آناپولیس دیواری فداکاری برای Breonna تیلور به جای بعد از ظهر یکشنبه

یک زمین نقاشی دیواری به تصویر می کشد یک پرتره از Breonna تیلور دیده می شود در اتاق های پارک, جمعه, جولای 6, 2

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399
یک زمین نقاشی دیواری به تصویر می کشد یک پرتره از Breonna تیلور دیده می شود در اتاق های پارک, جمعه, جولای 6, 2020, در آناپولیس, Md. نقاشی دیواری افتخارات تیلور 26 ساله سیاه زن بود که به ضرب گلوله پلیس در لوئیزویل کنتاکی آپارتمان. آثار هنری تلاش یک تیم توسط Banneker-داگلاس موزه مریلند کمیسیون در تاریخ و فرهنگ و تاریخ در آینده در حال حاضر سازمان جوانان است که با تمرکز بر پروژه نقاشی دیواری. (AP Photo/Julio کورتز)

یک نقاشی دیواری فداکاری تجلیل Breonna تیلور در آناپولیس مریلند است که برای برنامه ریزی 5 بعد از ظهر یکشنبه.

هنرمندان و فعالان و رهبران جامعه در همکاری با Banneker-داگلاس موزه و مریلند کمیسیون آفریقایی, تاریخ و فرهنگ برگزار خواهد شد نقاشی دیواری تعهد به افتخار Breonna تیلور زندگی است.

7000 فوت مربع زمین نقاشی تیلور پرتره با کلمات "Black Lives Matter" در پایین دیده می شود از فضا از طریق تصاویر ماهواره ای.

هدف از این نقاشی دیواری در نظر گرفته شده است به عنوان یک کشور صلح آمیز و هنری راه برای تشویق به پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

در ضمن گرامیداشت 26 ساله تکنسین های پزشکی اورژانس فداکاری نیز از ویژگی های رهبران در درون اتاق های پارک جامعه و یک مراسم اعطای جوایز.

تیلور بود به ضرب گلوله زمانی که افسران پلیس پشت سر هم به او Louisville, Kentucky, آپارتمان, با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم در طی یک مبارزه با مواد مخدر تحقیق در مارس 13.

حکم به جستجو در خانه من در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد.

فعالان خواستار شده است در مقامات به دستگیری افسران دخیل در این قتل است.

سفارش نقاشی منجر شد توسط 6 هنرمند از آینده تاریخ در حال حاضر یک برنامه که با این نسخهها کار با جوانان در جوامع محروم.

پروژه تکمیل شد در طول تاریخ سیاه و سفید محله در جولای 5, با کمک بیشتر آزادی مشروط, جامعه, انجمن, اتاق, پارک شهر آناپولیس شهردار گاوین باکلی آناپولیس تفریح و پارک های گروه و جامعه کمک های مالی.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب