به عنوان هنر سازمان مبارزه برخی از کار خود را در جاده ها

در ماه آوریل داگ Kacena بنیانگذار K معاصر را شکست صفوف با نهادهای فرهنگی است که تا به حال رفته مجازی در دولت s

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

در ماه آوریل داگ Kacena بنیانگذار K معاصر را شکست صفوف با نهادهای فرهنگی است که تا به حال رفته مجازی در دولت stay-در-خانه سفارش و آغاز نمایشگاه هنر در پشت یک بیلبورد کامیون. او به نام پروژه #ArtFindsUs. "من می خواستم برای ایجاد یک بیانیه به هنرمندان: من قصد دارم در اینجا من قصد ندارم در هر نقطه و من قصد دارم به آمد تا با راه های خلاقانه برای حمایت از شما," او گفت: Westword.

که بیانیه رشد کرده است به یک چند رشته ای با همکاری آتنا پروژه غیر انتفاعی و توانمند سازی زنان در هنر. این آتنا پروژه همکاری با K معاصر پس از هالی Porterfield — یک boardmember از غیر انتفاعی بود که کار با دنور و هنر در سالن مهاجرت به پنج امتیاز جشنواره جاز از یک فرد رویداد به یک پخش — به یاد چگونه می سی سی پی riverboats میزبانی جاز عمل می کند و تصور مسطح کامیون انجام همان. زمانی که شهر نمی تواند جلو دید او Portersfield در زمان این ایده به آتنا پروژه مدیر اجرایی آنجلا curtis duffield که فقط لغو شد او 2020 برنامه نویسی از طریق ژوئن.

"در ابتدا من گفتم:" من نمی دانم. که به نظر می رسد مانند بسیاری" می گوید: "curtis duffield. اما پس از آن او و Porterfield زد با این ایده معرفی خود به Kacena و در نهایت پیوستن به نیروهای. با شروع در ماه ژوئن #ArtFindsUs شروع نمایشگاه انواع هنرمندان رقصنده گروهها و بیشتر در طول پنج امتیاز. آنها را متوقف و در سنت جوزف, بیمارستان, Safeway و قهوه در نقاط با اجرای برنامه از دو تن از اعضای Cleo پارکر رابینسون رقص و موسیقی جاز از چریکی هیاهو.

"این بسیار گاییدن, جادویی" به یاد می آورد Kacena.

از همکاران تصمیم به انجام حوادث مشابه در هنر های مختلف مناطق در سومین پنجشنبه از ماه نوامبر از طریق. جولای نسخه وقوع در جولای 16 در بخش هنر در سانتافه شامل خواهد شد در اجرای مرحله از Samba کلرادو که با استفاده از برزیل رقص در تلاش برای عدالت اجتماعی و شاعر Tanaya پهن است. نوازندگان انجام خواهد شد از pedicabs وجود خواهد داشت و هنرهای تجسمی از Suchitra Mattai ملیسا Furness دیزی پاتون و دسترسی به گالری.

از همکاران امیدوارم که آنها می توانید پیدا کردن کمک های مالی برای حفظ همکاری های رفتن را از طریق سقوط. آنها قطعا باید بیش از اندازه کافی ایده ها از جمله یک ، عملکرد کل کلرادو سمفونی. "این است که رایگان و قابل دسترس می گوید:" Porterfield. "آن را می دهد که هنرمندان یک فرصت برای پرداخت می شود و سوگند است."

برای اطلاعات بیشتر برو به #ArtFindUs سایت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب