در سراسر L. A. جورج فلوید هنر خیابانی جوانه به عنوان نماد بی عدالتی و خشونت پلیس

روز ژول سرگین شنیده در مورد جورج فلوید مرگ او نمی تواند از خواب. به طوری که در ساعت 3 صبح بی هنرمند شروع به نق

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

روز ژول سرگین شنیده در مورد جورج فلوید مرگ او نمی تواند از خواب. به طوری که در ساعت 3 صبح بی هنرمند شروع به نقاشی یک تصویر از او در ایالات متحده تابوت پرچم او در بر داشت در ونیز صفحه اصلی.

یک ایده تا به حال گریبانگیر ذهن او: که نقاشی های دیواری از فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته گردن خود را با زانو خود را "تا به حال به همه جا."

سرگین که می رود توسط MuckRock, نمی تواند فقط انتخاب یک محل. بنابراین او به نقاشی بیش از یک دوجین بیشتر در اطراف ونیز. در آبوت Kinney و لینکلن بلوار او اسپری رنگ فلوید صورت سیاه و سفید و گاهی آبی.

A mural of George Floyd in L.A.'s Melrose District.

یک نقاشی دیواری از جورج فلوید در L. A. در ملرس منطقه.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"من در تلاش برای ارائه راحتی به مردم که ناراحت هستند اما این هم یک راه برای گفتن" ما با شما. ما موافق این ناعادلانه است. ما می خواهیم عدالت', " او گفت:. "ما در حال تلاش برای باز کردن و گوش دادن و نشان دادن همبستگی خود به این جنبش است."

جورج فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت, مارس 25 در مینیاپولیس پس از درک چوین سفید افسر پلیس به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. به عنوان او دراز در معده خود فلوید التماس کرد: "من نمی توانم نفس بکشم."

در روز سه شنبه فلوید به خاک سپرده شد, در کنار مادرش, Larcenia فلوید در هوستون که در آن او بزرگ شده بود.

تبلیغات

مرگ او که در حال حاضر منجر به اتهامات چهار افسران — از جمله قتل درجه دوم اتهامات علیه چوین — برانگیخته ملی خشم و اعتراضات گسترده.

یک وات ساکن که می رود توسط Misteralek همچنین می خواستم به مناسبت فلوید. هفته گذشته تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در خیابان های هالیوود و مرکز شهر L. A. Misteralek شد نقاشی یک نقاشی دیواری از فلوید در خارج از یک وات' فروشگاه.

Scrawled on a wall in Venice are among George Floyd's last words before he died beneath the knee of a Minneapolis police

ناخوانا بر روی یک دیوار در ونیز در میان جورج فلوید آخرین کلمات قبل از مرگ او در زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

"هر بار که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, من احساس می کنم باید به خودم بیان از طریق هنر" گفت: Misteralek, 31. "من مانند نقاشی پرتره و این چیزی است که به معنای زیادی به مردم بیش از اینجا."

تبلیغات

از صبح تا غروب در حالی که او رنگی فلوید چهره با سیاه و سفید رنگ اسپری مردم ابراز قدردانی خود را: ماشین honked. مردم را به تماشای و یا چت و یا او را به یک نوشیدنی. آنها از او تشکر کرد.

"این راه من از صحبت های" هنرمند گفت.

به عنوان استیون Rounnel راه می رفت از زیبایی عرضه درب بعدی او گفت: فلوید پرتره یک یادآوری است که تغییرات عمده ای است که دیر شده است.

Rajnecia Teixeira-Bacot gets her picture taken in front of a George Floyd portrait by Venice artist MuckRock.

Rajnecia Teixeira-Bacot خود تصویر گرفته شده در مقابل جورج فلوید پرتره توسط ونیز هنرمند MuckRock.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"ما نیاز به برابری برای همه گفت:" 49 ساله آرایشگر. "نه فقط سیاه پوستان اما همه. همه شدن مورد آزار قرار گرفته توسط سیستم."

L. A. شده است یک شهر از خیابان نقاشی های دیواری. پرتره های زنده از کوبه برایانت Nipsey Hussle the کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور, La Virgen de Guadalupe و رزا پارکس تزئین ساختمانها و کوچه ها و بزرگراه شلوغ.

نقاشی های دیواری در L. A. پدید آمده در دهه های 1960 و 1970 به عنوان سیاسی و شخصی هنر اظهارات در مناطق مانند ونیز و جنوب L. A. توسط اواسط 80s به اوایل 2000s شهر در حال تبدیل شدن به جهان نقاشی دیواری شهر تا یک طرح دعوی در دادگاه منجر به سراسر شهر بود ممنوعیت در سال 2002. یک دهه بعد از آن برداشته شد و آثار هنری reemerged.

خارج سوار Blue Moon & Co., یک فروشگاه طلا و جواهر در جنوب برادوی در مرکز شهر لس آنجلس و در یکی دیگر از پرتره از فلوید. نزدیک بود چندین مسلح گارد ملی نیروهای نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از این منطقه که آسیب دیده بود توسط غارتگران روز قبل در اعتراض.

تبلیغات

A mural of George Floyd by artist Mario Medina, with assistance by Celos, on South Broadway in downtown Los Angeles.

یک نقاشی دیواری از جورج فلوید توسط هنرمند ماریو مدینه با کمک با celos در جنوب برادوی در مرکز شهر لس آنجلس است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

در قطعه یک هاله است به حالت تعلیق در بالا فلوید گریه; در دهان خود را پوشش داده شده با نوار قرمز که خرس کلمات: "من نمی توانم نفس بکشم." یک مشت گره کرده بالا می رود از زیر دیواری و ناخوانا در اطراف او هستند هش-برچسب واژهها: آزادی. وحدت. سلام. تغییر دهید. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. دعا. عشق. عدالت است. تمام زندگی مهم است. امید. ایمان.

ماریو مدینه که ایجاد نقاشی دیواری با کمک از هنرمند با celos کاهش یافته است و آنچه او انجام شده بود 30 مه که مغازه را مالک به او اجازه به رنگ در نمای. بدون یک طرح و یا طرح آنها با عجله کردم و به کار در اطراف 4 p. m.

اما آنها بر روی لبه تمام زمان گفت: "29 ساله از میوود.

تبلیغات

"پشت ما بودند رو به خیابان بود و ما یک چارچوب زمانی به دلیل حکومت نظامی" که رفت به اثر در 8 p. m. به دلیل ادامه تظاهرات. به عنوان روز رشد تیره تر و ساعت علامت و نزدیک به حکومت نظامی آنها می تواند شنیدن آژیر و شعارهای بلندتر کنید. در 7:45 p. m., آنها به پایان رسید.

"آمد آن هم در پرواز و آنچه به شما کردم این بود که چگونه ما احساس خود را در مورد وضعیت درست در لحظه ای گفت:" مدینه.

راه رفتن پایین خیابان در اخیر بعد از ظهر پنجشنبه Omar Gonzalez متوقف نگاهی به فیلم آبی, نقاشی دیواری. آن را در زمان او چند روز برای پیگیری کردن محل آن, اما زمانی که او ساخته شده او مطمئن شوید که به پوشیدن خود را "عدالت برای جورج فلوید" تی شرت.

تبلیغات

"من فکر می کنم به عنوان Latinos و من در حال مکزیکی آمریکایی نسل اول من فکر می کنم این برای ما مهم بود به می گویند: "هی ما رو شما بچه ها" به سیاه و سفید در جامعه گفت: 34 سال از سانتا فی اسپرینگز.

گونزالس یک مربی شخصی قصد انجام تمرین ویدئوها در Floyd تی شرت با پرچم مکزیک گره خورده در اطراف کمر خود را.

A portrait of George Floyd in Venice.

یک پرتره از جورج فلوید در ونیز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

"من فکر می کنم آن را یک مسئولیت بزرگ برای بسیاری از ما که با مردم" برای نشان دادن همبستگی و حمایت از او گفت:.

تبلیغات

خارج از برادوی نوار اسنک صاحب کمل Cemalk, 56, به یاد می آورد شب قبل از دیواری بالا رفت. صاحب Blue Moon & Co. در کنار درب ایستاده بود در خارج از مغازه خود را با دیگران به محافظت از فروشگاه اسلحه در دست است.

"روز دوم [تظاهرات] صاحب بسته در فروشگاه قرار داده تا از تخته سه لا" و نقاشی دیواری, نقاشی شده بود.

"در سراسر خیابان [غارتگران] شکست ویندوز به سرقت برده و همه چیز اما این فروشگاه هیچ کس لمس" گفت: با اشاره به در مغازه با فلوید پرتره.

در ونیز سرگین از دست داده بود تعداد چگونه بسیاری از پرتره از فلوید او نقاشی از او کشته شد اما او می داند که آن را بیش از یک دوجین.

تبلیغات

برخی از کسب و کار نام خود را به رنگ او در سوار کردن فروشگاه جبهه اما در برخی موارد به دنبال در و دیوار خودش. فلوید آخرین سیاه زندگی از دست داده است که سرگین رنگ کرده است: ساندرا شیرین و مطلوب Trayvon Martin, Michael Brown و Breonna تیلور ("او خیلی زرق و برق دار است که آن را لذت بخش را به رنگ او" سرگین گفت: از تیلور که کشته شد در ماه مارس زمانی که لویی پلیس اجرای یک حکم جستجو را شکست آپارتمان او را درب و ضربه او هشت بار.)

در همکاری با مغازه داران پهن گفت: او ارائه شده به دور پرتره به عنوان آنها پایین آمده به افرادی که "کمک قابل ملاحظه ای" را به سازمان های خیریه که به نفع جوامع سیاه.

پایین آبوت Kinney بلوار جایی که گارد ملی نیروهای نگهبانی در امتداد خیابان پیام بر روی دیوار کسب و کار به عنوان خوانده شده: "End, سفید, سکوت," سیاه و سفید "زندگی ماده" و "ما شما را ببینید. ما شما را بشنود. ما ایستاده w/u."

تبلیغات

نوشته شده در خارج از فروشگاه پوشاک قدیمی بازار شد و برخی از آخرین کلمات فلوید گریه کردن قبل از او درگذشت: "لطفا, مرد, من, نمی, هیچ چیز جدی است."

A canvas painting of George Floyd on Abbot Kinney Boulevard in Venice.

یک بوم نقاشی جورج فلوید در آبوت Kinney بلوار در ونیز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

ایرما هاوکینز راه رفتن سیاه و سفید خود را نوعی سگ پشمالوی باهوش بودا که او را متوقف و به تحسین رنگارنگ unsigned بوم نقاشی فلوید. او پا بر روی خیابان به یک نگاه بهتر است.

"این زیبا" او گفت: زیر یک چهره قرمز با پوشش. "آن را فقط زیبا است."

تبلیغات

Hawkins, 69 ساله در ونیز ساکن مشغول به کار بود در یک فلوید قطعه هنر در خانه بیش از حد. او فقط به گوش رئیس جمهور سابق اوباما در سخنرانی دعوت از شهرداران به بررسی پلیس در استفاده از زور در سیاست و اصلاحات دیگر برای مبارزه با نژاد پرستی.

او می داند که چگونه قدرتمند هنر می شود. "این یک پناهگاه برای غم و اندوه خود را," او گفت:. "این یک راه برای متحد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب