مرد مسلح توقیف اتوبوس دارای 10 نفر گروگان در اوکراین

لوتسک اوکراین (AP) — یک مرد مسلح کشف و ضبط یک اتوبوس و در زمان برخی از 20 نفر گروگان در شمال غربی اوکراین در ر

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

لوتسک اوکراین (AP) — یک مرد مسلح کشف و ضبط یک اتوبوس و در زمان برخی از 20 نفر گروگان در شمال غربی اوکراین در روز سه شنبه پلیس اوکراین گفت.

پلیس مهر و موم کردن مرکز Lutsk یک شهر 400 کیلومتر (250 مایل) غرب از کیف. ضارب مسلح و حمل مواد منفجره به آنها گفت: در Facebook بیانیه.

افسران پلیس در حال تلاش برای دریافت در تماس با مرد است. او به نام پلیس خود را در 9:25 صبح (0725 به وقت تهران) پس از به دست گرفتن کنترل اتوبوس و معرفی خود به عنوان Maksim Plokhoy معاون وزیر کشور آنتون Gerashchenko گفت: در Facebook.

Gerashchenko گفت: وجود کتاب آنلاین امضا شده توسط Maksim Plokhoy و با عنوان "فلسفه از یک جنایتکار" توصیف یک مرد تجربه در زندان است.

"برای 15 سال بوده و برای تصحیح به من اما من درست شده است بر خلاف — من تبدیل شدن به حتی بیشتر که من هستم" یک عصاره از کتاب گفت: با توجه به Gerashchenko.

وزیر کشور Arsen Avakov پرواز است به Lutsk.

رسانه های اوکراین گزارش داد که صدای شلیک گلوله شنیده میشد و در صحنه است. آن را بلافاصله روشن که آیا هر کسی مجروح شده است.

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy گفت که او شخصا نظارت بر وضعیت. "صدای شلیک گلوله شنیده شده است این اتوبوس آسیب دیده است" Zelenskiy گفت: در Facebook بیانیه اضافه کرد که اقدامات گرفته برای حل و فصل وضعیت بدون تلفات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب