3 افسران پلیس لس آنجلس به اتهام جعل سوابق به ادعای مردم شدند اعضای باند همکاران

سه لس آنجلس افسران پلیس متهم شدند جمعه با جعل سوابق با این ادعا مردم آنها متوقف شد اعضای باند یا همکاران لس آن

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

سه لس آنجلس افسران پلیس متهم شدند جمعه با جعل سوابق با این ادعا مردم آنها متوقف شد اعضای باند یا همکاران لس آنجلس دادستان جمعه اعلام کرد.

اتهامات آمده چند ماه بعد از پلیس لس آنجلس شد لرزاند اتهامات که ماموران به دروغ به تصویر کشیده نفر به عنوان اعضای باند و یا همکاران در زمینه مصاحبه کارت.

59-تعداد شکایت به اتهام افسران Braxton Shaw, مایکل Coblentz و نیکولاس مارتینز با توطئه مانع عدالت و چندین فقره پرونده کاذب گزارش پلیس و آماده سازی نادرست شواهد مستند است.

آنها اعضای نخبگان مترو پلیس لس آنجلس واحد است که بارها و بارها آمده و تحت بررسی برای تاکتیک های آن است. بیش از 20 افسران تحت بررسی.

تبلیغات

پلیس لس آنجلس گفت: آن را در راه اندازی این تحقیقات در سال گذشته پس از یک وان Nuys, مادر دریافت یک نامه در اوایل سال 2019 اطلاع رسانی خود را که پسر او تا به حال شناخته شده است به عنوان یک عضو باند. او اعتقاد داشت که پسر او در misidentified و گزارش آن را به یک سرپرست در نزدیکی یک ایستگاه پلیس. سرپرست بلافاصله بررسی بدن فرسوده دوربین فیلم و اطلاعات دیگر را در بر داشت و اشتباهی توسط افسر. بخش حذف شده زن و پسر از باند پایگاه داده.

یک بار تجزیه و تحلیل یافت مترو بخش استفاده می شود به اصطلاح زمینه مصاحبه کارت بیش از دیگر بخش های این بخش است.

زمینه مصاحبه کارت استفاده شده است برای چندین دهه به جمع آوری اطلاعات و ایجاد یک پایگاه داده است که افسران می تواند دسترسی برای کمک به تحقیقات. پلیس می تواند آنها را پر کنید و به سند برخورد آنها با هر کسی که از آنها سوال خود را ضرب و شتم. اطلاعات از کارت نیز استفاده می شود برای اضافه کردن نام به ایالت CalGang پایگاه داده.

مترو لشکر ساخته شده و تا حدود 4 درصد از نیروی اما اختصاص بیش از 20 درصد از این بخش را در زمینه مصاحبه کارت های صادر شده در طول سال های اخیر 18 ماه دوره یک بار تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. این بخش تکمیل شده 44,000 کارت از 1 ژوئیه 2018 از طریق پایان سال گذشته است. مترو تقسیم افسران تکمیل کارت در 65 درصد خود را متوقف می شود بیش از سه برابر نرخ افسران در 77 سالگی خیابان جنوب شرقی و جنوب غربی بخش که بیشتر جرم و جنایت نسبت به دیگر نقاط شهر سوابق نشان می دهد.

تبلیغات

یک بار تحقیقات منتشر شده در ژانویه گذشته نشان داد که ماموران مترو متوقف آفریقایی رانندگان به میزان بیش از پنج برابر سهم خود را از جمعیت شهر است. برای مبارزه با افزایش جرایم خشونت آمیز در پلیس لس آنجلس دو برابر اندازه مترو Division در سال 2015 ایجاد واحدهای ویژه به ازدحام جرم نقاط داغ.

در پاسخ به زمان تحقیقات پلیس لس آنجلس اعلام کرد در پاییز گذشته این امر به شدت کاهش توقف رانندگان مواجه می شوند به طور تصادفی. در آن زمان پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت: مترو وسیله نقلیه متوقف می شود تا به حال ثابت نشده موثر شبکههای درباره دستگیری یکی برای هر 100 خودرو متوقف شد, در حالی که در آینده هزینه های فوق العاده ای به رانندگان بی گناه که احساس آنها در حال نواخته برفلد. مقامات گفت: مترو جرم سرکوب افسران که تعداد حدود 200 خواهد به جای پیگیری کردن متهمان می خواستم در جرائم خشونت آمیز و استفاده از استراتژی های دیگر از وسیله نقلیه متوقف می شود به آدرس flareups در جرایم مانند سرقت و تیراندازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن