آموزش دهید دقیقا چگونه قایق بادی آخر ماه را ساختیم

قایقهای بادی حتی مدلهای موتوری نیز دارای پارو هستند اما اینکه شما بخواهید برای روز مبادای خود به فکر خرید پار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قایقهای بادی حتی مدلهای موتوری نیز دارای پارو هستند اما اینکه شما بخواهید برای روز مبادای خود به فکر خرید پاروهای دیگری از جنسهای پلاستیکی، آلومینیومی و یا فلزی برای راحتی خاطرتان باشید، یک بحث دیگر است. در بسته بندی یک پمپ باد دستی، دو عدد پارو آلومینیومی حرفهای چرخشی، ساک حمل زیپدار جهت حمل آسان، طناب نجات، جای پارو و برچسب تعمیرات مقطعی برای زمانی که قایق آسیب میبیند وجود دارد. قایق یک و دو نفره فاقد صندلی می باشند اما دو صندلی بادی در مدل سه و چهار نفره وجود دارد. ظرفیت قایق: نکته مهمی که قبل از خرید قایقبادی باید به آن توجه داشته باشید، ظرفیت قایق می باشد، برای مثال اگر برای استفاده دو نفره می خواهید بهتر است قایق ۴ نفره بخرید چون ممکن است نیاز به حمل وسایل همراه خود را داشته باشید یا شاید، دوست یا مهمانی در سفر خاصی شما را همراهی کند. Con᠎te nt h​as  been c reated with the he​lp  of  GSA Co​nt᠎en t Gene ra tor  DEMO.

چند نکته مهم هنگام خرید قایق بادی به همراه معرفی پرفروش ترین مدل های قایق بادی موجود در بازار. با خرید قایق بادی 6 نفره جیمینی دیگر نیازی به هزینه اضافی ندارید چرا که تمامی لوازم مورد نیاز به همراه آن ارائه میشود. دوعدد نیمکت نیز همراه قایق ارائه میشود که به راحتی نصب و جدا میشود. به همین علت در این مطلب به شما قایق بادی را معرفی می کنیم. کمتر کسی پیدا می شود که دوست نداشته باشد یک قایق بادی داشته باشد، شما با خرید این دستگاه می توانید به داخل یک دریاچه یا مرداب بروید و به تفریح ماهی گیری هم بپردازید. جنس بدنه قایق: بهتر است به جنس بدنه قایق هم توجه داشته باشید، نباید خیلی نازک باشد، و از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده باشد، حتما توجه داشته باشید که جنس آن قابلیت ترمیم در مقابل سوراخ شدن احتمالی را داشته باشد در واقع نباید یکبار مصرف باشد. قایق بادی ساده: ساده ترین نوع قایق بادی است، دارای ظرفیت های مختلفی می باشد، بیشتر جنبه تفریحی و ورزشی دارند، به راحتی در هر فروشگاهی می توانید آن ها را خریداری نمایید. توانایی جا به جا کردن افراد با تجهیزات را دارند، در مواقعی که دریا طوفانی است و ممکن است داخل قایق پر از آب شود به خوبی عمل می کنند.

دریچه باد کف این قایق که تنها یک استوانه بادی به جهت شکل گیری بهتر کف آلومینیوم تعبیه شده و باعث تعادل بهتر قایق مخصوصا برای نصب موتور و تعادل قایق است، از نوع پستانکی کوچک و دریچههای باد بالای قایق از نوع پیچ شونده بزرگ هستند. همانطور که گفته شد کف این قایق بادی فایبرگلاس میباشد و برای راه اندازی ابتدا بایستی کف فایبرگلاسی آن را پهن کنید و سپس پمپ باد را برای پُر کردن آن آماده کنید، محفظه های باد به ترتیب شماره گذاری شده و برای باد کردن بهتر است از همین ترتیب پیروی کنید، نازل پمپ باد را بداخل دریچه کف محصول وارد کرده تا لوله بادی زیر فایبرگلاسها باد شود، سپس پمپ باد را به دریچه های پیچی بزرگ بدنه به ترتیب متصل کنید و با نیروی دست اقدام به باد کردن قایق مارینر کنید، هنگام باد زدن با فشار دست میزان باد داخل را بسنجید و تا جایی به پُر کردن محصول ادامه دهید که انعطاف بدنه کاملا با دست احساس شود، پس از باد زدن هر قسمت دریچه محفظه باد آنرا به خوبی ببندید و کیپ کنید تا باد از داخل کالا خارج نشود، بعد از استفاده برای جمع آوری آن ابتدا قایق بادی مارینر را به خوبی خشک کنید سپس دریچه باد پستونکی را از کف محصول درآورده و دریچه های پیچ شونده را بدنه بچرخانید تا باد از داخل آن خارج شود، سپس تخته های قایق را جمع کرده و بدنه را نیز تا کنیدو داخل ساک حمل قرار دهید.

مزیت بزرگ قایق بادی مارینر کیفیت بالا و عیب آن نیز قیمت به نسبت بالای آن است. اکنون می توانید با کمک طاقچه زرد کناری، برای اشلی قلاب بگیرید و او را بالا ببرید. برای این دسته هم انواع قایق بادی حرفهای اینتکس و قایق بادی حرفهای بست وی تدبیر شدهاست تا این افراد نیز با قایق بادی رفتیگ حرفهای لذت هیجان و بالا رفتن سطح آدرنالین خون را تجربه کنند. قایق بادی کندر در سه سایز با تحمل وزنهای مختلف و تجهیزات متفاوت تولید شدهاست که نسبت به قایق بادی بتل بومبر از ضخامت جنسی بیشتری برخوردار است و برای آبهای آرام و کم عمق بیشتر استفاده میشود. قایق های بادی ارزان قیمت تر مثل سری سی هاوک و یا چلنجر علاوه بر مدل سه نفره دارای مدل دو نفره نیز هستند که بیش از ظاهر و کیفیت، ابعاد آنها تفاوت دارد. این رستوران ارتفاعی بالغ بر 50 متر دارد که تجربه دلهره و موسیقی، می تواند خاطره ای جذاب را برای شما رقم بزند.

آخرین مطالب