آرگوس آماده ارائه رویداد امنیتی...هنگامی که رویدادهای بازگشت

دیو Brower مدیر عامل و رئیس آرگوس رویداد نیروی انسانی امیدوار است که تیم خود را که نظارت امنیتی در اکثر دنور م

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

دیو Brower مدیر عامل و رئیس آرگوس رویداد نیروی انسانی امیدوار است که تیم خود را که نظارت امنیتی در اکثر دنور موسیقی و, رویدادهای ورزشی خواهد شد بازگشت به کار به زودی...اما تنها زمانی که آن را امن است.

و تنها زمانی که وجود دارد در واقع حوادث هستند.

"همه چیز در آرگوس شده اند و جالب در طول چند ماه گذشته با توجه به خاموش کردن حوادث," او می گوید. "واقعا شسته و رفته چیزهایی که ما در حال شروع به تجربه در حال حاضر در حال گفتگو با مشتریان در مورد بازگشت به کار."

هنگامی که خواهد بود ؟

"که میلیون دلار سوال می گوید:" Brower که اشاره می کند که این شرکت هنوز چند مشتری با فعال قرارداد. "در نهایت آن خواهد شد تا به مقامات بهداشت عمومی و شهر و دولت دستورالعمل را به رعایت شود."

فرماندار Jared پلیس که به ذکر است که راه اندازی در کافه ها و کاباره ها ناسازگار است با مبارزه با این بیماری همه گیر در تاریخ 9 ژوئیه کنفرانس مطبوعاتی نشان داده است که حوادث بزرگ و کنسرت ها در آینده نه تا زمانی که یک واکسن درمان یا کافی گله ایمنی. هنوز پلیس نیز پیشنهاد کرد که امکانات وجود دارد از رشته کوه های راکی طرفداران مجاز در Coors زمینه اگر لیگ اصلی بیس بال بازی شروع به عنوان برنامه ریزی شده.

Brower کسب و کار اجرا می شود که امنیت را برای حوادث در مقیاس بزرگ در دنور و آتلانتا قادر خواهد بود به آب و طوفان مهم نیست که چقدر بلند سالن های در حال تعطیل ، در بخشی که به دلیل آن furloughed بسیاری از کارگران به غیر از یک تعداد انگشت شماری در منابع انسانی و حسابداری. Brower می گوید او شده است در تماس با furloughed کارکنان که به او بگویید که آنها دست در کار است. و او نمی تواند به آنها بگویید که آنها قادر خواهید بود برای بازگشت.

"آن را خارج از کنترل ما," او می گوید. "خیلی از من پیام این است: بیایید کنترل آنچه که ما می توانید کنترل کنید. اگر ما می توانیم آن را کنترل نمی, واقعا وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید. بین ماه های مارس و اوایل ماه جولای آنچه که من سعی کردم به انجام است ارائه اعضای تیم ما به روز رسانی به عنوان بهترین من می توانم بدون بیش از حد امیدوار کننده. من نمی توانم نگاه به یک توپ کریستال و بگویید که وقایع در حال رفتن به محل."

در حالی که آرگوس را محدود می گویند در هنگامی که و چگونه کنسرت بازگشایی این شرکت در تلاش برای آماده شدن, آماده شدن برای دیدار با تمام بهترین شیوه های توصیه شده توسط ادارات بهداشت. کارکنان دیگر نمی خواهد در ورود به کار را از طریق لمس ماشین آلات خواهد شد و به جای کش رفتن خود را نشان. به جای جلسات آموزشی در نظر گرفتن محل در محل آنها خواهد بود از راه دور.

یکی از بزرگترین مسائل کسب و کار است که دوباره باز شده اند و یا در آنجا ماند باز از طریق COVID-19 بیماری همه گیر در حال ماسک, احکام, که برخی از مردم ادعا می کنند یک قانون اساسی محدودیت در آزادی های مدنی. به عنوان یک نتیجه, کارگران و نیروهای امنیتی شده اند berated حمله حتی به قتل رساندند. آرگوس نگهبانان پیش بینی برخورد با چنین شرایطی است.

"اگر ما در حال شارژ با ساخت مطمئن شوید که آن مردمی پوشیدن ماسک خود را, این چیزی است که ما فراموش می گوید:" Brower. "این یک عمل امن است. این چیزی است که کارشناسان به ما بگویید."

در ضمن Brower می گوید که او و تیم او در حال خوشحالم که این گفتگو از تغییر بستن لغو و تغییر زمان حوادث زندگی می کنند به صحبت کردن در مورد چگونه به آنها را به عقب.

وجود دارد بسیاری او به دنبال به جلو به: "دیدن مردم دوباره. دیدن طرفداران لبخند. دیدن همکاران انجام آنچه انجام می دهند. تماشای مردم لذت بردن از شور و شوق از یک رویداد زندگی می کنند. این بافته شده به DNA ما به عنوان موجودات اجتماعی به جمع آوری. است که در خود و برای خود فوق العاده هیجان انگیز است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب