'افزایش هشدار دهنده': L. A. ترافیک مرگ و میر موج بازگشت به قبل از همه گیر سطح

با وجود بی مهابا رها کردن در ترافیک در طول COVID-19 همه گیر تعداد زیادی از مردم کشته در برخورد این سال در لس آ

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

با وجود بی مهابا رها کردن در ترافیک در طول COVID-19 همه گیر تعداد زیادی از مردم کشته در برخورد این سال در لس آنجلس است که در حال حاضر در مورد همان است که آن را در سال 2019 گفته مقامات پنج شنبه.

پس از یک شیب تند کاهش مرگ و میر در طول دو هفته گذشته از ماه مارس زمانی که این شهر اقامت در خانه سفارش گرفت, اثر, اداره پلیس لس آنجلس است که از دیدن یک "افزایش هشدار دهنده" در ترافیک مرگ و میر در خیابان های شهر معاون بلیک چو گفت.

افزایش مرگ و میر متصل است به افزایش سرعت در خیابان ها هستند که خالیتر از حد معمول و تعداد بیشتری از مردم راه رفتن و دوچرخه سواری در محله خود به قتل رسانده اند.

تا کنون در ماه مه 21 نفر کشته در تصادف با خودرو از جمله سه نفر که در یک سرعت بالا تصادف در بزرگراه شاهنشاهی در ویلووبروک در اوایل این ماه.

تبلیغات

لس آنجلس دیده می شود تقریبا به عنوان بسیاری از مرگ و میر ناشی از تصادفات به عنوان از قتل در سال جاری گفت: Cmdr. مارک رینا که مسئول نظارت بر بخش ترافیک ، از طریق اواسط ماه مه 86 که مردم در ترافیک برخورد و 89 فوت کرده اند از قتل او گفت:.

قبل از اقامت در خانه سفارش این شهر شاهد ترافیک کشنده برخورد به طور متوسط یک بار در هر 36 ساعت رینا گفت. پس از مارس 19 که نرخ کاهش به یک بار در هر 2 ½ روز — با کمک یک رکورد کم تعداد مرگ و میر در طول دو هفته اول ،

به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی و ترافیک میدارد بازگشت رانندگان نیاز به "استفاده می شود به این واقعیت است که وجود دارد افراد دیگر در خیابان" چو گفت.

هر راننده "کنترل از 5000 پوند موشک" چو گفت و باید مراقبت بیشتری در تماشای برای مردم بر پا دوچرخه و کالسکه و چرخ دستی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب