از کمپرسورهای دست دوم، ممکن است فشار هوا مناسب نباشد و روی دندان به خوبی عمل نکند. ولی طول عمر بعضی از آنها مانند دستگاه نو می تواند زیاد باشد. ممکن است امکان داشتن مشکل و ایراد در کمپرسورهای دندان پزشکی زیاد باشد. پس از گدشت مدت طولانی استفاده از آن مشکلات آشکار می شود. قیمت کمپرسورهای دندانپزشکی دست دوم متفاوت است زیرا ایراد های به وجود آمده در آنها باهم دیگه فرق دارند و هر فروشنده ای قیمت متفاوتی برای آن درنظر گرفته است. قیمت تجهیزات دندانپزشکی پس درانتخاب کمپرسورهای دندانپزشکی باتوجه به میزان قیمت و ویژگی های مطلوب دقت کنیدو از سلامت و کارکرد دستگاه مطمئن شوید و سپس خریداری کنید. همان طور که میدانید تجهیزات دندانپزشکی از قیمت بالایی برخوردار هستند. دندان پزشکان به دنبال تجهیزاتی هستند که قیمت مناسب و کارکر دبالایی داشته باشد. معمولا قیمت کمپرسور های دندان پزشکی از 4/900/000 تا 51/200/000 تومان در بازار به فروش می رسد.

این یونیت دندانپزشکی دست دوم پارس دنتال دارای مخزن آب اضطراری می باشد که همراه با قابلیت اضافه کردن مواد ضدعفونی کننده یا آب برای استریل کردن مسیر داخل یونیت تعبیه شده است. میزان فشار آب ورودی در دستگاه 5 بار با حداکثر مصرف 10 لیتر در دقیقه و مقدار فشار هوای ورودی 5 بار و 50 لیتر در دقیقه است. همچنین دستگاه همراه با گیج نمایشگر هوا می باشد. این محصول دارای چراغ هالوژنی 25000 لوکس است و امکان اضافه کردن چراغ LED و سنسور NO TOUCH به صورت آپشن نیز وجود دارد. میزان تغذیه و توان دستگاه برابر با AC 220 – 240 V , 50Hz , 880W می باشد. یونیت دندانپزشکی از اصلی ترین ابزارهای کار دندانپزشکان می باشد. امروزه امکان خرید انواع یونیت دندانپزشکی از گرانترین یونیت دندانپزشکی تا یونیت دندانپزشکی دست دوم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط فروشگاه های آنلاین فراهم شده است. در حال حاضر قیمت یونیت دندانپزشکی پارس دنتال نسبت به قیمت یونیت دندانپزشکی ایرانی دیگر مناسب تر می باشد که می توانید آن را از تمامی فروشگاه های تجهیزات دندانپزشکی خریداری نمایید.

دوربین داخل دهانی وسیله خوبی است که شما را در جریان روند درمانتان قرار میدهد. میتوانید نقاطی از دهانتان را که در حالت عادی نمیتوانید ببینید، رویت کنید. امیدوایم توانسته باشیم هر چند محدود به شما اطلاعات مناسبی داده باشیم. تا بتوانید در ادامه از آنها به بهترین شیوه استفاده کنید. در این مطلب با برخی از تجهیزات لابراتواری دندانپزشکی بیشتر آشنا شدیم. شما هم نظرات و تجربیات خود را در کامنت با ما به اشتراک بگذارید. برای جدا کردن و از بین بردن جرم و پلاک روی دندان و داخل لثه از دستگاه جرمگیر یا کویترون استفاده میشود. نوک قلم در گستره ۲۵ تا ۳۰ کیلوهرتز ارتعاش میکند. آب از طریق روزنه باریکی که در نوک قلم وجود دارد به نوک قلم پاشیده میشود و در اثر ارتعاش آب اسپری شده و حباب ایجاد میشود. خنک کردن دندان و سرد نمودن قلم توسط آب اسپری شده انجام میشود و باعث سایش شده و به جرمیگری کمک میکند. این دستگاه تمام مواد و مایعات باقی مانده از ترمیم دندان را جمع میکند و به داخل خود میکشد. وجود ساکشن در هر مطبی ضروری است. زیرا هنگام کارهای ترمیمی توسط دندانپزشک خشک بودن دندان از اهمیت بالایی برخوردار است. ۱- برای تمیز کردن داخل لوله و درپوش از یک برس مخصوص بعد از هر بار کار کردن با آمالگاماتور استفاده کنید. ۲- از تماس دست با درپوش لوله آمالگاماتور قبل از توقف کامل خودداری شود. ۳- از قراردن آمالگاتور در برابر نور خورشید خودداری کنید. ۴- آمالگاتور را هر هفته یک الی دو بار سر و ته کنید و در جایش قرار دهید.

ابزار دیگر یک دندانپزشک است که اجزای داخلی آن در زیر آورده شده است. یکی دیگر از تجهیزات دندانپزشکی است که توضیحات آن در ذیل آمده است. موثر ترین وسیله ای که دندان پزشکان به آن نیاز دارند است. این وسیله در تراش دندان و برداشتن پوسیدگی دندان ها کاربرد دارد. می دانید که میناهای دندان بسیار سفت هستند. فرزهای الماسی تنها وسیله ای هستند که می توانند آنها را برش دهند. پس از این جهت جنس مته ها را از فرز الماسی می گیرند تا هنگام کار با مشکلی مواجه نشوند. از این وسیله استفاده ی چندانی نمی شود. دلیل آن هم این است که هزینه ی آن زیاد است. تنها کارایی آن هم فیلم برداری از داخل دهان و فرایند های ترمیم و پاکسازی و… یکی دیگر از ابزار های دندان پزشکان است. میتوانید با کلیک برروی «اپکس لوکیتور» مقاله اپکس لوکیتور را باز کنید و توضیحات مورد نیازتان را در آن بخوانید.

پرمصرف ترین لوازم دندانپزشکی یکبار مصرف ایرانی و خارجی با . مواد مصرفی دندانپزشکی. تجهیزات و دستگاه های دندانپزشکی. تجهیزات دندانپزشکی دست دوم ابزار و لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی. در بین این ابزار و تجهیزات بسته به نوع بیماری های دهان و دندان برخی از این تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند. آشنایی با لوازم دندانپزشکی پرکاربرد به زبان ساده – دیجیدن. · ساکشن. یکی از جالب ترین لوازم دندانپزشکی برای بیماران می باشد. ساکشن وسیله ای است که مانند جارو برقی می باشد. دندان پزشک ها معمولا از این وسیله در طول عمل استفاده می کنند و وظیفه اش هم مکیدن آب و مایعات موجود در دهان شما می باشد. مواد مصرفی دندانپزشکی – آبادیس. مواد مصرفی دندانپزشکی. لوازم مصرفی دندانپزشکی. لوازم مصرفی دندانپزشکی از تنوع بالایی برخوردار است و در بازار دندانپزشکی. انواع مختلف این لوازم. با کیفیت ها و قیمتهای متفاوت مواد مصرفی که در دندانپزشکی مورد استفاده دندانپزشک میشود. فروشگاه اینترنتی و آنلاین تجهیزات دندانپزشکی. دسته بندی محصولات. تجهیزات و لوازم دندانپزشکی. لوازم مصرفی و یکبارمصرف. سرنگ شستشو. سینی. گاز و رول پنبه. رول پنبه. گاز دندانپزشکی. خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی به صورت عمده و به قیمت درب . مواد دندانپزشکی با ارز دولتی. مواد دندانپزشکی با ارز آزاد. خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی با ارز دولتی شامل آن دسته از مواد و تجهیزاتی است که از طریق شرکتهای بازرگانی وارد بازار میشود.

بیماران همگی نیاز دارند تا به مراکز درمانی مجهز و بهداشتی مراجعه کنند و از بهترین امکانات بهره ببرند. در واقع این دندانپزشکان هستند که باید بهداشت ابزار و تجهیزات خود را برای بیماران رعایت کنند. ضدعفونی نکردن یا کم توجهی به مسئله ضدعفونی تجهیزات پزشکی سبب بروز بیماریهای عفونی در دهان بیماران میشود و افراد را درگیر مشکلات بزرگتری میکند که ممکن است بسیار اجتناب ناپذیر باشند. بنابراین نباید نسبت به این مسئله بیاهمیت بود و باید با در نظر داشتن این مسئله اقدام به استریل کردن تجهیزات کرد. اهمیت این مسئله به قدری بالا است که بیتوجهی به آن در هر زمینه پزشکی میتواند سبب از بین رفتن پروانه پزشکان شود. از آنجایی که تکنولوژیهای پیشرفتهای در دنیای امروز در حال گسترش است، در مورد استریل کردن و ضدعفونی ابزار و تجهیزات هم، وسیلهای وجود دارد که خود جزء تجهیزات دندانپزشکی به حساب میآید. این وسیله اتوکلاو است که به دندانپزشکان امکان استریل کردن ابزار مختلفشان را میدهد. در واقع اتوکلاو با کمک فشار و گرما سبب میکروب زدایی ابزار شده و آنها را ضدعفونی میکند.

داروی ظهور و ثبوت جهان – Dentalwebshop. داروی ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی طیف ساز – آقای دندان . داروی ظهور و ثبوت فیلم رادیوگرافی طیف ساز از ضروری ترین مواد مصرفی دندان پزشکی هاست. قطعات تجهیزات دندانپزشکی این مواد به منظور افزایش کیفیت عکس های. رادیوگرافی مورد استفاده قرار می گیرند. داروی ظهور و ثبوت دندانپزشکی پاکتیس PAKTEETH – OnTooth. فروش داروی ظهور و ثبوت از گروه انواع داروهای ظهور و ثبوت . دنتال استور . فروشگاه انواع کالا و محصول دندانپزشکی . قرص ظهور و ثبوت TETENAL – تجهیزات دندانپزشکی و لابراتواری . TETENAL DENTAL TABS. قرص ظهور و ثبوت TETENAL در ﭘﺮوﺳﺴﻮرﻫﺎی دﺳﺘﯽ و ﻧﯿﻤﻪ اﺗﻮﻣﺎﺗﯿﮏ ﻇﻬﻮر ﻓﯿﻠﻢ ﻫﺎی دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﮑﯽ ﻗﺎﺑﻞ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. مواد ظهور و ثبوت فیلم دندانپزشکی طیف ساز فروشگاه دکترپلاس. 20/12 · مواد ظهور و ثبوت فیلم دندانپزشکی طیف ساز (Developer & Fixer Chemicals) بطری با لیبل قرمز حاوی داروی ظهور و بطری با لیبل آبی حاوی داروی ثبوت میباشد.

همچنین استعلام قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی نیز در کوتاه ترین زمان برایتان امکان پذیر خواهد بود. اتوکلاو دندانپزشکی موجود در فروشگاه ما به صورت مستقیم از بهترین تولید کننده اتوکلاو ایرانی به شما ارائه می شود. این دستگاه های با کیفیت دارای نشان اصالت کالا هستند، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که در حال خرید از یک برند معتبر هستید. همچنین این دستگاه دارای نشان استاندارد بین المللی ساخت و کارایی نیز می باشد. ما به عنوان عرضه کننده اتوکلاو دندانپزشکی به صورت حرفهای این کار را انجام میدهیم. تمامی معیارهای لازم برای خرید و فروش دستگاه های اتوکلاو دندانپزشکی در فروشگاه ما رعایت می گردد.  با توجه به این موضوع باید بدانید که در هنگام خرید دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی از فروشگاه ما گارانتی معتبری نیز در کنار این دستگاه دریافت می کنید. این گارانتی ضامن کارایی و دوام بلند مدت دستگاه است. می توانید در صورت بروز هرگونه خطای کوچک و بزرگ احتمالی در دستگاه اتوکلاو تجهیزات دندانپزشکی بدون هیچ مشکلی از گارانتی که به شما ارائه گشته است استفاده کنید.

خریدارانی که دوست دارند تا اقدام به تهیه و خرید تجهیزات دندانسازی با کیفیت و اصل داشته باشند، می توانند این فرصت باشکوه عرضه شده در این وب سایت را از دست ندهند. حتما در خرید و استفاده از بهترین انواع لوازم دندانسازی، دقت و توجه کافی و لازم را داشته باشید. توصیه می کنیم که قبل از خرید تجهیزات مد نظر خود، دقیق ترین اطلاعات را راجع به ویژگی های مربوط به این محصولات به دست آورید. بهتر می باشد که نظرات دیگر مشتریان و خریداران وب سایت ما را در خصوص تجهیزات و لوازم دندانسازی مورد مطالعه قرار دهید تا از این طریق با آگاهی بیشتری اقدام به ثبت سفارش داشته باشید. در صورت بروز هرگونه مشکلی در فرایند مربوط به خرید تجهیزات و لوازم دندانسازی، می توانید با همکاران ما از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود در ارتباط باشید. شما میتوانید تمامی محصولات و قیمتهای آنها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، میتوانید از طریق شماره ۰۹۱۲۳۴۱۲۸۵۴ از کارشناسان با تجربه ما در توثکالا راهنمایی و مشاوره بخواهید. همچنین از طریق واتساپ توثکالا و اینستاگرام توثکالا هم ما در خدمت شما هستیم.

  • احیای سریعتر لثه
  • گوش و حلق و بینی و چشمی
  • اما زمان تابش ثابت بوده و امکان تغییر آن وجود ندارد
  • سر سوزن های ترمو
  • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور مدنی

خدمات نصب و تعمیر یونیت دندانپزشکی در سراسر تهران با ایاب ذهاب رایگان ارائه می شود. همین حالا برای دریافت خدمات تعمیر یونیت دندانپزشکی با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین تعمیرکار یونیت را به محل شما اعزام کنیم. نصب، تعمیر و سرویس یونیت دندانپزشکی در گروه تعمیر تجهیزات دندانپزشکی با ضمانت کیفیت خدمات و ارائه فاکتور رسمی شرکت انجام می شود. نصب و تعمیر یونیت دندانپزشکی یکی از خدمات ماست که در این پست به تفصیل به آن می پردازیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشبد. در اینجا لازم است اضافه کنیم که باید کار تعمیر و نصب یونیت دندانپزشکی را به متخصص بسپارید. تعمیرات یونیت دندانپزشکی شامل بخش های الکتریکی ، مکانیکی و پنوماتیک می باشد، که قبل از شروع فرایند تعمیرات باید دستگاه از هر حیث مورد بازبینی قرار گیرد. قیمت تجهیزات ایمپلنت از آنجائی که یونیت دندانپزشکی طی ساعات طولانی تحت فشار کاری بسیار بالایی قراردارد، مشکلاتی از قبیل گرفتگی خطوط ساکشن، خرابی کمپرسور هوا، نشتی آب و هوا از مدارها، سوختن چراغ ها و غیره همیشه گریبان گیر پزشکان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید