در میان تماس به استعفا Loudoun Co. خزانه دار به آدرس 'خاله Jemima' Facebook پست

برای بیش از یک هفته Loudoun County Virginia را خزانه دار راجر Zurn شنیده خواستار استعفای خود را بعد از ارسال

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

برای بیش از یک هفته Loudoun County Virginia را خزانه دار راجر Zurn شنیده خواستار استعفای خود را بعد از ارسال آنچه که او به نام شوخی در Facebook به تصمیم Quaker Oats به بازنشستگی خود عمه Jemima کلوچه با نام تجاری.

Zurn به نام یک کنفرانس خبری برای ساعت 11 صبح پنجشنبه در شهرستان مرکز دولت که در آن او گفت که او را "ارائه یک راه رو به جلو برای تعامل Loudoun جامعه است."

یکی از اعضای Loudoun County هیئت ناظران دموکرات, Juli Briskman و محلی NAACP به نام برای Zurn — یک جمهوریخواه بود که برای اولین بار انتخاب به دفتر در سال 1996 به استعفا.

دو نفر دیگر از سرپرستان — سیلویا شیشه و قرآن Saines که سیاه و سفید هستند — باید گفت این اولین بار نیست Zurn که سفید است, نوشته شده است دلیل حساس دیدگاه در رسانه های اجتماعی و گفت که او فقط شوخی.

در ژوئن 17, Zurn ارسال شده در شخصی خود را در Facebook صفحه: "اگر عمه Jemima تغییر خواهد کرد به عمو تام؟"

روز بعد Zurn صادر عذرخواهی on Facebook:

به عنوان بسیاری از آنها آگاه من بسیار نامناسب پست دیروز. این یک تلاش ضعیف در طنز و متوجه شد آن را در عرض پنج دقیقه و آن را در زمان پایین. من نمی توانم زمان را به عقب برگردانید تا من آن را خود و عذر خواهی برای من کوردلی در یک زمان وقتی که من می توانید و باید انجام دهید بهتر است. من آموخته اند و خواهند بود یک فرد بهتر برای این تجربه ناگوار. من صمیمانه عذر خواهی برای هر کسی که به جرم شد. شما حق دارید ناراحت بود با من. من نا امید خودم. صمیمانه راجر Zurn

Loudoun County هیئت ناظران صندلی فیلیس Randall — یک دموکرات است که برای اولین بار از رنگ در ویرجینیا تاریخ به انتخاب صندلی از یک county هیئت مدیره است نه اظهار نظر علنی در مورد Zurn پست و یا خواستار استعفای خود را.

Zurn کاهش یافته است fardia electronics درخواست برای مصاحبه. پس از عذرخواهی خود را در Facebook ترین پست های اخیر در رسانه های اجتماعی صفحه شامل یک بیانیه از Loudoun County جمهوری خواه رئیس کمیته شارون Sadler.

Loudoun County Treasurer راجر Zurn مراقبت برای هر ساکن شهرستان او خدمت می کند. من می دانم که او یک نژادپرست است. راجر یک رکورد غیر قابل بحث خدمت به مردم از همه نژادها و در صورت عادلانه. این مایه تاسف است که کسانی که در سمت چپ را انتخاب کنید برای حمله به جمهوری خواهان به عنوان یک ماده البته. آنها بدون توجه به راجر به عنوان یک فرد که نشان داده هیچ بیمار را نسبت به هر کسی از هر گونه سیاسی خط خطی در کار او به عنوان خزانه دار. مهم نیست نفاق که از دموکرات: آنها هنوز ایستاده در کنار یک فرماندار که راحت بود با تصاویری از مردم (از جمله خودش) در blackface و کلان هود در دانشکده پزشکی سالنامه صفحه. واقعیت این است که شهرستان دموکرات ها در واقع به "خشم." آنها فقط می خواهم به امتیاز حسی مملو از سیاسی. آنها می خواهند بیشتر بخش نه وحدت. من از راجر Zurn و با تشکر از او را برای چند دهه خود را از خدمات به Loudoun County است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب