فعالان دانش آموزان, پدر و مادر رالی برای پایان دادن به L. A. مدرسه پلیس

صدها نفر از دانش آموزان ، والدین و اعضای جامعه با تجمع در مقابل مرکز شهر L. A. دبیرستان شنبه, خواستار رفع لس آ

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

صدها نفر از دانش آموزان ، والدین و اعضای جامعه با تجمع در مقابل مرکز شهر L. A. دبیرستان شنبه, خواستار رفع لس آنجلس مدرسه اداره پلیس یک نیروی در حدود 470 افسران و غیر نظامیان است.

این تجمع و راهپیمایی آغاز شد و در میگوئل Contreras, یادگیری پیچیده, فقط غرب از مرکز شهر به پایان رسید و در مدرسه ای در نزدیکی ستاد منطقه در طول L. A. هیئت مدیره آموزش و پرورش نشست. اما آینده از مدرسه پلیس نمی شد ارسال شده در دستور کار جلسه بعدی.

L. A. مدارس Supt. Austin Beutner روز دوشنبه گفت او پیشنهاد ممنوعیت استفاده از اسپری فلفل و کاروتید نگه می دارد — بهتر شناخته شده به عنوان chokeholds — توسط مدرسه ، اگر چه هیئت مدیره آموزش و پرورش را تصویب یک بودجه این ماه هیچ مقام ارشد پیشنهاد کرده است defunding مدرسه پلیس برای سال تحصیلی آینده.

کسانی که در راهپیمایی گفت: آنها می خواستند به تغییر مسیر مدرسه بودجه پلیس — که به مقدار 70 میلیون دلار در سال برای خدمات بهداشت روانی و عدالت ترمیمی برنامه ها و همچنین موقعیت های اضافی برای کالج مشاوران و پرستاران در میان دیگر خدمات است که به نفع دانش آموزان سیاه پوست.

تبلیغات

Thandiwe عبدالله, 16 اخیر فارغ التحصیل از لس آنجلس مرکز برای غنی شده مطالعات گفت: صدها نفر که پر از بلوک همراه 3rd Street: "من متنفر مدرسه من" بود که چرا او را انتخاب کرده اند به تحصیلات تکمیلی در اوایل.

او با انتقاد از دولت برای اختصاص یک مربی برای تدریس مطالعات قومی و چرا که او تا به حال برای مقابله با ماموران پلیس به جای یک روانی اجتماعی کارگر زمانی که او نیاز به کمک.

"ما هرگز سکوت در مورد آنچه که ما می خواستیم" او گفت:. "ما می دانیم چه می خواهیم. ما می دانیم که آنچه ما نیاز داریم" از جمله سرمایه گذاری بیشتر در سیاه و سفید و قهوه ای-محور برنامه درسی Thandiwe گفت.

او گفت: "احساس می کند مانند یک محل که جرم ما و آن را نه تنها LASPD. ... آن را نیز از طریق برنامه درسی آن را نیز معلمان. ... پس از مدرسه من فقط دو سیاه, معلمان که به من آموخت."

تبلیغات

چنینگ مارتینز یک سازمان با نیروی کار جامعه استراتژی مرکز صحبت در مورد سال effortto پایان پلیس در مدارس از جمله تلاش برای جلوگیری از تعلیق بر اساس عمدی تمرد و فروش بلیط از دانش آموزان در راه خود را به مدرسه. سازمان نیز با موفقیت تحت فشار سیستم مدرسه به بازگشت به نارنجک انداز و سلاح های دیگر ارائه شده توسط دولت فدرال است.

هر یک از کسانی که برنده نشان دهنده یک موضوع نژادپرستی استخراج شده از تار و پود ظلم و ستم در لس آنجلس متحد مارتینز گفت. "همچنین ممکن است فقط سوزاندن پارچه," او گفت:.

Karla اسپرم, Arnold روانپزشکی مددکار اجتماعی در Contreras گفت: او می خواهم به تجربه های خوبی با برخی از دانشکده پلیس "است اما این یک سیستمیک موضوع است."

بزرگسالان در محیط دانشگاه نیاز به انجام "کار پیشگیرانه و واکنشی کار" اسپرم آرنولد گفت. "ما سزاوار آنچه در جوامع دیگر داشته باشد. بیایید که ما واقعیت است. بیایید که ما طبیعی است."

تبلیغات

برای 19 سال Brianna Parnell که فارغ التحصیل شده در سال گذشته از Gardena دبیرستان, اعتراض مشخص شده لحظه ای احساسی. ساکرامنتو ایالت دانشجویی گفت: کسانی که مونتاژ شده است که زمانی که او 7 سال, پلیس کشته شدن پدرش به عنوان به خوبی به عنوان او 18 ساله پسر عموی. تظاهرکنندگان شعار می دادند هر یک از نام خود را در پاسخ.

در مدرسه او گفت: او را دیدم سیاه و دانش آموزان هدفمند برای جرایم جزئی مانند صحبت کردن پشت.

"آیا شما فکر می کنم دین معتقد دختر سیاه و سفید با جعبه و نوارهای صورتی کوله پشتی و یا وحشت زده" با بیش از حد بسیاری از دانش آموزان در کلاس است ؟ Parnell پرسید.

پس از بیش از یک ساعت در این تجمع تظاهرکنندگان راهپیمایی به ستاد منطقه شعار "هی الاییواسدی, پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" و "دانش آموزان نه مظنون است."

تبلیغات

کسانی که در حضور و غیاب شامل Cecily Myart-کروز رئیس جمهور منتخب ایالات معلمان لس آنجلس که نشان دهنده منطقه معلمان و پرستاران کتابداران و مشاوران.

Myart-کروز همچنین یک عضو از زندگی ماده L. A. ایستاده بر روی پله های مدرسه منطقه مرکزی. "اجازه دهید تصورات ما پرواز در پلیس-مناطق آزاد", او گفت:, "که در آن دانش آموزان ما بیشتر از زنده ماندن آنها رشد."

اعضای منطقه دیگر بزرگترین اتحادیه است که نشان دهنده طبقه بندی کارکنان SEIU 99 همچنین شرکت در ماه مارس است. در یک ایمیل به بیانیه SEIU 99 رئیس جمهور حداکثر آریاس گفت: این اتحادیه را پشتیبانی نمی کند از بین بردن مدرسه اداره پلیس. به جای آنها پشتیبانی "هیچ اسلحه و هیچ ای هیچ اسپری فلفل بر روی کودکان ما" و همچنین "سرمایه گذاری بیشتر در آموزش و پرورش, مشاوره, مشارکت والدین, پس از برنامه های مدرسه."

L. A. مدرسه پلیس با استفاده از اسپری فلفل در حداقل پنج نفر در طول سال 2018 تقویم سال هفت در سال 2019 و تا کنون در سال 2020 منطقه سخنگوی گفت. فعالان می گویند این آمار و ارقام یک undercount. روشن نیست اگر و یا زمانی که یک مدرسه افسر پلیس با استفاده از یک سبد در یک دانش آموز.

تبلیغات

کاروتید نگه دارید, همچنین شناخته شده به عنوان یک جای خواب نگه دارید و یا خفه خون می تواند منجر به آسیب جدی و یا حتی مرگ و ممنوع شده است توسط بسیاری از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. فلوید درگذشت و پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

Supt. Beutner نظرات در تغییر سیاست های تلویزیون در روز دوشنبه در یک از پیش ضبط شده جلسه پس از بیش از یک دهه از فعالیت به انحلال مدرسه نیروی پلیس تماس های اخیر از گروه های حمایت برای پایان دادن به اسپری فلفل استفاده کنید و یک رای از رهبری اتحادیه معلمان در هفته گذشته برای از بین بردن مدرسه ،

"من خواهد بود با توصیه به هیئت مدیره برای از بین بردن استفاده از اسپری فلفل و سیاست اجازه می دهد کاروتید نگه می دارد و قبل از بازگشت دانش آموزان به مدارس در ماه اوت," او گفت:.

سالانه بودجه برای مدرسه پلیس مورد بررسی قرار خواهد شد در بودجه بحث و نیروی کار است که شامل اعضای جامعه و L. A. یکپارچه کارکنان را پرس و جو از خانواده ها و کارکنان مدرسه به آمده تا با "توصیه های بتنی," Beutner گفت.

تبلیغات

L. A. مبتنی بر گروه ها از جمله دانش آموزان شایسته دانش آموزان نه مظنون ائتلاف پدر و مادر سازماندهی گروه کادر جوانان عدالت ائتلاف InnerCity مبارزه و دیگران به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند به کاهش حضور پلیس در مدارس است. در اوکلند یکپارچه سیاه سازماندهی پروژه موفق شد پس از یک دهه از فعالیت مدنی در یک قطعنامه قبل از مدرسه منطقه برای از بین بردن مدرسه اداره پلیس. این هیئت قرار است رای گیری در اواخر این ماه.

L. A. اعضای هیئت مدیره مدرسه هستند به احتمال زیاد به بحث در مورد مسائل در اطراف دانشکده پلیس در استفاده از زور و مدرسه پلیس بودجه در جلسه بعد این ماه است.

در نظر بخشی از روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره سه پدر و مادر فعالان صحبت در حمایت از مدرسه ،

"سیستم کامل نیست و نیاز به تغییر, اما, ترک دانشگاه در معرض بدون یک افسر" خواهد بود که البته اشتباه از عمل گفت: Ofelia صوفیه رایان عضو گروه Padres Unidos.

تبلیغات

نیاز به تکیه بر پلیس شهر بدتر خواهد شد " او افزود: "پلیس مدرسه است یک گزینه بهتر است زیرا شما می توانید تصمیم بگیرید که چه آموزش آنها نیاز دارید و چه پروتکل به دنبال در کار با دانش آموزان است."

ماریا Parra گفت که او تا به حال دیده پردیس پلیس کار به عنوان مربی به دانش آموزان و کمک به آنها را به نوبه خود زندگی خود را در اطراف و تبدیل شدن به موفق.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن