5 پلیس در تیراندازی مرگ رپ پاپ دود در هالیوود هیلز

پلیس لس آنجلس در روز پنج شنبه بازداشت پنج نفر در ارتباط با مه و قتل بروکلین رپ پاپ دود بود که در داغستان اجاره

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

پلیس لس آنجلس در روز پنج شنبه بازداشت پنج نفر در ارتباط با مه و قتل بروکلین رپ پاپ دود بود که در داغستان اجاره ای هالیوود هیلز خانه.

کارآگاهان می گویند جرم و جنایت آغاز شده به عنوان صفحه اصلی تهاجم سرقت اما در طی یک درگیری در داخل خانه آن کشنده است.

مظنون — سه بزرگسال و دو نوجوانان — گرفته شد به بازداشت در صبح زود جستجوهای پس از یک بررسی طولانی مدت توسط پلیس لس آنجلس را سرقت-قتل بدست آورد.

در فوریه. 19, پلیس لس آنجلس در پاسخ کسی که پس از تماس از سواحل شرق گزارش داده است که چندین نفر وارد شده بود خود را در مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 وقتی ماموران وارد در $2.5 میلیون خانه های لوکس در 2000 بلوک هرکول درایو آنها دریافتند 20 ساله رپ متولد بشار Barakah جکسون با زخم گلوله.

تبلیغات

او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده. افسران بازداشت چند نفر در داخل خانه اما آنها بعد از آن منتشر شد. حداقل چهار مظنون به فرار از صحنه, مقامات گفت: در آن زمان.

محققان مشکوک به خانه که در آن خواننده رپ اقامت داشت هدف قرار داده بود توسط مهاجمان. در سال های اخیر, لس آنجلس, خانه اجاره ای توسط نوازندگان بوده است اهداف مختلفی صفحه اصلی تهاجم با توجه به منابع اجرای قانون.

محققان می گویند رپر ممکن است سهوا نوشته شده یک تصویر با آدرس در رسانه های اجتماعی قبل از او کشته شد.

تبلیغات

عکس ها و ویدئوها در پاپ دود را Instagram داستان نشان داد او در L. A. گرفتن کوتاه کردن مو روز قبل از او کشته شد و نما با استخر بی نهایت در حیاط خلوت تپه های هالیوود خانه جایی که او اقامت داشت. بعد از آن شب او ارسال شده یک عکس از لس آنجلس افق از آنچه در ظاهر به خانه حیاط خلوت.

این خانه متعلق به Teddi Mellencamp از "زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز" و همسرش, Edwin Arroyave, با توجه به ثبت اموال.

"ما با اعتماد به نفس ما پنج نفر که مسئول کشتن بشار Jackson — Pop, دود," پلیس لس آنجلس جان سروان. Tippet گفت: پنج شنبه.

اگر چه مقامات گفت: مهاجمان نمی دانم رپر شخصا "اعتقاد ما این است که پاپ دود ارسال شده محل سکونت خود را بر روی رسانه های اجتماعی این است که چگونه آنها او را در بر داشت," Tippet گفت.

تبلیغات

پاپ دود قبلا به Crips باند خیابان و کارآگاهان مشکوک قاتلان او بودند احتمالا اعضای باند. Tippet گفت: این افراد در بازداشت هستند و همراه با لس آنجلس باند.

رپ مرگ آمد روز پس از دوم mixtape, "دیدار با خواستگاری 2," عرضه در شماره 7 در بیلبورد 200 بالا لیست. دستیابی به موفقیت خود mixtape, "دیدار با وو" منتشر شده در سال گذشته به 280 میلیون جریانهای جهانی است.

پاپ دود امضا شد به جمهوری سوابق از طریق ویکتور Victor در سراسر جهان با توجه به برچسب. او پس از مرگ, LP "شلیک برای ستاره ها هدف برای ماه" منتشر شد بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

بار کارکنان نویسندگان هانا سرخ و اوت قهوه ای کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب