AP واقعیت را بررسی کنید: تهمت و سرزنش معترضان برای کم تجمع مردم در انتخابات

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت: در تجمع شنبه شب که دموکرات رقیب جو بایدن ع

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت: در تجمع شنبه شب که دموکرات رقیب جو بایدن عذرخواهی برای مخالفت خود را با اعمال محدودیت بر سفر از چین در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس. تکاپوی توضیح غیر منتظره ای نازک تجمع جمعیت مبارزات انتخاباتی خود به اشتباه دوخته سرزنش در محاصره توسط معترضان برای رانندگی توده ها دور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در Tulsa, اوکلاهما در یک عرصه با هزاران نفر از صندلی های خالی قابل توجه قطع اتصال از میلیون نفر به او گفته بود می خواستم به می آیند. این نخستین تجمع در ماه و همچنین به عنوان عفونت کروناویروس در حال افزایش است, در تولسا و دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اظهارات روز از خود تبریک و همچنین حذف شدهها از این دولت اوباما است که در آن بایدن به عنوان معاون رئيس جمهور. بسیاری از رئيس جمهور در اظهارات — در همه گیر عمومی ناآرامی بیش از خشونت پلیس خود را ضبط در جانبازان و بیشتر — نادرست بودند.

یک نمونه از اظهارات خود را شنبه شب و در هفته گذشته:

رالی

مغلوب ساختن پیشی جستن: "ما تا به حال برخی بسیار بد مردم خارج است. ما تا به حال برخی بسیار بد مردم خارج است. آنها انجام می دهند چیزهای بد."

براد PARSCALE تهمت مدیر کمپین: "رادیکال معترضان سوخت یک هفته از آخرالزمانی پوشش رسانه ای با دخالت realDonaldTrump حامیان در این تجمع است. آنها حتی مسدود شده و دسترسی به فلز جلوگیری مردم از ورود." — در توییتر.

حقایق: معترضان محاصره نبودند به سرزنش برای مشارکت مردم است. وجود دارد هیچ ملاحظه تلاش معترضان برای حفظ شرکت کنندگان از گرفتن.

سه خبر مربوط به روزنامه نگاران گزارش در تولسا برای چند ساعت منجر به سخنرانی رئیس جمهور نمی بینم ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرکنندگان مسدود کردن نقاط ورود در بسیار امن عرصه زمینه. پلیس گفت که آنها ساخته شده است یک تعداد انگشت شماری از بازداشت چهار شنبه, از جمله یک زن در منطقه امن که نشسته بود cross-legged در تظاهرات مسالمت آمیز وقتی ماموران آمدند و دست به دستبند ،

در مورد تهمت کمپین ادعا دفتر شهردار مراجعه کننده به سوالات پلیس تولسا. سروان. ریچارد Meulenberg روز یکشنبه گفت که برای چند دقیقه دو ورودی مسدود شد که هر دو طرف به طور خلاصه "آمیخته" اما که هیچ سازمان محاصره و شرکت کنندگان بودند همیشه قادر به ورود از طریق یکی از سه دروازه.

جمعیت آینده برای تجمع متوسط بود برای شروع با یک توده بزرگ بطری-ecked در آخرین لحظه توسط معترضان.

شهر آتش مارشال دفتر گزارش تجمع جمعیت فقط کمتر از 6,200 در 19,000 صندلی BOK مرکز با توجه به تولسا آتش نشانی سخنگوی اندی ،

در مورد عدم وجود شواهدی وجود دارد که معترضان مسدود ورودی کمپین مشاور مرسدس Schlapp استدلال در "فاکس نیوز یکشنبه" که تهمت حامیان ترس به در وهله اول به دلیل آنها می ترسید تظاهرات ممکن است به خشونت کشیده شد.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت بایدن او را متهم کرد از اینکه بیگانه برای محدود کردن سفر از چین که در آن همه گیر آغاز شد: "او عذرخواهی کرد یک ماه بعد."

حقایق: این اتفاق نمی افتد. بایدن نیست عذرخواهی می کنیم. او در واقع پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی.

این دموکرات در واقع متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از داشتن یک رکورد از بیگانه ستیزی و نه عذرخواهی کرد برای انجام این کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به تماس با ویروس "چین ویروس" در یک نقطه باعث بایدن به اصرار این کشور را به یک به نوبه خود نسبت به بیگانه ستیزی و یا نژاد پرستی در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای که چگونه در کنار یک زمان اما او رفت و برگشت به کلیشه در این تجمع با اشاره به "کونگ آنفولانزا" و همچنین "چینی virus."

___

رادیکال معترضان سوخت یک هفته از آخرالزمانی رسانه یارو

خشم با دخالت realDonaldTrump حامیان در این تجمع است.

آنها حتی مسدود شده و دسترسی به فلز جلوگیری مردم از ورود.در چند جبهه احیای تهمت کمپین تجمع مشخص شده بازگشت از تحریف از ماه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن: "ما گذشت و انتخاب است. ... آن را هرگز اتفاق افتاده است قبل از."

حقایق: کاذب و مکرر بیانیه pilfering از رئیس جمهور باراک اوباما رکورد. VA انتخاب می دهد که جانبازان فرصت ها تحت شرایط خاصی برای دریافت مراقبت های بهداشتی خصوصی در هزینه های عمومی به تصویب رسید در دولت اوباما. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون گسترش برنامه.

___

تهدید ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن: "بایدن کردم عدم نمرات و نظر سنجی در clueless در دست زدن به آنفولانزای خوکی H1N1. این یک فاجعه کل آنها تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند." — صدای جیر جیر پنج شنبه.

حقایق: این یک تحریف تاریخ یک بیماری همه گیر در سال 2009 که منجر به کشته شدن مراتب کمتری از مردم در ایالات متحده از coronavirus است که کشتن در حال حاضر. برای استارت, جو بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور نبود در حال اجرا فدرال پاسخ. فدرال مقامات بهداشت عمومی بودند نه در همه پرواز کور که همه گیر H1N1, همچنین شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی آمد به آمریکا

سپس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آنفولانزا نظارت شبکه صدا زنگ پس از دو فرزند در کالیفرنیا شد اولین نفر مبتلا به این ویروس جدید آنفلوآنزا فشار در این کشور است.

حدود دو هفته بعد دولت اوباما اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و CDC شروع انتشار ضد آنفولانزا مواد مخدر از ملی ذخایر برای کمک به بیمارستان ها آماده است. در مقابل تهمت, اعلام وضعیت اضطراری در اوایل ماه مارس هفت هفته پس از اولین متحده مورد COVID-19 اعلام شد.

بیش از 119,000 اند از COVID-19 در آمریکا CDC قرار می دهد ایالات متحده مرگ و میر از این 2009-2010 همه گیر H1N1 در مورد 12,500.

___

معاون رئیس جمهور مایک پنس: "اوکلاهما واقعا در خط مقدم تلاش های ما به سرعت گسترش یافته است. و در حس بسیار واقعی آنها مسطح منحنی. ... تعداد موارد در اکلاهما -- آن را بشدت کاهش یافته است." — اظهارات دوشنبه.

حقایق: منحنی واقع شده است خونتان بالاتر از اواخر ماه مه و نه مسطح.

اوکلاهما را گزارش فقط 41 کروناویروس جدید, موارد, on May 28, یک نسبت کم تعداد در مقایسه با اوایل ماه آوریل. اما عفونت را پس از افزایش یافته است. آخر هفته گذشته به دولت ارسال شده به شدت بالاتر از اعداد و تنظیم یک رکورد روزانه از موارد جدید در روز پنج شنبه در 450.

اوکلاهما است که در میان نزدیک به نیمی از کشورهای است که دیده می شود coronavirus عفونت افزایش از ماه مه هنگامی که فرمانداران شروع به شل شدن اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و همانطور که بیشتر مردم قادر به گرفتن آزمون.

در تولسا, عفونت رای نیز افزایش پیوسته پس از باقی مانده های متوسط برای ماه می باشد. چهار روز به طور متوسط تعداد موارد جدید در این شهرستان دو برابر شده است از اوج قبلی در ماه آوریل است.

___

JUNETEENTH

مغلوب ساختن پیشی جستن: "من چیزی خوب: من Juneteenth بسیار معروف است. ... این در واقع یک رویداد مهم مهم زمان است. اما هیچ کس هرگز از آن شنیده بود." — وال استریت ژورنال مصاحبه روز شنبه.

حقایق: این درست نیست که هیچ یک از آن شنیده بود. بدون شک آن است که بهتر شناخته شده در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در اصل برنامه ریزی شده خود را تولسا رالی برای جمعه قرار دادن آن در تاریخ نماد پایان برده داری ژوئن 19; تهمت توافق برای تغییر آن به روز شنبه. بیش از دو روز در سال 1921 سفیده غارت شده و سوخته Tulsa, سیاه, Greenwood منطقه به زمین کشته شدند تا 300 سیاه Tulsans و مجبور به بازماندگان اردوگاه های اقامت اجباری.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر که هیچ کس می دانست که در مورد Juneteenth قبل از دیوانگی ایجاد شده توسط خود تجمع در تناقض سال از مراسم رسمی بزرگداشت همه اما چند دولت و روال کاخ سفید تأیید از مناسبت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان قرار داده اند از اظهارات خود را تحت نام هر سال از ریاست جمهوری خود مارک Juneteenth.

"Melania و ارسال کنم ما بهترین آرزوها را برای یک جشن به یاد ماندنی برای همه کسانی که بزرگداشت Juneteenth می گوید:" 2019 بیانیه ترسیم وقایع 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه نیروهای وارد در گالوستون تگزاس با خبری که جنگ به پایان رسید و به بردگی گرفته شده بودند.

___

شیوه های پلیس

مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده پلیس: "رئیس جمهور اوباما و جو بایدن هرگز حتی سعی به رفع این مشکل در طول هشت سال دوره. دلیل آنها سعی نمی کند چرا که آنها تا به حال هیچ ایده چگونه به آن را انجام دهد." — روز سه شنبه در کاخ سفید است.

حقایق: که غلط است.

تحت دولت اوباما وزارت دادگستری افتتاح شد 25 گسترده حقوق مدنی تحقیقات به سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر کشور از جمله ادارات پلیس در شیکاگو بالتیمور و فرگوسن میسوری است.

کسانی که تحقیقات با هدف تعمیرات اساسی مشکل بخش با الگوهای مدنی و حقوق بشر و به طور کلی منجر به دادگاه-قابل اجرا رضایت احکام نیاز سازمان ها به ارتکاب به یک سری از تغییرات اساسی با توجه به استفاده از زور متوقف جستجوهای ،

علاوه بر این که اوباما در کاخ سفید تاسیس یک نیروی کار به آمده تا با بهترین شیوه های پلیس و به توصیه راه هایی برای بهبود جامعه اعتماد در حالی که همچنین کاهش جرم و جنایت. که نیروی کار گزارش خود را در سال 2015.

که باراک اوباما رئیس جمهور منع دولت از تهیه انواع خاصی از تجهیزات نظامی به پلیس محلی بخش سیاست تهمت معکوس دو سال بعد.

فشار افکار عمومی ممکن است شدید تر در کنگره در حال حاضر به تصویب فراگیر, قوانین پلیس در سراسر کشور پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. اما محدود مراحل مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان شنبه سازی در اطراف کنگره است.

___

واکسن

مغلوب ساختن پیشی جستن بر دانشمندان: "این مردم – بهترین و هوشمندانه ترین درخشان در هر نقطه و در آنها آمده ام تا با واکسن ایدز. آنها آمده ام تا با ... چیزهای مختلف." — روز سه شنبه در کاخ سفید است.

واقعیت: هیچ کس به آمده تا با یک واکسن برای ایدز و نه است وجود دارد یک درمان است. تقریبا 38,000 نفر مبتلا به عفونت HIV در ایالات متحده و حدود 1.7 میلیون نفر در سطح جهان در سال 2018 با توجه به آخرین بالغ.

داروهای قوی تبدیل شده HIV به یک کنترل بیماری مزمن برای بسیاری از بیماران منجر به عمده جهانی در تلاش برای به دست آوردن کسانی که مواد مخدر به بیشتر از افرادی که به آنها نیاز دارید.

به علاوه مصرف برخی از داروهای ضد ویروس HIV در هر روز نیز می تواند به عنوان پیشگیری به طور چشمگیری کاهش شانس است که کسی که هنوز سالم آلوده از طریق رابطه جنسی و یا تزریق مواد مخدر با استفاده از. بخش کوچکی از آمریکایی ها که ممکن است مزایای استفاده از آن "preexposure پیشگیری."

هنوز وجود دارد "هیچ واکسن در دسترس است که به جلوگیری از عفونت HIV و یا درمان کسانی که آن را می گوید:" ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی گروه در ترسیم تلاش برای توسعه یک.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در تلاش برای اصلاح خود را هنگامی که او دنبال کرد تا با این نظر که علم "چیزهای مختلف" ایدز است.

به عنوان یک واکسن برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت به نظر می رسد اعتماد به نفس یکی از آماده خواهد شد تا پایان سال, اما مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از نامزدها در حال حاضر در حال آزمایش می تابه. Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت می گوید واکسن تا پایان سال قابل تصور است تنها اگر همه چیز راست می رود در تست نهایی در این تابستان.

___

جانبازان

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد آنچه که او انجام داده برای جانبازان: "هر VA امکانات پزشکی در حال حاضر ارائه می دهد همان روز اورژانس سلامت روان چیزی ما را نداشته باشند و یا حتی نزدیک به داشتن." — سخنان روز شنبه.

حقایق: که نادرست است. همان روز خدمات بهداشت روان آغاز شده و در قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017.

و تلاش برای ارائه همان روز های اولیه و مراقبت از سلامت روان که از نظر پزشکی لازم است در هر VA پزشکی مرکز اطلاع عموم در مارس 2016 در دولت اوباما. اواخر سال 2016 بخش وبلاگ اعلام کرد که هدف محقق خواهد شد تا پایان سال.

یک Dec. 23, 2016, مقاله در بررسی کسب و کار هاروارد استناد جدید خدمات همان روز در همه VA بیمارستان ها به عنوان مدارک و شواهد از پیشرفت قابل توجه در این بخش است. دیوید Shulkin سپس VA, منشی, کنگره گفت در اواخر ماه ژانویه 2017 خدمات در حال حاضر به طور کامل در محل.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای کاهش نرخ خودکشی با جانبازان: "ما در حال کار بسیار سخت بر روی این مشکل و من فکر می کنم ما یک مقدار بسیار زیادی از پیشرفت. من حتی متوجه خود تعداد: 20. بیست متفاوت است 24. شما می دانید آنچه در آن به معنی: هر روز. سخت به این باور. در هر روز. اما 20 یک تفاوت بزرگ و ما در حال گرفتن آن راه را." — سخنان روز شنبه.

واقعیت: هیچ. جانبازان' نرخ خودکشی نکرده بهبود در تمام طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. خودکشی بالا رفته آخرین اندازه گیری.

VA برآورد شده در سال 2013 که 22 جانبازان مصرف شد زندگی خود را هر روز به طور متوسط (نه 24 به عنوان تهمت قرار داده و آن را). اما برآورد شد و بر اساس اطلاعات ارسال شده از کمتر از نیم متحده است. در سال 2016 و منتشر شد به روز شده برآورد 20 خودکشی در هر روز بر اساس 2014 اطلاعات از هر دولت و همچنین پنتاگون. که این رقم نسبت ناروا به اشتباه ادعا به عنوان خود را.

در پاییز گذشته و تغییر چگونه آن را شمارش از بین بردن برخی از خدمت وظیفه فعال اعضای سابق و اعضای گارد ملی و ذخیره شده بود که در ترکیب است. که در سمت چپ نرخ خودکشی از 17 هر روز توسط جانبازان نظامی یک تغییر که منعکس بهبود اما صرفا یک روش مختلف.

برای سال 2017, VA گزارش 6,139 خودکشی نظامی جانبازان توسط 139 از سال قبل است.

___

کودکان و COVID-19

مغلوب ساختن پیشی جستن: "آنها می آیند از این در یک سطح است که واقعا غیر قابل تصور. ضمنا به طور منظم آنفولانزا دیگر flus چیزهای دیگر سارس یا H1N1, هر یک از آنها را اگر شما نگاه جوان و مردم آنها را تحت تاثیر قرار مانند هر کس دیگری است اما به هر دلیل با توجه به COVID اعداد بسیار کم است." — اظهارات دوشنبه.

حقایق: اگر چه این درست است که کودکان کمتر از بزرگسالان به توسعه COVID-19 سی دی سی است با این حال شمارش بیش از 86,000 عفونت توسط ویروس آمریکایی در سن کمتر از 18.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات را نادیده می گیرند شدید COVID-19 بیماری و برخی از مرگ و میر کودکان در آمریکا حتی اگر بچه ها به طور کلی تمایل به دریافت کمتر بیمار از آن نسبت به بزرگسالان انجام دهد. او همچنین glosses بیش از این واقعیت است که کودکان و نوجوانان می تواند گسترش بیماری بدون نشان دادن علائم خود را.

CDC در مارس مطالعه همه گیر اثر را در سنین مختلف در آمریکا و بررسی تحقیقات مقدماتی در چین که در آن coronavirus آغاز شده است. آن گفت: اجتماعی فاصله مهم است که برای کودکان هم برای ایمنی خود و دیگران.

"در حالی که اکثر COVID-19 موارد در کودکان شدید نیست جدی COVID-19 بیماری منجر به بستری شدن در بیمارستان هنوز هم رخ می دهد در این گروه سنی" CDC مطالعه می گوید.

ماه گذشته CDC همچنین هشدار پزشکان به در مواظب برای نادر اما کشنده واکنش التهابی در برخی از کودکان است که تا به حال coronavirus. این بیماری گزارش شده بود بیش از 100 کودک در نیویورک و در برخی از کودکان و نوجوانان در آمریکا و در اروپا با برخی از مرگ و میر.

___

قضات

مغلوب ساختن پیشی جستن: "این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای ... آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من؟" — توییتهایی پنج شنبه.

حقایق: آیا قضات مانند و یا دوست ندارم یک رئیس جمهور است که بی ربط به خود می خواندند.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به دو تصمیم های مهم این هفته گذشته در دفاع از حقوق همجنسگرایان و مهاجرت است که در آن محافظه کار-تکیه دادگاه عالی دست او را شکست. اما آنها هیچ چیز شخصی است.

قاضی جان رابرتز طرفه با دادگاه لیبرال ها در هر دو مورد. همچنین حاکم در برابر تهمت در همجنسگرایان مورد عدالت نیل Gorsuch یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دو انتصاب.

رابرتز به دنبال تاکید بر قضائیه استقلال از سیاسی شاخه های دولت و روشن است که قضات نیست "سیاستمداران در ردای." پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 رفت و پس از یک قاضی که در برابر حکومت خود مهاجر پناهندگی سفارش در تماس تلفنی با "اوباما قاضی" رابرتز صادر فوق العاده كردم ،

"ما لازم نیست که اوباما قضات یا تهمت قضات بوش قضات یا کلینتون قضات" رابرتز گفت: در پاسخ به پرس و جو از آسوشیتد پرس. "آنچه ما یک گروه فوق العاده ای اختصاصی قضات انجام بهترین سطح خود را به انجام حق کسانی که ظاهر می شود قبل از آنها."

___

Causey گزارش از دالاس. آسوشیتد پرس نویسندگان کن میلر در شهر اوکلاهما و کوین Freking اریک تاکر Lauran Neergaard جسیکا Gresko و علامت شرمن در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن