5 چیزهایی که می دانیم برای امروز

نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان خواهد شد که در مورد امروز صحبت کردیم: 1. بهداشت عموم

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان خواهد شد که در مورد امروز صحبت کردیم:

1. بهداشت عمومی سیستم چهره بیشتر کاهش در میان ویروس تحقیقات توسط AP و KHN می یابد که از سال 2010 هزینه های دولت برای بهداشت عمومی ادارات کاهش یافته است و 16 درصد سرانه و 18 درصد سرانه برای ادارات بهداشت محلی.

2. مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه سیاست ریختن مسیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و از سوی دیگر با افزایش تدابیر اما تغییر بازیگران امنیت ملی مشاوران در ایجاد سردرگمی در کنگره و در میان متحدان و دشمنان به طور یکسان.

3. هنگ کنگ اجرا امنیتی جدید قانون پلیس حداقل دو تن برای حمل پرچم ها و نشانه ها خواستار استقلال در semiautonomous شهرستان.

4. 16 سال بیشتر است که چیزی است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است که به دنبال در یک قانون اساسی رای گیری در میان گزارش های فراوان از رای دهندگان فشار و دیگر بی نظمی.

5. "شما شکست مچ دست من!' یک مرد سیاه و سفید در گرجستان متهم پلیس از خود را نقض حقوق مدنی گفته یک افسر ناودان او را به زمین در این باور اشتباه بود که حکم دستگیری او.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب