در سراسر کشور آمریکایی ها خواهان عدالت در تظاهرات با صدای بلند و خشن و صلح آمیز

آنها ماجرا را بر روی پل بروکلین. جریان گذشته کاخ سفید به تازگی غنی برای نگه داشتن این کشور از شهروندان در خلیج

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

آنها ماجرا را بر روی پل بروکلین. جریان گذشته کاخ سفید به تازگی غنی برای نگه داشتن این کشور از شهروندان در خلیج. مقامات شهر مجبور به شیکاگو مشهور Lake Shore Drive. راهپیمایی در USC, بلوار غروب آفتاب, بورلی هیلز لس آنجلس تالار شهر سن پدرو هانتینگتون بیچ.

دهها هزار نفر از تظاهرکنندگان به خیابانها در سراسر کشور در روز شنبه در برخی از شهرستانها برای 10th مستقیم بعد — در اعتراض به کشتار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که 25 مه در مینیاپولیس با یک افسر پلیس را به زانو در گردن او.

معترضان خواستار عدالت است. آنها به نام برای نژادپرستی و خشونت پلیس به پایان رسید. آنها با صدای بلند. آنها خشن و بی ادب. و آنها صلح آمیز است.

وجود دارد هیچ آشکار حوادث خرابکاری و یا غارت شنبه شب بدون پنجره شکسته یا مغازه به سرقت رفته. و در بیشتر قسمت ها جمعیت کثیری از مأموران اجرای قانون ضد شورش ایستاده بود پایین. بر خلاف پیش از آن در هفته وجود دارد گزارش ها از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و یا پلیس باتوم اتصال با گوشت در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور.

تبلیغات

شهرداران راهپیمایی کردند. پرستاران دست تکان دادند, نشانه, عینک, ماسک, دست از ضد عفونی کننده دست. Denver Broncos فوتبال بازیکنان و کادر پیوست معترضان ترک کلرادو کاپیتول. اجرای قانون عوامل در برخی از شهرستانها در زمان زانو — نزدیک-نشانه جهانی ضد نژادپرستانه اعتراض به لطف سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri.

در یک کاملا کالیفرنیا, لمسی, سفید تسلا پارک شده بود در وسط بلوار غروب آفتاب به عنوان اشغال آن دست از آب و مواد غذایی است. در هالیوود و تاک خوزه لگونس دست تکان دادند لاستیک فکس از رئیس جمهور تهمت را بر روی چوب. "اگر یکی از چیزهایی که من آموخته ام," او گفت:, "این است که چیزهای شبیه به این می شود خوب توجه و گسترش پیام."

لگونس که راهپیمایی در چهار تظاهرات در هفته گذشته در میان هزاران نفر از مردم در بیش از یک دوجین لس آنجلس-منطقه تظاهرات روز شنبه, بالا بردن صدای خود را در برابر ستمگران به کشتار سیاه آمریکایی است.

آنها افتخار فلوید; Breonna تیلور سیاه تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شده توسط پلیس در ماه مارس در Louisville, Ky., صفحه اصلی; و Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده تعقیب و شات به مرگ توسط دو مرد سفید در ماه فوریه در گرجستان, در میان دیگران.

تبلیغات

Andrea Gonzalez آورد و مادر و شوهر و سه فرزند به رشد جمعیت در شهر لس آنجلس در سالن بعد از ظهر شنبه. این نخستین بار بود که او کودکان — سنین 4 و 6 و 7 — تا به حال آمار اعتراض خط. خانواده را از سان دیماس به بخشی از.

"ما به ارمغان آورد آنها را در اینجا به دلیل آن مهم است که به آنها نشان می دهد که چرا ما احترام تمام زندگی انسان" گونزالس گفت: "و این که حتی اگر ما در حال قهوه ای, ما از سیاه و سفید زندگی می کند."

گفت: مادر, Micaela رویز که خاطرات زنده از سال 1992 در لس آنجلس شورش: "سکوت پذیرش است."

یک گروه از حدود 50 نفر از پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی از رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی UCLA سانتا مونیکا مرکز پزشکی کک پزشکی از USC بیمارستان کودکان لس آنجلس و Kaiser Permanente پیوست اعتراض در مقابل شهرستان سالن پس از چند ماه کار در سراسر ساعت به کمک COVID-19 بيمار.

تبلیغات

"ما در سمت چپ خط مقدم به اینجا می آیند. ما احساس بسیاری از خشم و به عنوان بيماران طرفداران ما احساس می کنیم نیاز به صحبت کردن در مورد بی عدالتی" Kannitha Lor, 25, گفت:.

سیاه جوامع را مختل کرده است به خصوص با کروناویروس — یک دلیل عمده بهداشت و درمان کارگران پیوست و در تظاهرات گفتند.

"نژادپرستی بحران بهداشت عمومی" گفت: Delilah گارسیا 24 با اشاره به نامتناسب تعدادی از بیماران او می بیند در مقایسه با دیگر نژادها. "به اندازه کافی به اندازه کافی است."

پوشیدن اسکراب و ماسک صورت مطابق با کروناویروس محدودیت و نگه داشتن نشانه هایی است که خواندن "پرستاران برای زندگی مهم نیست" و "اگر کسی می گوید که آنها نمی تواند تنفس شما به آنها کمک" آنها ارائه شده ضد عفونی کننده دست به دیگر معترضان و آماده شد برای ارائه کمک های پزشکی در صورت نیاز.

تبلیغات

صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند و در حدود ساعت 2 بعد از ظهر در اطراف ساختمان فدرال در Wilshire بلوار در وستوود. یک زن با پوشیدن یک کلاه بره سیاه و یک "سیاه سنگ" تی شرت ایستاده در خیابان مسدود کردن ترافیک در حالی که دیگری گذاشته در وسط یک نزدیکی تقاطع رو به پایین.

پس از آن ده ها تن از معترضان پیوست و در دروغ گفتن در معده خود را در خیابان. آنها در آنجا ماند و خاموش و بی حرکت برای چند دقیقه. سپس آنها افزایش یافت و شروع به شعار "نام خود را می گویند" و "Breonna تیلور."

در واشنگتن, D. C, هزاران نفر از مردم همگرا در تازگی و به طور رسمی با نام Black Lives Matter پلازا در مقابل کاخ سفید که در حال حاضر شبیه یک قلعه احاطه شده توسط بالا نرده ها و موانع بتن.

قدرت سیاه فعالان آمد همراه با زنان از YWCA. ارتش دامپزشکان و اتحادیه استخدام. زن و مردم و زنان در حجاب. کودکان و موهای خاکستری مادربزرگ. کارگران فدرال و کشیش و پزشکان در مطب مردم با انجیل که به نظر می رسید به اندازه کافی آشنا با کتاب به می دانم که چگونه به آن را نگه دارید.

تبلیغات

بر خلاف پیش از آن در هفته وجود دارد, حداقل, حضور پلیس و بدون گزارش از خشونت و یا خرابکاری. خلق و خوی جدی و پرشور بلکه صلح آمیز و دوستانه است.

و شهردار وجود دارد.

"شما می دانید ما به صحبت کردن با صدای بلند برای بیشتر عدالت و صلح بیشتر!" شهردار موریل Bowser به نام به جمعیت.

چند آمریکایی شهرستانها پذیرفته اند این تظاهرات بیش از پلیس با قتل فلوید و سنگین-دست فدرال و پاسخ به عنوان شور و شوق به عنوان منطقه کلمبیا. و که منجر به یک نبرد بین شهردار و رئیس جمهور.

تبلیغات

در Bowser خود را سفارش آثار عمومی خدمه روز جمعه نقاشی "Black Lives Matter" در نئون زرد نامه های کشش از محدود به محدود کردن و پایین دو شهر بلوک در 16 خیابان که منجر به طور مستقیم به کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن جامعی در توییتر تماس او را "بی کفایت."

"اکثریت خاموش نمی توان سکوت دیگر" گفت آیلین Suffian یک 64 ساله حسابدار که با حضور واشنگتن تجمع با سگ خود را Moxie. "جایی که وجود دارد این است که عدالت در جایی وجود دارد که عدالت در همه جا است."

به عنوان بخشی از این گروه سنی در نظر گرفته شده بیشتر در معرض coronavirus Suffian گفت: او هفته را صرف تلاش برای جلوگیری از جمعیت. اما پس از مقامات فدرال و پلیس ضد شورش مستقر گارد ملی و نیروهای شیمیایی و گاز و پایین پرواز هلیکوپتر نظامی برای پراکنده معترضان مسالمت آمیز روز شنبه در نزدیکی کاخ سفید او تا به حال به عمل می کنند.

"دولت بسیج ارتش در برابر شهروندان خود — من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم زندگی می کنند که" او گفت:.

تبلیغات

این اعتراضات تا کنون به نظر می رسد موفق در تغییر گفتمان عمومی و آوردن به خط مقدم آنچه بسیاری می گویند در حال طولانی سر رسیده گفتگو در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی نهادینه شده در آمریکا است.

در فرگوسن Mo. رای دهندگان در هفته گذشته انتخاب الا جونز به عنوان شهر اولین, سیاه, شهردار. این همان شهری که در آن 18 ساله مایکل براون به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس و شش سال پیش.

در ویرجینیا و مدنی در جشن دولتی رالف نرتهم تصمیم به حذف یک مجسمه Robert E. Lee از ریچموند. در ضمن در لوئیزویل شهردار گرگ فیشر هفته گذشته اعلام کرد که اداره پلیس را به استفاده از هیچ-knock حکم معلق است به طور نامحدود.

روز شنبه, سوال این بود: آیا این اعتراضات ادامه خواهد داشت ؟ تا کنون به نظر می رسد هیچ, پاسخ, فقط, اعتراض, نشانه های مهیجی شعارهای و بیشتر راهپیمایی.

تبلیغات

در آتلانتا هزاران نفر از معترضان, سیاه و سفید, راهپیمایی در مرکز شهر در شرق و 85-درجه حرارت فریاد "نه عدالت بدون صلح است."

فقط قبل از غروب Amisha هاردینگ, 41, غیر انتفاعی, مشاور و مسکن, باسن خود جابجا شدم در کنار یک بلندگو در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک حوله ای کردن Bob Marley آهنگ ها و تشویق راهپیمایان به نوشتن در "شفا هیئت مدیره است."

برای روز او آمده بود در مرکز شهر است چرا که او نگران 18 ساله پسر یک دانش آموز در Morehouse College.

"من هنوز هم ترس برای زندگی خود را," او گفت:. "به عنوان یک مادر, من نمی توانستم تصور کنید نه اینجا بودن. ما باید برای رسیدن به نقطه ای است که هر کس به رسمیت می شناسد و نژاد پرستی یک مشکل است."

تبلیغات

در اولین روز اعتراض خلق و خوی بود و متشنج به عنوان تظاهر کنندگان فریاد می زدند: یکی دیگر و پلیس مستقر گاز اشک آور. مردم او ترسید نمی تواند حفظ خیلی تیره احساسات است. بنابراین در روز دوشنبه او و پسر عموی او به ارمغان آورد یک سخنران به انفجار دیسکو و هیپ هاپ.

آنها می خواستند برای ایجاد یک پرنیان مثبت. معترضان رقصید و خلق و خوی روشن. روز چند تن از اعضای گارد ملی شد بهره برداری از پای خود را. او coaxed آنها را بر روی بداهتا طبقه رقص.

یک یا دو شکست سازند. سپس عمده پیوست و سپس به طور کلی.

قبل از اینکه طولانی, بیش از یک دوجین مردان و زنان در لباس استتار انجام شد الکتریکی اسلاید خود را باطوم و تفنگ نوسانی به ضرب و شتم. روز بعد او آنها را به انجام "Macarena."

تبلیغات

"این بسیار زیبا بود," هاردینگ گفت شنبه. "معترضان دیدم انسانیت را در آنها دیدم بشریت در تظاهرات. ما ایجاد یک محل برای وحدت است."

شنبه این شهر برداشته آن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. در گرگ و میش, هیچ پلیس ضد شورش بودند در نزد گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک و یا مسدود کردن CNN مرکز که در آن ویندوز شده بود شکست هشت روز زودتر.

بار کارکنان نویسندگان جنی Jarvie امی Kaufman, روبن Vives, Sonali Kohli, Arit جان کالین Shalby و الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب