41 میلیون شغل از دست داده و خانه نشین تا دنده به بیرون راه

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مربوط به ملی و جهان

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

تثبيت شده: کاهش شغل در صنعت حمل و نقل باید وارد این هفته توسط هزاران نفر. صنعت خودرو دچار تعدادی از موانع از جمله قطع تولید را به عفونت است.

— خطوط هوایی آمریکا قطع خواهد شد آن 17,000 مدیریت و کارکنان پشتیبانی توسط 30 درصد در مورد 5,100 شغل. اخراج ممکن است در ماه اکتبر آغاز شد اگر به اندازه کافی کارکنان را خریداری کنند ارائه می دهد.

معاون اجرایی رئیس جمهور Elise Eberwein گفت: در یک یادداشت به کارکنان که تقریبا 39,000 نفر امضا کرده اند تا برای پرداخت بخشی از مرخصی یا بازنشستگی و شرکت هواپیمایی اتحاد تمدید خریداری ارائه به کارکنان اداری. گذاشته و کارگران پرداخت خواهد شد از طریق سپتامبر. 30 به پیروی بدون furloughs ارائه متصل به $5.8 میلیارد دلار در فدرال کمک های اولیه است که آمریکا برای کمک به پوشش هزینه های حقوق و دستمزد.

— بودجه اروپا حامل easyJet قطع خواهد شد تا به یک سوم از نیروی کار خود را به دلیل بیماری همه گیر. هواپیمایی اتحاد در حدود 15000 نفر کارمند تمام وقت — معنی برخی 4,500 مشاغل در معرض خطر هستند. انگلیسی حامل رزومه محدود خدمات در ژوئن 15, اما تخمین می زند که آن را ممکن است سه سال به عقب بر گردیم به 2019 تقاضا سطوح.

— Nissan Motor Co. بسته است آن تولید گیاهان در شمال شرقی منطقه کاتالونیا در اسپانیا, هزینه 3,000 شغل. صنعت وزارت در کمبود مالی کشور در حال پرسیدن این خودروساز ژاپنی به تجدید نظر. اما فروش خودرو در سطح جهان در حال عقب نشینی است.

همه اخبار خرده فروشی خبر بد: موجی از ورشکستگی در خرده فروشی و چند بخش شده اند سخت تر ضربه در شغل ، اما تعدادی از شرکت ها رونق یا حداقل جان سالم به در برد.

— آمازون قصد دارد به ارائه 125,000 نقش تمام وقت به 175,000 مردم این استخدام برای کمک به بسته بندی و کشتی سفارشات در آن انبارها به عنوان دستور رسید در طول این بیماری همه گیر. این شرکت گفت که بقیه از آن نیروی کار موقت ممکن است را انتخاب کنید به ماندن به عنوان بخشی-زمان کارمندان و یا بازگشت به کار آنها را قبل از همه گیر.

— فروش در Burger King, Popeyes و Tim Hortons بهبود یافته در ایالات متحده و کانادا پس از پایان ماه مارس. Popeyes آمریکا هم فروش فروشگاه افزایش حدود 40 درصد در پایان ماه مه. برگر کینگ آمریکا هم فروش پایین کمی از یک سال پیش اما بهبود یافته است و از ماه مارس زمانی که آنها را حدود 30 درصد است. Tim Hortons همان-فروش فروشگاه در کانادا شد پایین در حدود 20 درصد در پایان ماه مه بهبود از 40 درصد کاهش در پایان ماه مارس. شرکت رستوران برندهای بین المللی می گوید: افزایش تحویل و جدید وعده غذایی خانواده بسته در حال رانندگی فروش.

— دلار در فروشگاه های تاسیسات تبدیل شده به میلیون ها نفر در طول بیماری همه گیر. در روز پنج شنبه دلار درخت گزارش فروش واقع در افزایش اخیر سه ماهه و زنجیره ای خرده فروشی ضرب و شتم تقریبا تمام انتظارات برای فروش نیز هست. همچنین در روز پنج شنبه دلار, General نوشته شده 21.7 درصد افزایش در فروش در تاسیس فروشگاه های با شکوه حتی قوی اعداد از خارج و هدف است.

— سفارشات بهبود یافته "قابل توجهی" برای تشک شرکت Tempur-سیلی به سفارشات آنلاین خروش و برخی از فروشگاه ها در حال بازگشایی شد. مردم صرف بیشتر ساعت ها در تخت گاهی اوقات کار در طول خاموش کردن. هنوز Tempur-سیلی انتظار دارد فروش این سه ماهه به پایین 30 درصد در مقایسه با یک سال پیش.

دولت و بانک مرکزی: ایالات متحده روز پنج شنبه گزارش داد که زیان کار از زمان شروع این بیماری همه گیر را به 41 میلیون نفر است. بحث بر سر نحوه پاسخ roiled کنگره است. تلفات اقتصادی در سطح جهانی و عظیم خواهد بود.

— فرانسه نرخ بیکاری افزایش 22 درصد در ماه آوریل به عنوان 843,000 بیشتر مردم به دنبال کار حتی به عنوان همه گیر مانع شرکت از استخدام. این ارقام بیکاری را شامل نمی شود 8 میلیون نفر که دولتی موقت بیکاری در ماه آوریل و به تدریج در حال بازگشت به کار ملی اشتغال کرد.

— تایلند می گوید که 8.4 میلیون نفر در معرض خطر از دست دادن شغل خود در این سال با توجه به همه گیر با بخش گردشگری که بیشتر تحت تاثیر قرار. ملی توسعه اقتصادی و اجتماعی شورای حدود پنج شنبه که کاهش تعداد خارجی و گردشگران داخلی می تواند به این معنی است که 2.5 میلیون نفر یا 64% از حدود 3.9 میلیون کارگر در بخش گردشگری می تواند تبدیل به بیکار. یکی دیگر از 1.5 میلیون یا 25 درصد از 5.9 میلیون نفر نیروی کار صنعتی, همچنین می تواند گذاشته است. شغل 4.4 میلیون نفر یا 43 درصد از 10.3 میلیون نفر مشغول به کار در بخش خدمات در خارج از گردشگری نیز در خطر است.

بازار: وال استریت در حال حرکت است متوسط بالاتر شنبه به عنوان قوی رالی از اوایل این هفته بخار از دست می دهد.

به وحشی: یک بررسی آخرین ماه گذشته توسط Kampgrounds آمریکا یافت می شود که COVID-19 بحران ایجاد کرده بود بسیاری از اعضای کمپ. جدید خرده فروشی اطلاعات پشت است که تا.

در دو هفته پایان مارس 2, فروش برای کمپینگ و اصول از جمله چادر پرید 30% با توجه به خرده فروشی ردیاب NPD Group. امام جواد فروش افزایش یافت 103% کمپ مجموعه 119%, اردو تجهیزات 42% کوره 74%. فروش کتاب سفر نقشه راه و اطلس نیز افزایش, به عنوان در حال فروش RV تجهیزات.

"تب کابین است در مجموعه بزرگ گفت:" مت پاول NPD ورزشی صنعت مشاور.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب