آدام شیف قطره حمایت از جکی Lacey در L. A. شهرستان دادستان منطقه مسابقه

در کنگره ایالات متحده Adam B. شیف (D-Burbank) خارج شده است حمایت خود را از لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey پیش

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

در کنگره ایالات متحده Adam B. شیف (D-Burbank) خارج شده است حمایت خود را از لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey پیش از ستیز نوامبر انتخابات که در آن او خواهد شد به دنبال یک دوره سوم ،

در یک صدای جیر جیر شنبه صبح شیف به نظر می رسید به اذعان کرد که تظاهرات اخیر و خواستار عدالت کیفری اصلاحات پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس بود و تحت تاثیر تصمیم خود را.

"این است که نادر در کشور ما سابقه" شیف نوشت. "ما باید مسئولیت برای ایجاد تغییرات عمیق برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند & اصلاحات عدالت کیفری."

Los Angeles County Dist. Atty. Jackie Lacey.

لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Lacey به کمپین کارکنان تایید شنبه که شیف تماس گرفته بودند و آنها را به اجازه دهید آنها را می دانم که او برداشت خود را پشتیبانی می کند.

Lacey بعد با صدور بیانیه ای گفت او می ایستد و با رکورد.

"به عنوان اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به برگزاری این شهرستان لا D. A. دفتر من افتخار من, رکورد مصرف سیستمیک نژادپرستی و اصلاح عدالت کیفری - از وثیقه اصلاحات به کاهش اطفال موارد نزدیک به 50 درصد افزايش دفتر ما تمرکز بر سلامت روان درمانی به جای حبس," او گفت:. "من فوق العاده متمرکز در انجام کار مردم L. A. شهرستان در طول این زمان از بحران است."

Lacey در تلاش است به دفع کردن یک چالش از سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج لافزن که دیده می شود به عنوان بخشی از یک تلاش در سراسر کشور برای انتخاب مترقی دادستان. Lacey برنده 48% از کل آراء بازیگران در مارس اولیه در برابر لافزن و سابق مدافع راشل رسی اما سقوط کوتاه از اکثریت لازم برای جلوگیری از رواناب.

تبلیغات

شیف لغو حمایت خود را از Lacey تنها چند ساعت قبل از Gascon برداشت nod از تصویب از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.), مترقی عزیزم و نامزد سابق ریاست جمهوری. در یک صدای جیر جیر وارن گفت: لافزن "شده است یک رهبر ملی در عدالت کیفری اصلاح و یک مدافع قدرتمند برای تجدید نظر در رویکرد ما به امنیت عمومی و پایان دادن به جرم حبس."

بعد از آن در روز شنبه حدود 100 معترض فرود در Lacey به گرانادا هیلز خانه به تقاضای او اتهام افسران پلیس لس آنجلس که به ضرب گلوله کشته و الکس فلرس و دانیل هرناندز در اواخر سال 2019 و 2020 بود.

بدن فرسوده دوربین فیلم از صحنه فلرس' تیراندازی نشان می دهد او به سمت افسر در حالی که برگزاری یک چاقو در سال گذشته و مقامات گفته اند هرناندز به حال با یک اسلحه گرم هر چند فیلم از قتل او شده است منتشر شد. دادستان ساخته شده است تصمیم گیری در مورد هر دو مورد.

بستگان هر دو مردان led اعتراض به Lacey آستان شنبه بعد از ظهر تماس برای او به رای از دفتر در ماه نوامبر.

تبلیغات

"جکی Lacey انجام نمی دهد هر چیزی" فریاد زد هرناندز, خواهر, ماریانا Vegara. "او است که با بودجه دولتی توسط پلیس اتحادیه."

Lacey جمع آوری شده از یک قایق از تاییدیه از سیاستمداران قدرتمند در طول گشتند پیشنهاد از جمله وزیر بهداشت ، دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) و چهار نفر از پنج عضو L. A. شهرستان هیئت ناظران. اما بسیاری از کسانی که تاییدیه صادر شد قبل از لاکی رو جدی مخالف است. برخی از مشاوران معتقدند در سراسر کشور, تظاهرات در برابر پلیس در استفاده از زور را ساخته اند Lacey آسیب پذیر با توجه به این که او بارها و بارها حاضر به پیگرد قانونی ماموران پلیس درگیر در بحث تیراندازی در طول دو نظر ،

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti همچنین به نظر می رسد به راه رفتن کمر خود را در حمایت از Lacey در هفته های اخیر اشاره کرد "ممکن است" زمان برای یک تغییر در دفتر دادستان منطقه در مصاحبه با تجدید نظر در هفته گذشته. یک سخنگوی Garcetti است در پاسخ به یک درخواست از بار برای روشن کردن موضع خود را در Lacey.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب