هنرمندان تبدیل پلت خیابان پلازا جدید نقاشی دیواری

دنور هنرمندان Jaime ملینا و پدرو باریوس در حال تبدیل به یک فضای عمومی در نزدیکی عوام پارک با دو بزرگ و نقاشی ه

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

دنور هنرمندان Jaime ملینا و پدرو باریوس در حال تبدیل به یک فضای عمومی در نزدیکی عوام پارک با دو بزرگ و نقاشی های دیواری که به تصویر کشیدن افرادی که به زندگی و کار در این منطقه در طول سال.

نقاشی های دیواری قرار دارد در پلت خیابان پلازا قبلا underused منطقه در پایه عابر پیاده و دوچرخه گذرگاه اجرا می شود که بیش از من-25 از Highland. Unico Properties LLC یک شرکت تابعه از Unico گروه سرمایه گذاری LLC است که دستیابی به مدیریت و توسعه املاک تجاری در کلرادو برای بیش از سیزده سال به تازگی به اتمام این پروژه است.

Unico نونما یکنواخت و خسته کننده بتن فضای بین تاریخی Zang ساختمان و حدود ساختمان ساخته شده در سال 2018 به یک میدان که در آن عبور و مرور می جرعه قهوه و خوردن مواد غذایی و لذت بردن از به تازگی کاشته شده و درختان و گل و رایگان wi-fi; در نهایت فضا را میزبان pop-ups و بازار کشاورزان.

"پلت خیابان پلازا طراحی شده است برای تبدیل شدن به قلب این محله می گوید:" Austin کین معاون رئیس جمهور و مدیر منطقه ای برای Unico. "این ساخته شده است برای کارمند نیاز به یک mid-day break برای رفت و آمد کسی که می خواهد برای متوقف کردن و لذت بردن از کلرادو آفتاب و برای ساکنان و بازدید کنندگان جلسه تا قبل از رفتن به مورد علاقه خود را و مغازه ها و رستوران ها و یا میله پایین خیابان. یک فصل جدید است که نوشته شده برای پلت خیابان و این میدان است برای رفتن به یک بخش از آن است."

دو هنرمندان محلی را گرد هم آورده مهارت های خلاق خود را برای ایجاد بزرگ و رنگارنگ و فکری پانل های که اضافه کردن یک عنصر تعاملی به جامعه جدید در فضا است. Unico استخدام محلی هنر-گردآوری و -شرکت مشاوره نه نقطه هنر به کمیسیون کار می کنند.

ملینا و برریس برای اولین بار شروع به کار با هم تابستان سال 2012 و پس از رنگ آمیزی نقاشی های دیواری در سراسر کلرادو از طریق کسب و کار خود را بدترین خدمه. برریس تمرکز بیشتر بر روی هنر عمومی و گزینش پروژه های ملینا در حالی که با این نسخهها کار با رسانه های مخلوط — مجسمه 2-D نقاشی و یا مخلوط این دو است. "پدرو واقعا چشم بزرگ برای دادهایم. من فکر می کنم بین دو نفر از ما باید بسیاری از مهارت های مختلف است که ما می تواند ارائه به مردم است که ما با کار. ... این واقعا یک تلاش تیم می گوید:" ملینا.

این نقاشی های دیواری قابل مشاهده از هر دو پلت خیابان و من-25 ترکیب پر جنب و جوش و بنفش و نارنجی و قرمز با الگوهای ساده پرتره از مردم است. برریس می گوید این ترکیب رنگ و پرتره نشان می دهد که گذار از این منطقه از یک طلا-معدن منطقه به یک محله مدرن. "ما تجسم این انتقال از طریق رنگ استفاده می کنیم. ما سعی می کنیم برای برجسته کردن رنگ های موجود در محله و از گذشته" او می گوید.

هنرمندان توجه داشته باشید که اگر شما نگاه از نزدیک به اندازه کافی از کلمات "پلت سنت پلازا" پنهان شده در داخل طراحی و; کلمات تنها بر تغییرات جدید توسط Unico را تجدید حیات تلاش می گوید: برریس.

ملینا رشد در کلرادو و به یاد می آورد که او استفاده می شود برای رفتن به یک کافی شاپ در نزدیکی. "از آن استفاده می شود کاملا متفاوت محله," او می گوید. "فکر کردن در مورد تغییر و تحول است و بخشی از تاریخ این مکان اما قادر به ارائه تفسیر خود ما در چگونه آن را در حال حاضر تغییر است و یک تجربه منحصر به فرد."

به عنوان دوندگان و دوچرخه سواران بستنی خواران و سگ واکر عبور از نقاشی های دیواری برریس امیدوار است که آنها هر ارتباط برقرار کردن با این نقاشی ها در راه خود را — گرفتن عکس توصیف آنها با تمرکز بر عناصر خاص است.

"فضای کاملا زرق و برق دار, و آن را واقعا تبدیل است که مساحت کل ساخت آن را بیشتر از یک محل تجمع می گوید:" برریس. "من خدا را شکر به عنوان یک عضو جامعه به فضایی که در حال حاضر و به اند قادر به اضافه کردن به آن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب