هنر برای فعالیت های جمع آوری کمک پشتیبانی از کلرادو آزادی صندوق

دنور هنرمند جو موری و کاترین Langley, عکاسی, فروش, هنر برای جمع آوری پول برای کلرادو آزادی صندوق یک گروه که ار

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

دنور هنرمند جو موری و کاترین Langley, عکاسی, فروش, هنر برای جمع آوری پول برای کلرادو آزادی صندوق یک گروه که ارسال پول برای اوراق قرضه می کند و وثیقه برای کسانی که قادر به پرداخت هزینه آن است. رنگارنگ چاپ از نوازندگان محلی بیانکا Mikahn, Kayla مارکی و شیر شکوفه ها 25 دلار در هر کدام با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به صندوق.

یک هنرمند دیجیتال که اغلب آثار با عکاسان محلی موری با استفاده از تصاویر منحصر به فرد ایجاد طرح های گرافیکی. اما هنر این است که سرگرمی خود او توضیح می دهد: زمانی که او ایجاد نمی دیجیتال تصاویر او با این نسخهها کار با Anythink کتابخانه عمومی سیستم برای Adams County است.

کلرادو آزادی صندوق گرفتار موری توجه پس از جورج فلوید تظاهرات در سراسر این کشور در اواخر ماه مه. او معتقد است در تلاش های خود برای پایان دادن به ثروت مبتنی بر بازداشت بنابراین او در ارتباط با عکاس کاترین لنگلی به آمده تا با یک راه برای ارائه این گروه با کمک های مالی.

"برخی از مردم $5 وثیقه و نمی توانیم به پرداخت آن به طوری که آنها در زندان گیر کرده برای هفته ها. و است که می تواند پیچ زندگی خود را" موری می گوید. "این یک علت بسیار مهم است و من می خواستم به بخشی از حمایت از آن است."

موری همچنین از طرفداران موسیقی های ساخته شده توسط هنرمندان او را به تصویر می کشد. "من عاشق این صحنه موسیقی محلی" اشاره "به طوری که آن را سرگرم کننده به تماس با برخی از گروههای محلی که من شده است گوش دادن به در حالی که برای."

پشتیبانی کلرادو آزادی صندوق و خرید چاپ از نوازندگان محلی در هنر برای فعالیت وب سایت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب