AP واقعیت را بررسی کنید: تهمت دروغ سرزنش اوباما برای گران مواد مخدر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درهم حقایق زمانی که او اظهار داشت روز سه شنبه در کاخ س

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درهم حقایق زمانی که او اظهار داشت روز سه شنبه در کاخ سفید باغ گل رز صورتی که "Obamacare به" افزایش هزینه داروهای تجویزی برای افراد مسن — این قضیه صادق است.

تهمت نیز misfired توسط متلک دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن برای ظاهرا نرمش در قیمت دارو. بایدن پشتیبانی از مدیکر مذاکرات به قیمت های پایین تر شبیه به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به عنوان نامزد جمهوری خواه در سال 2016 اما بعد خود را کنار بگذارند.

رئیس جمهور شد اعلام $35 ماهانه حد انسولین copays تحت مدیکر.

با یک نگاه به این ادعا:

مغلوب ساختن پیشی جستن: "در گذشته Obamacare مانع از ارائه دهندگان خدمات بیمه از رقابت به ارائه هزینه های پایین تر برای سالمندان است. وجود دارد هیچ رقابت وجود دارد هیچ چیز و آنها فرار با آنچه صورت گرفت و سالمندان بودند به طرز وحشیانه ای صدمه دیده است."

حقایق: قانون مراقبت مقرون به صرفه در واقع کاهش می یابد کردن از جیب تجویزی هزینه برای سالمندان است. و نه آن جلوگیری بیمه از رقابت به ارائه هزینه های پایین تر.

رئیس جمهور باراک اوباما قانون کاهش می یابد آنچه که تا به حال به سالمندان پرداخت و سپس به تدریج بسته "doughnut سوراخ" بدنام پوشش شکاف در مدیکر محبوب "بخشی D" برنامه داروی نسخه.

50% تخفیف که Obamacare امن از سازندگان دارو نام تجاری دارو منجر به پس انداز به طور متوسط از $581 در سال 2011 برای سالمندان با هزینه دارو با توجه به تجزیه و تحلیل در حوزه زمان توسط مدیکر را بگمارند دفتر دبیر برای اسوشیتد پرس.

در بالا از آن, ACA کارگردانی مدیکر را انتخاب کنید تا بیشتر از هزینه داروهای ژنریک, صرفه جویی در اضافی $22.

با مقابله با پوشش شکاف اوباما قانون کمک مدیکر گیرندگان با مواد مخدر هزینه های به طور کلی نه تنها در آن دسته از بیماران که باید انسولین برای مدیریت دیابت خود را.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که در سال آینده اکثر سالمندان خواهد دسترسی به نسخه پزشک قصد دارد که محدود ماهانه copays به انسولین به 35 دلار به طور متوسط پس انداز $446 سالانه است.

در این ادعا که Obamacare سرکوب گر رقابت, هیچ مدرکی وجود ندارد که این مورد بود.

"با توجه به تعداد زیادی از داروهای تجویزی مدیکر برنامه های موجود برای سالمندان, آن است که روشن نیست که چگونه دولت اوباما مانع بیمه از رقابت با یکدیگر گفت: Tricia Neuman یک مدیکر متخصص با حزبی قیصر بنیاد خانواده.

Neuman ذکر آمار برای سال 2012 میدوی از طریق اوباما زمانی که متوسط تعداد Medicare Part D مواد مخدر قصد دارد در بازه زمانی در سراسر مناطق از پایین از 25 به بالا 36 — بیش از اندازه کافی به منظور تسهیل رقابت سالم است.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: "بنابراین ما در حال گرفتن آن پایین 35 دلار در هر ماه ... پس از آن عظیم برش — من حدس می زنم, 60, 70%. هیچ کس دیده است چیزی شبیه به این برای مدت زمان طولانی. خواب آلود جو نمی توانید این کار را -- که من می توانم به شما بگویم."

حقایق: در واقع بایدن می خواهد به انجام خیلی بیشتر. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری پشتیبانی اجازه می دهد مدیکر به مذاکره قیمت با سازندگان دارو محدود کردن افزایش قیمت به نرخ تورم و محدود کردن راه اندازی قیمت برای داروهای جدید است که چهره هیچ رقابت.

به عنوان یک سال 2016 نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده بود مدیکر مذاکرات است. اما او نه به دنبال این ایده به عنوان رئیس جمهور اگر چه دفتر بودجه کنگره برآورد آن می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی برای مالیات دهندگان و مصرف کنندگان است.

کنگره در بن بست بیش از قانون برای کاهش هزینه های مواد مخدر از جمله دو حزبی سنا لایحه حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن است که قانون برای محدود کردن افزایش قیمت داروها در حال حاضر در بازار است. اما آن را نمی خواهد اجازه مدیکر به مذاکره قیمت.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن