حدود نیمی از کسب و کارهای کوچک در معرض خطر شکست در گیر بررسی می یابد

کارلوس Marroquin کاهش یافته است wearily بر روی یک نیمکت چوبی در مرکز کوچک Newhall, فوتبال, فروشگاه, که او ریخت

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

کارلوس Marroquin کاهش یافته است wearily بر روی یک نیمکت چوبی در مرکز کوچک Newhall, فوتبال, فروشگاه, که او ریخت و 15 سال از عمر خود را و همه از منابع خود را.

"من هرگز احساس ترس به عنوان من در حال حاضر," او گفت: unsmiling چشم peeking از بالای یک پارچه صورت پوشش. "من دعا می کنم برای زنده ماندن. من نمی دانم اگر من خواهد شد."

Marroquin فروشگاه, سیاره, فوتبال, اب و هوای 2008 رکود در نزدیکی آتش سوزی و اخیر سقف سقوط ناشی از باران های سنگین. اما همه که محدودتر در مقایسه با آمار خود را ذخیره و اکثر کسب و کارهای کوچک گرفته اند در طول خاموش کردن دستور داد دو ماه پیش توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در پاسخ به گسترش COVID-19.

فروشگاه مجاز بود باز تحت محدودیت های خاصی در هفته گذشته با کسب و کار را بیش از 90 درصد است که ممکن است به اثبات می شود یک اعدام به جای کامل کردند.

تبلیغات

سی و پنج مایل دور در اواسط شهرستان بخشی از لس آنجلس کیار ارریو و Celene Navarrette مشابه نگرانی. آنها در حال حاضر نیم برش کوچک کارکنان در لا Librería خود را به زبان اسپانیایی برای کودکان کتابفروشی و با استفاده از یک وام به پرداخت اجاره.

"ما نمی دانیم که در مورد آینده و چگونه ما قادر خواهد بود برای حفظ کسب و کار ما" آرویو گفت. "این نوع از سخت است."

اگر بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر به طول می انجامد گذشته روز یادبود که به نظر می رسد برخی حدود نیمی از کسب و کارهای کوچک می تواند در معرض خطر عدم آوریل نظرسنجی توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل یافت. بیش از 6 در 10 می تواند بریزید اگر آسیب طول می کشد تا کار در روز.

540214-la-me-small-business-newhall3-MAM.jpg

کارلوس Marroquin, 53, صاحب, سیاره, فوتبال, شیوه های اجتماعی فاصله در حالی که صحبت کردن به مشتری بنتون واتکینز, 13, سانتا کلاریتا به عنوان او تلاش می کند در یک جفت جدید از فوتبال cleats داخل به تازگی بازگشایی Newhall فروشگاه. هر دو در حال پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت.

(Mel Melcon/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"سوال واقعی این است که در مورد پرداخت بدهی" گفت: Brian T. Kench رئیس دانشکده کسب و کار در دانشگاه, New Haven, کانکتیکات. "به عنوان مدت از بحران همچنان ما در حال حرکت به دور از مرتب کردن بر اساس از بحث خوشحال سریع V شکل بازیابی به چیزی که کمی بیشتر به شکل U یا L شکل که در آن مدت طول می کشد بسیار طولانی تر است.

"که منجر به بیشتر و بیشتر کسب و کار است که فقط تلاش برای نگه دارید."

و در حالی که هر یک از توقیف رستوران یا بسته بوتیک است که بدن به آن محله برخی از کسانی که مشت صدمه دیده خواهد شد بیش از دیگران است. در مورد مغازه ها مانند سیاره فوتبال و لا Librería — و بسیاری دیگر که مناسب یک تو رفتگی در دیوار منحصر به فرد — بسته خواهد ترک unfillable سوراخ در جامعه است.

"آنها بسیار مهم است, به خصوص از آنجا که آنها تنها اسپانیایی [زبان] کتابفروشی در منطقه" برای کودکان" آنا Avalos ارشد کتابداری و اطلاع رسانی برای چند زبانه مجموعه در کتابخانه عمومی لس آنجلس گفت: از لا Librería. "هر کس دیگری در نیویورک و میامی. لا Librería تنها کتابفروشی که ما که جامعه می توانید بروید و خرید کتاب از."

تبلیغات

Avalos سهام قفسه در 73 کتابخانه های عمومی تا حدودی با کودکان مواد خریداری شده از لا Librería. و در حالی که همان کسانی که کتاب می تواند خریداری آنلاین چه چیزی می تواند یافت نمی شود در وب تخصص کتابفروشی دو صاحبان.

"من کار با آنها را به خاطر من می دانم که آنها در حال رفتن به آگاه و آنها در حال رفتن به می دانم که کیفیت کتاب های آنها در حال ارسال به من," Avalos گفت. "آنها در حال مادرانی مثل من که در حال تلاش برای بدست آوردن بهترین موارد برای فرزندان ما. و چون آنها که دانش آنها قادر به ارائه آن است."

آن را سخت به دست آورد دانش. ارریو که متولد اسپانیا است و کارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری و لیسانس خود را در رشته فلسفه و ادبیات و Navarrette یک مکزیکی است که می آموزد فناوری اطلاعات در Cal State Dominguez Hills ملاقات کرد زمانی که آنها اختصاص داده شده به کتاب-نمایشگاه کمیته در کودکان دو زبانه مدرسه ابتدایی. وحشت زده توسط فقیر ترجمه و کلیشه ای نقش شخصیت در کتاب های آنها یافت ارریو گفت: "ما تصمیم به عمل آورند و می گویند:" اجازه دهید سعی کنید به بهبود است.'"

که در سال 2012 و برای اولین بار مجموعه ای از کتاب های آنها جمع آوری و به فروش می رسد به سرعت که آنها افتتاح یک فروشگاه در سال 2015. امروز نیمی از مشتریان خود را نمی اسپانیایی صحبت می کنند اما به لس آنجلس آمده Librería برای مشاوره در مورد چگونه برای کمک به کودکان خود را تبدیل به دو زبانه است.

تبلیغات

"لا Librería بیش از یک کتابفروشی. ما تبدیل به یک hub برای بسیاری از خانواده ها" آرویو گفت: از 800 فوت مربع نمای همراه اب و هوای تجاری کشش از واشنگتن بلوار. "مردم را از تیجوانا چرا که ما کتاب است که آنها را پیدا خواهد کرد در مکزیک است. مردم را از فرزنو چون ما یک کارگاه و در این سفر خواهد بود ارزش آن را برای آنها است.

"این است که یک قسمت فروشگاه در حال حاضر."

همچنین یک بسته فروشگاه در حال حاضر با کتاب های موجود به صورت منظقه وانت تنها. و اگر آن را نمی بازگشایی این تابستان گفت: Avalos کتابدار "وجود دارد رفتن به یک سوراخ بزرگ در جامعه است."

در Newhall, Marroquin سابق جوانان به تیم ملی بازیکن در بومی گواتمالا گفت که او دو کوتاه باقی می ماند با حرفه ای باشگاه های فوتبال در اروپا بیش از $9,000 پشت در اجاره خود را در یک سرعت در حال gentrifying محله. ابتلا دشوار خواهد بود; Marroquin در حال حاضر واز شر هر کارمند به او مربوط نیست اما از آنجایی که بخشی از بازگشایی یک هفته پیش, کسب و کار است که فقط 10 درصد از نرمال.

تبلیغات

"مشکل اساسی خواهد شد و تمام این کسب و کارهای کوچک است که درآمد خشک شده است تا" Kench کسب و کار مدرسه دین گفت.

برای Marroquin 53 ساله که درآمد آمد از باشگاه محلی و
جوانان آمریکایی, فوتبال, سازمان, بازیکنان یا پنج مدرسه فوتبال و تیم های خود را از فروشگاه لباس. با مدارس بسته و شیوه های باشگاه لغو شد توسط COVID-19 جریان ترافیک از طریق ذخیره کند شده است به شدت.

"هیچ کس از بازی فوتبال در حال حاضر گفت:" Marroquin که صحبت می کند در یک عجله به شیوه ای کلمات غلت در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی هنگامی که او را هیجان زده است. "هیچ کس را تمرین."

اما مانند لا Librería, سیاره, فوتبال است فروش بیش از کالا که خود را از مرگ دردناک تر است.

تبلیغات

"این است که یک فوتبال فروشگاه. ما فروش نیست و تنها برای فروش" گفت: Marroquin که افتتاح این فروشگاه در سال 2005. "ما 100 ٪ اطمینان حاصل کنید که مردم حق دارند کفش مناسب توپ فوتبال حق نیوجرسی. نه مثل شما رفت و به جای دیگر شما را انتخاب کنید هر آنچه شما می خواهید و شما را ترک. شما برای درخواست مشاوره."

که پرداخت می شود در وفاداری اگر نه سود.

"هر کس می داند کارلوس در جامعه است. تمام فوتبال مادرم گفت:" نوئل واتکینز که در آمد با او 13 ساله پسر و یک تخفیف در خرید به این دلیل که پسر نقش در یک لیگ محلی.

در خارج از فروشگاه زنان semipro تیم Marroquin حامیان نامشخص است که آیا آن خواهد شد بازی در این فصل است. سانتا کلاریتا آبی گرما ارسال دو بازیکن به جام جهانی زنان در فرانسه در تابستان گذشته و دو سال قبل از آن یکی از آن ستاره های ونزوئلا Deyna Castellanos سوم به پایان رسید در رای گیری برای فیفا بازیکن سال جایزه.

تبلیغات

بنابراین اگر Marroquin به بستن درهای خود را به 1,281 فوت مربع فروشگاه دائمی سانتا کلاریتا را از دست بدهند نه تنها آن را قدیمی ترین فوتبال فروشگاه, اما آن برتر فوتبال تیم نیز هست. مطمئن فروشگاههای جعبه بزرگ را حفظ خواهد کرد فروش کفش فوتبال. اما کسانی که حفره های دیگر سخت خواهد بود برای پر کردن.

"این است که تفاوت بزرگ بین یک کسب و کار کوچک و شرکت های بزرگ گفت:" Marroquin که هیچ برنامه ای برای ترک فقط رتبهدهی نشده است.

"من اینجا هر روز" او وعده "بدون توجه به آنچه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de