یک زن نشسته بر روی چمن خارج L. A. کلیسا. سرد خوش آمدید او ضبط شده صحبت می کند جلد

داستان من در مورد به شما بگویم شروع یک بعد از ظهر داغ این هفته در چمن از L. A. کلیسا که در آن یک جوان سیاه زن

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

داستان من در مورد به شما بگویم شروع یک بعد از ظهر داغ این هفته در چمن از L. A. کلیسا که در آن یک جوان سیاه زن به دنبال صلح در برگ سایه ای از یک درخت به رنگ ناخن های پا را زمرد سبز و انجام برخی از لپ تاپ, تحقیق در یک سفر جاده ای او برنامه ریزی شده را به گراند کانیون.

یک بار من به شما بگویم چه اتفاقی افتاد بعد من مصرانه از شما را به تماشای برای خودتان — چون الکس مارشال-قهوه ای است که یک بازیگر و stuntwoman ماهرانه مستند در کلمات خود و در تصویری که مشخصا غیر دوستانه و فرض لادن پاسخ به حضور او نشان داده شده توسط اعضای نورث هالیوود, St. Paul اولین کلیسای لوتری.

که خود را در رفتار شرم آور است که او به زودی خواهد post on Facebook, ممکن است به سرعت در حال گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی و به ویروسی به نظر می رسد یا نه رخ داده است یا نه باید ناراحت سفید اعضای کلیسا او فیلم برداری شده است.

حتی اگر آنها بزرگتر بودند که قابل توجه است با توجه به این که ما در حال زندگی در یک لحظه زمانی که بسیاری از ملت است دست و پنجه نرم کردن با یک رشد آگاهی از چگونگی سفید مردم در این کشور برای قرن ها شده اند به طور معمول درمان مردم سیاه و سفید در راه است که منجر به قبر نابرابری و بی عدالتی و حتی همه بیش از حد اغلب به مرگ است.

تبلیغات

مارشال-قهوه ای است که در زندگی کلیسا در محله سال شده بود نشستن در آن با شکوه سبز چمن برای کمتر از 15 دقیقه در روز سه شنبه او به من گفت: هنگامی که یک جفت از آنچه به نظر می رسد دوچرخه پلیس نورد. او متوجه زرد-shirted "ایمنی سفیران" از شمال هالیوود بهبود کسب و کار منطقه اما در ابتدا آنها را به پرداخت هیچ ذهن — تا زمانی که یکی از آنها ایستاده بود در مقابل او و در کنار او, که در آن نقطه او گفت: "من spidey حس رفتن وحشی."

A screengrab from an iPhone video shows a man telling Marshall-Brown to leave after posting a "No Trespassing" sign.

Screengrab از آی فون تصویری را نشان می دهد یک مرد گفتن مارشال-قهوه ای به ترک پس از ارسال "هیچ خاطی" نشانه.

(Alex مارشال-قهوه ای)

زمانی که یکی از مردان به او گفت که او بود در مالکیت خصوصی او با آرامش اشاره کرد که او در خارج از یک کلیسا بر روی چمن با هیچ نرده یا "هیچ خاطی" نشانه. آنها در آنجا ماند قرار داده است. او در آنجا ماند قرار داده و در ادامه به رنگ ناخن خود را. قبل از اینکه آنها سوار کردن او از آنها پرسیدم که چه اتفاقی خواهد افتاد و آنها به او گفت که اگر او را ترک نمی کند, کسی که به احتمال زیاد خواهد با پلیس تماس بگیرید.

مارشال-قهوه ای بدانم که تا به حال ساخته شده اولین تماس پس از آن متوجه زنان در ویندوز از کلیسای مهد کودک در سراسر خیابان به وضوح نظارت خود را بدون نگاه کردن به او به طور مستقیم. سپس بیرون آمد و بدون صحبت کردن پشت سر او راه می رفت به بررسی کنید که کلیسا درب قفل شده بودند.

تبلیغات

به زودی پس از دو نفره مردان سفید پوست به نظر می رسد در کلیسا ملک, برش در سراسر چمن مستقیم به سمت او از درخت است. یک برگزار شد "هیچ خاطی" نشانه و ابزار قدرت. نه چیزی گفت به او.

هر بار من سازمان دیده بان ویدئو که تحقق بازدید من مثل روده پانچ — که این افراد از یک کلیسا بودند dehumanizing او درمان خود را به یک دیگر توزیع می شود با, بدون, بسیار, به عنوان یک "حال شما چطور است؟"

در این ویدئو این است که مارشال-قهوه ای که اول صحبت می کند.

"سلام" او می گوید که با نشانه و ابزار قدرت پاسخ "خوش آمدید."

تبلیغات

"من ؟" او می پرسد که او پاسخ "نه."

هر بار من دیده بان من احساس می کنم queasily خاصی است که حضور من در چمن نمی خواهد که بدستآمده هر گونه پاسخ — تنها به دلیل رنگ پوست من است.

دوباره این فیلم را تماشا کنید برای خودتان. سازمان دیده بان مرد مورب مراجعه به افراد بی خانمان در محله با گفتن مارشال-قهوه ای است که کلیسا به "مقدار زیادی از مشکلات را با مردم در اینجا از پارک خرابکاری."

سازمان دیده بان او را به عنوان او پیچ در ثبت نام گفت: "وقتی مردم نیست خوب ما خوب نیست" و پاسخ او پرس و جو در مورد اینکه چرا او فکر می کند او "نامهربان شده است" با این کلمات: "خانوم. ما باید برای درمان همه یکسان است. تمام زندگی مهم است."

تبلیغات

"تمام زندگی مهم است." فکر می کنم در مورد آن. فکر می کنم در مورد کد راه مردم سعی کنید برای کوچ خود را به معنای واقعی در کلمات آنها امید را به افکار خود را پوشش دهد اما نمی.

این یک برنامه نویسی است که همچنان به نظر می رسد در این ویدئو به عنوان یک زن مسن تر از پیش دبستانی به نظر می رسد و شروع به فیلمبرداری مارشال قهوه ای, صحبت کردن در مورد نیاز به حفاظت از کودکان به دلیل از مردم که نشان می دهد تا در املاک و "شما نمی دانید که آنچه آنها در حال رفتن به انجام."

این یک برنامه نویسی است که به خصوص زحمت دو تا از مارشال-قهوه ای دوستان تادئوس شفر و Kari لی Cartwright بودند که در میان کسانی که نشان داد تا در کلیسا به حمایت از او و پس از او نوشته شده ، شفر قرار داده و یک نسخه کوتاه تر در Infinite که در آن آن را به سرعت متوجه شدم. بیش از 2 میلیون نفر دیده اند شفر نسخه از این فیلم.

تبلیغات

آن را هنوز هم بسیار کمتر به طور گسترده ای شناخته شده از ویروسی تصویری از یک زن به نام امی کوپر تماس با پلیس در مسیحی کوپر, سیاه, birdwatcher در پارک مرکزی نیویورک. اما آن را نمی ممکن است چرا که در بسیاری از جهات این دو برخورد کاملا مشابه است.

از اعضای کلیسا را تهدید به آوردن پلیس و نشان می دهد هیچ پشیمانی در مورد خطر بالقوه است که می تواند از انجام این کار. آنها به نظر نمی رسد به در مارشال-قهوه ای را به وضوح اعلام کرد که بحث و رفتار خود است "در بیش از چیزی که باید اتفاق می افتد." آنها به نظر می رسد برخی در راه است که بیگانه برای بسیاری از افرادی که سفید خود را جامد معتبر ایستاده با مقامات.

مارشال-قهوه ای را دوست شفر که او را ملاقات کرد زمانی که آنها عمل کرده و در یک بازی هم گفت: در این ویدیو خارج از هیچ جا استفاده از عبارت "تمام زندگی موضوع" زمانی که مارشال-قهوه ای کرده بود گفت: هیچ چیز در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به ویژه نگران کننده است.

"شما می خواهید می گویند" آیا شما می دانید که "تمام زندگی ماده" خوب نیست, بیانیه, که سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک درخواست برای کمک از یک مظلوم جامعه?'"

تبلیغات

مارشال-قهوه ای است که دختر یک افسر خدمات خارجی. او صرف زمان با او زندگی می کنند در سراسر جهان در باربادوس و گویان و لسوتو. پدرش که در واتس صحبت به او اغلب در مورد حقوق مدنی. او همواره درگیر او به من گفت اما او نبوده است فعال.

پس از مرگ جورج فلوید و تظاهرات متعاقب آن — که او تصمیم به شرکت در, به دلیل همه گیر خطرات بهداشتی — او نوشته شده است اغلب در رسانه های اجتماعی در مورد چگونه به نقطه افرادی که نمی توانید آن را در جهت ضد نژادپرستی اصرار دوستان و متحدان و نه به تعطیل آنها بلکه سعی کنید برای باز کردن یک گفتگوی معنادار با آنها را.

او به من گفت که مانند هر فرد سیاه و سفید او را تجربه کرده است رفتار نژادپرستانه بارها در خانه و خارج از کشور هر چند آن را در طبیعت به صرف زمان فهرست نویسی slights.

او در برخورد با مردم کلیسا این هفته عمیقا تکان داد و او گفت:. او احساس عظیم خشم و بی عدالتی از آن و در اولین خواست مردم دیدم که تصویری به تماس از کلیسا publicly. اما هدف نهایی در این لحظه است که برای انجام آنچه که او موعظه شده به دیگران — برای فشار به آنچه که اتفاق افتاده تغییر تفکر هر دو در کلیسا بود که غیر دوستانه و فراتر از آن.

تبلیغات

در Facebook صفحه او گفت: مردم برای تماس با کلیسا "با متنوع تر و مهربان پیام" از آنجا که اعضای کلیسا رسیده بود به گوش.

روز بعد از این حادثه رخ داده است که کلیسا صادر عذرخواهی در Facebook به اقدامات مردم در این ویدئو به عنوان "داوطلب و nonvolunteer کارگران است." داوطلبان کلیسای گفت: موافقت کرده بود از نقش خود است. روز بعد زمانی که مارشال-قهوه ای و دوستان و حامیان آمد به سنت پل کلیسای مدرسه بازیگری اصلی سانتیاگو Botero, که همچنین نقش یک نقش پیشرو در کلیسا و بتینا وینفری دیرین عضو کلیسا و یک مهد کودک پدر و مادر آنها را دعوت به پناهگاه به صحبت.

وینفری به من گفت که او احساس "خشم کور" زمانی که او برای اولین بار دیدم ، او صحبت از اونا در درون او به عنوان مارشال-قهوه ای هر دو توصیف درد او با تجربه در برخورد و ابراز امید او که چه اتفاقی برای او خواهد منجر جماعت جدی به خود بررسی و تغییر است.

"من خودم را در اشک چون او خیلی مهربان و من احساس کردم که ما سزاوار نیست که" وینفری گفت: کلیسا, و اضافه کرد که او بیش از حد طولانی به معنای واقعی کلمه و ظاهرا "در پیو" نه انجام این کار او باید به عنوان یکی از نسل جوان برای کمک به حرکت جماعت رو به جلو است.

تبلیغات

مارشال-قهوه ای و من تا به حال صحبت در مورد ترس است که به نظر می رسید نیروی واقعی در پشت کلیسای اعضای واکنش شدید به حضور او بر روی چمن. او به من گفت که در مورد رشد جمعیت بی خانمان در منطقه از جمله پارک مجاور.

وینفری تایید این گفته شده بود, حوادث در اموال از جمله خرابکاری و مردم مدفوع بر روی چمن و بیمار روانی مردم اقدام نامنظم. اما مانند مارشال قهوه ای, او به من گفت که او امیدوار است این کلیسا در آینده متوقف خواهد barricading خود را از ترس و به جای رسیدن بیشتر به کسانی که نیاز دارند در جامعه از شفقت. او فکر آنچه اتفاق افتاده این هفته می تواند کمک کند.

"من واقعا واقعا بر این باورند که خدا او را در باغ ها به یک دلیل" وینفری گفت: از مارشال-قهوه ای است.

تبلیغات

من ممکن است قرار داده که متفاوت اما من به سهم خود امیدوارم که داستان من فقط به شما گفته خواهد شد تنها آغاز راه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب