فعالان تظاهرات را به L. A. مقامات درب خانه

زمانی که یک وکیل توصیه شورای شهر لس آنجلس به اتخاذ یک پتو ممنوعیت اخراج مستاجرها فعالان حقوق خشمگین بودند.گروه

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

زمانی که یک وکیل توصیه شورای شهر لس آنجلس به اتخاذ یک پتو ممنوعیت اخراج مستاجرها فعالان حقوق خشمگین بودند.

گروهی از معترضان تبار در شهر وکیل بلوک روز بعد بوق خود ماشین شاخ و فریاد "شرم بر شما!" از یک بلند گو حرف زدن با توجه به تصویری از این رویداد. سازمان ارسال شده وکیل آدرس خانه در توییتر همراه با یک نقشه و یک عکس از خانه خود و او را متهم کرد برای حفاظت از خود را "منافع طبقاتی" به عنوان یک صاحب خانه است.

"محله خوب دیوید Michaelson" نوشت: یک گروه شناخته شده به عنوان مردم در شورای شهر که ساخته شده است تا از فعالان سازمان هایی مانند Ktown برای همه, یک بی خانمان در گروه حمایت و NOlympics لا. "خواهد بود شرم واقعی اگر ما آمد و اختلال آن است."

پس از coronavirus شیوع شروع یک رشد تعداد L. A. مقامات دولتی دیده می شود خانه های خود را تبدیل به هدف معترضان — برخی بر برخی دیگر در اتومبیل.

تبلیغات

فعالان پیشرو باید صحنه "مردن" در شهردار اریک Garcetti محل اقامت به تقاضا است که او در اختیار هتل ها به خانه بی خانمان ساکنان. مستاجران حقوق معترضان نشان داده اند تا به عنوان اوایل به عنوان 7 صبح در خارج از خانه از اعضای شورای شهر خواستار آنها را به انصراف از پرداخت اجاره بها در طول coronavirus shutdown.

هفته گذشته معترضان را تهدید به بازگشت به اعضای شورا " در خانه اگر آنها موفق به انجام بیشتر برای از بین بردن اداره پلیس لس آنجلس بودجه. یک فعال سیاسی گفت: اعضای شورا که معترضان خود, آدرس, شماره تلفن و شماره همسران خود — و در حال حاضر به اعتراض در تمام ساعات.

"اگر همه شما نمی خواهید به ایجاد تغییرات در زندگی خود را در حال رفتن به آن لذت ببرید" گفت: مردم در شورای شهر برگزار Ricci Sergienko, رسانه های دیجیتال استراتژیست زندگی در اواسط شهر.

مایک مادرید, جمهوری, سیاسی, مشاور استدلال کرد که قوانین ایالتی و محلی مورد نیاز برای جلوگیری از عمل استفاده می شود در سراسر کشور توسط "افراط گرایان" در سمت چپ و راست.

تبلیغات

در یک انتهای این طیف واکسن و ماسک مخالفان نشان داده اند در خانه های بهداشت, مقامات گفت. در انتهای دیگر چپ گرد آمده اند خارج مقامات " خانه به تقاضا قوی تر محدودیت های اجاره و defunding از سازمان های اجرای قانون است.

"تهدید و ارعاب نباید بخشی از سیاستگذاری فرایند همیشه" مادرید گفت. "و هیچ سوالی وجود دارد که این است."

اعتراض سازمان دهندگان می گویند تاکتیک های خود را با اطمینان از پیام خود می رسد مقامات دولتی مشغول به کار از خانه. همه گیر شده فوری سیاسی لحظه ای که خواسته های نمایشی اقدام آنها استدلال می کنند.

تبلیغات

"این فقط در باغ-انواع شکست از مقامات منتخب گفت:" آلبرت Corado یک سازمان با مردم و شورای شهر و NOlympics لا. "این شکست از مقامات منتخب در زمانی که جهان در حال تغییر است و انفعال منجر به مرگ است."

Garcetti خانه بوده است مکرر سایت از تظاهرات برای هر دو سمت چپ و راست.

جمعیت باید همگرا در شهردار اقامت در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات و تقاضا بازگشایی اقتصاد است. بزرگترین تظاهرات در خانه اش در ماه های اخیر پس از مرگ جورج فلوید با موضوع زندگی در لس آنجلس تجمع هزاران نفر از مردم خارج است.

Garcetti دستیاران کاهش یافته است به نظر. بنابراین Michaelson وکیل که توصیه می شود در برابر یک جارو اخراج ban. در اظهارات خود به شورای اوایل سال جاری Michaelson گفت: شهرستان دفتر دادستان همدردی برای مستاجران اما باور ندارد چنین ممنوعیت خواهد زنده ماندن یک چالش قانونی.

تبلیغات

عضو شورای باب Blumenfield که تا به حال به معترضان نشان می دهد در خارج از غرب دره محل اقامت گفت که او تا به حال برای توضیح به کودکان چرا مردم ایستاده بودند و در بیرون خانه فریاد از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و لعن در او.

این عضو شورای گفت او مخالف پتو ممنوعیت اخراج از نگرانی است که چنین اقدامی خواهد بود و لغو در دادگاه مجبور شهر را به یک بزرگ مالی پرداخت به صاحبخانه. او شکایت کرده است که معترضان بود "هرگز حتی خواسته برای یک جلسه" در مسئله قبل از نمایش در خانه خود را.

"این حق خود را به آن را انجام دهد" Blumenfield گفت: "اما این یک تجربه لذت بخش است."

تظاهرات خارج مقامات دولتی " خانه بودند تاسیس تاکتیک حتی قبل از این بیماری همه گیر. در ماه مارس برای مثال فعالان با موضوع زندگی در لس آنجلس و گروه های دیگر نشان داد تا قبل از ساعت 6 صبح در L. A. شهرستان Dist. Atty. جکی Lacey در گرانادا هیلز. که قسمت شد بدنام پس از Lacey شوهر با اشاره تفنگ در غیر مسلح شدند.

تبلیغات

اما پس از اقامت در خانه سفارشات چپ تالار شهر و دیگر ساختمان های دولتی تا حد زیادی خالی تظاهرات در خارج از سیاستمداران' خانه شد بیشتر از حد معمول است. مستاجر فعالان و متحدان خود را برگزار حداقل یک دوجین از مارس.

این عمل در ابتدا مخروطی بعد از مرگ فلوید زمانی که تظاهرات مردمی علیه خشونت پلیس را شکست در سراسر L. A. اما تظاهرکنندگان به زودی بازگشت به خانه از Garcetti و Lacey. ده ها تن مونتاژ خارج از خانه از Westside عضو شورای Paul Koretz که مخالف خواستار عمیق کاهش به پلیس لس آنجلس.

UCLA, دانشجو, نینا بلند گفت: دانش آموزان هل دادن پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در اعتراض به تصمیم گرفت پس از درخواست به Koretz دفتر بودند ملاقات با غیرشخصی "کپی و جا به جا" پیام.

"به اعتقاد ما این بود که واقعا تنها راه برای آن را شخصی به پل Koretz دلیل این موضوع این است که شخصی به ما گفت:" زمانی که به سازماندهی این رویداد است. "و مردمی که کشته می شوند در خیابان تعریف آنچه که احترام و مدنی — آن را احساس می کند دیگر مرتبط است."

تبلیغات

در اوایل سال جاری رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور شکایت کرده است که گروه خود را نیاز به صرف مقدار بیشتری از منابع به گشت تظاهرات در خارج از سیاستمداران' خانه. برخی از تظاهرکنندگان را با استفاده از زبان است که "تهدید آمیز و مخرب و تداخل با زندگی افراد زندگی در فضای خصوصی خود را," او گفت:.

Cal State L. A. دانشجو آسترید Andrea کوتا که فعال است با گروه طلوع جنبش L. A. گفت که سر و صدا در خارج از سیاستمداران " خانه چیزی است نسبت به درد و رنج مردم قادر به اجاره.

"اگر شما نمی خواهید به ما نیاز داریم آنچه ما قصد داریم به شما اجازه خواب در صبح" او گفت:.

برخی از معترضان شده اند ذکر شده برای نقض سر و صدا. در ماه ژوئن پس از اعتراض در خارج Garcetti خانه بیش از 100 تظاهر کنندگان توسط پلیس و ناحق بازداشت چند بلوک دور با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف آنها.

تبلیغات

هفته قبل از آن در جنوب لس آنجلس پاستور شرمن منینگ بود به اتهام جنایت وسیله پس از نشان دادن بارها و بارها در خارج Garcetti خانه. منینگ گفت که او وجود دارد به تماس با شهردار برای کمک به مردم در skid row.

Miguel Rios, left, who is homeless, and Pastor Sherman Manning carry protest signs along Wilshire Boulevard in L.A.

میگوئل ریوس چپ که بی خانمان است و کشیش شرمن منینگ حمل نشانه اعتراض همراه Wilshire بلوار in L. A.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

Garcetti و همسرش امی Wakeland به دست آمده به طور موقت سفارش محدود علیه منینگ با این استدلال که او درگیر در "اخلال" رفتار مانند فیلمبرداری ، آنها همچنین نگرانی خود را در مورد سابقه کیفری که شامل محکومیت تجاوز جنسی.

منینگ می گوید او هیچ چیز به آزار و اذیت خانواده شد و به ناحق به اعدام محکوم شده در گذشته است. وکیل او در حال مبارزه با یک فشار دائمی تر و سفارش محدود با این استدلال که منینگ اقدامات بودند مشروع قانون اساسی محافظت کردند.

تبلیغات

هنگامی که شما در حال انتخاب به دفتر عمومی "ثبت نام شما به صورت مسالمت آمیز معترضان که خود را در خیابان" منینگ گفت.

برخی از فعالان نیز منتشر مقامات دولتی' آدرس منزل و شماره تلفن — دولتی و خصوصی — در رسانه های اجتماعی. در طول یک دیدار اخیر مدافع defunding پلیس لس آنجلس بارها و بارها فریاد زد کردن آدرس خانه از عضو شورای Paul Krekorian که ریاست شورای کمیته بودجه.

رئیس شورای شهر Nury مارتینز به نام چنین رفتار "بی پروا و خطرناک است." Koretz که با آن مواجه تظاهرات از فعالان هل دادن پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس گفت با تماس به شماره "تند و زننده و تهدید آمیز است."

"من شده است مترقی دموکرات مبارزه برای برابری برای 30 سال به عنوان یک مقام انتخابی و من ده ها تن از تماس در صفحه تماس با من سفید supremacist," Koretz گفت. "این یک کمی دلسردکننده اما من هنوز هم باور نمی کنم ما باید خلاص شدن از پلیس لس آنجلس."

تبلیغات

مادرید خواه مشاور سیاسی پیش بینی شده است که درگیری خارج مقامات دولتی' خانه خواهد شد در نهایت منجر به خشونت است. "همین دلیل است که من بالا بردن زنگ با قانونگذاران," او گفت:.

اعتراض سازمان دهندگان می گویند که آنها را پشتیبانی نمی کند خشونت و استدلال می کنند که سیاستمداران' آدرس منزل می توان به راحتی آنلاین در بر داشت. Ktown برای همه اعضای سابرینا جانسون گفت: فعالان گردش آدرس خانه از Michaelson شهر وکیل نشان می دهد که او تا به حال شده است "حمایت خود منافع طبقاتی" به عنوان یک Westside صاحب خانه است.

"او یک مرد ثروتمند است که زندگی در غنی محله," او گفت:. "بدیهی است که او در سرمایه گذاری نیست به ما مستاجر حمایت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب