اسکندریه می شود مبلغ 75 میلیون دلار برای دوک خیابان Transitway پروژه

شهر Alexandria, Virginia دریافت خواهد کرد $75 میلیون دلار بودجه از شمال ویرجینیا حمل و نقل اقتدار را برای ساخ

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

شهر Alexandria, Virginia دریافت خواهد کرد $75 میلیون دلار بودجه از شمال ویرجینیا حمل و نقل اقتدار را برای ساخت و ساز فاز اول دوک خیابان Transitway پروژه در سال 2025 با توجه به انتشار اخبار.

دوک خیابان Transitway ایجاد خواهد شد اختصاص داده شده اتوبوس-سریع-حمل و نقل خطوط همراه یکی از اسکندریه را سنگین ترین سفر دالان اضافه کردن ظرفیت و بهبود زیرساخت ها به بخش دوک بین خیابان شاه خیابان-شهر ایستگاه مترو و سابق نقطه عطفی در فروشگاه سایت.

این پروژه تنها یکی اسکندریه که اسکندریه به دنبال بودجه است.

با توجه به پروژه توضیحات:

این transitway اولویت در طرح جامع شهر. طراحی مفهومی توسعه یافته به عنوان بخشی از Transitway دالان مطالعه امکان سنجی (تصویب شده توسط شورای شهر در سال 2012) توصیه می شود یک روش مرحله به مرحله برای ساخت و ساز/بهره برداری از transitway. این مرحله اولیه است که در درجه اول برای ایستگاه/پناهگاه های اتوبوس محدود ردیف و ابزار جابجایی. این شامل حمل و نقل اختصاص داده شده خطوط در امتداد راهرو که در آن شش خط امروز وجود دارد (بین نقطه عطفی بازار و اردن سنت و بین راث سنت و قطر Rd.). در باقی مانده بخش از دوک سنت (بین اردن سنت و راث سنت حمل و نقل را به کار گیرند در جریان مخلوط و شامل صف پرش خطوط و حمل و نقل سیگنال اولویت (TSP) طول کل راهرو به منظور بهبود سرعت/قابلیت اطمینان. این پروژه شامل ایستگاه های جدید و دسترسی پیاده و بهبود ایمنی در حمل و نقل ایستگاه/تقاطع ها و امکانات دوچرخه به عنوان امکان پذیر است."

این مبلغ 75 میلیون دلار است که انتظار می رود به ارائه کامل بودجه برای $87 میلیون پروژه.

اسکندریه قبلا دریافت 12 میلیون دلار از NVTA برای برنامه ریزی و طراحی این راهرو. این پروژه انتظار می رود برای شروع این سقوط.

"NVTA سرمایه گذاری در دوک خیابان Transitway یک فرصت فوق العاده ای برای تبدیل است که راهرو و حمایت از این شهر را هدف ارائه مکرر و قابل اعتماد خدمات حمل و نقل در پرتراکم اسکندریه هر دو در حال حاضر و در آینده گفت:" شهردار جاستین ویلسون عضو این سازمان در انتشار.

این پروژه را به همراه دوک خیابان. (حسن نیت ارائه میدهد NVTA)

این پروژه به عنوان یکی از سه ظرفیت بالا حمل و نقل مناطق در سال 2008 حمل و نقل طرح جامع همراه با ایالات متحده در مسیر 1 Metroway و پایان غرب Transitway.

در حالی که اسکندریه تایید مفهوم قصد دارد طی سال 2012 مطالعه امکان سنجی انتشار گفت که کارکنان کار را با جامعه را دوباره تصور دوک خیابان و تعیین نحوه افزایش حمل و نقل جایگزین می شود و در امتداد راهرو.

این شهر در حال حاضر نصب اضافی بهبود سیگنال های ترافیک در امتداد راهرو به عنوان به خوبی. این اجازه خواهد داد که شبکه ای از سیگنال برای تشخیص بهتر وسایل نقلیه و به طور خودکار تنظیم زمان خود را برای بهبود جریان ترافیک انتشار گفت.

چون دوک خیابان شناسایی شد به عنوان یک تصادف راهرو از طریق مطالعات کارکنان در حال کار برای ارائه ایمنی ارتقاء در طول این راهرو.

منطقه ای درآمد تعلق می گیرد به اسکندریه برای دوک خیابان Transitway پروژه بخشی از NVTA شش سال از برنامه فراهم می کند که کمک های مالی برای پروژه های منطقه ای از سال 2020 تا 2025. این طرح تصویب شد و در تاریخ 9 ژوئیه و دلار سرمایه گذاری 539 میلیون دلار در پروژه های حمل و نقل در سراسر شمال ویرجینیا با هدف بهره گیری منطقه ،

دیدن همه NVTA را پروژه های تصویب شده در نقشه های تعاملی.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب