یک افسر پلیس لس آنجلس یک زانو به سلامتی هالیوود معترضان

Sean ولش بود 12 سال بچه های قدیمی زندگی در جنوب مرکزی آخرین بار گارد ملی Humvees شد نورد از طریق خیابان های لو

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

Sean ولش بود 12 سال بچه های قدیمی زندگی در جنوب مرکزی آخرین بار گارد ملی Humvees شد نورد از طریق خیابان های لوس آنجلس.

"این تقریبا مشابه احساس او گفت:" از سال 1992 شورش. "آنها انتظار دارند شما را در ترس زندگی می کنند اما به شما نشان می دهد سرپیچی از آنجا که شما می دانید چه چیزی اشتباه است اشتباه است."

"چگونه می خواهید به نگه داشتن finessing که آن را OK؟" ولش پرسید: ایستاده در تقاطع خیابان لورل و بلوار غروب آفتاب که در آن یک گروه رو به رشد مسالمت آمیز معترضان سرریز کردن پیاده رو در مقابل " Greenblatt را دلی و خنده کارخانه.

تبلیغات

او در یک خانه تی شرت سفید با کلمه "مرگ نژاد" ناخوانا در سراسر آن را در سیاه و سفید و قرمز Sharpie, فقط, فوق جورج فلوید نام, چرا که او گفت که به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا که آنچه که او بود.

"ما از مرگ یک نژاد را در اینجا," او گفت:. "پلیس شده اند به قتل ما برای سال. آنچه باعث می شود آنها بر این باورند آن را OK? مردم حتی نمی دانند آن تا زمانی که آن را تا به برخی از اثر عظیم مانند این" او ادامه داد.

صدها نفر از راهپیمایان همگرا هر دو در هالیوود و غرب هالیوود در میان تظاهرات متعدد در روز دوشنبه.

یک گروه راهپیمایی west بلوار هالیوود در قلب گردشگری منطقه است. گروه دیگری بود که در گوشه ای از بلوار غروب آفتاب.

تبلیغات

در غرب هالیوود رویداد یک افسر پلیس لس آنجلس دیده می شد در فیلم گرفتن زانو در حمایت از تظاهرکنندگان.

افسر در زمان یک بلند گو حرف زدن و خواسته جمعیت که اگر او زانو خواهد آنها موافقت خود را با اعتراض صلح آمیز است. او صدای جیغ از حمایت و سپس رو به زانو خود را به کف زدن. او سپس پرسید که هر کس برای ایمن ماندن و ترک توسط حکومت نظامی زمان.

پشت سر او یک گروه از مردان از یک فاجعه بازیابی و مرمت اموال شرکت تا به حال راه اندازی یک منطقه عملیات در امتداد لبه از لورل به عنوان آنها کار کرده و به هیئت مدیره بیرونی و درب از فروشگاه مبلمان در گوشه ای.

تبلیغات

خدمه شلوغ شده بود و این آخر هفته — در این CB2 پس از 7 صبح و شبانه روزی تا قسمت هایی از مرکز بورلی یک معامله گر جو و MedMen درمانگاه ماری جوانا در روز قبل از. داگلاس که کاهش یافته است به گذشته خود نام و پیشرو کوچک خدمه گفت: آنها با استفاده از ورق 50 و 100 دو-با-چهار دست و پا به هیئت مدیره خانه دکور خرده فروش و که او تا به حال "بدون شرح" در تظاهرات.

"این یک لحظه در تاریخ" ولش گفت. او فکر نمی کنم فلوید مرگ بود و نقطه اوج بلکه یک یادآوری از همه نام ها بود که شعار می دادند قبل از او.

"آیا این لیست باید برای رفتن از او پرسید: به عنوان جمعیت در اطراف او شعار سه کلمه که نگران معترضان شعار می دادند برای نزدیک به شش سال پس از ژوئیه 2014 مرگ اریک گارنر: "من نمی توانم نفس بکشم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب