به عنوان COVID-19 بیماران مبتلا به پر کردن تخت بسیاری از بیمارستان ها را انتخاب کنید برای لغو عروق کرونر, جراحی

سه ماه پیش این ملت و تماشا به عنوان COVID-19 بيمار تحت الشعاع شهر نیویورک مراقبت ويژه وادار برخی از بیمارستان

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

سه ماه پیش این ملت و تماشا به عنوان COVID-19 بيمار تحت الشعاع شهر نیویورک مراقبت ويژه وادار برخی از بیمارستان های آن برای تبدیل سالن های غذاخوری به بخش ها و زمین چادر در پارکینگ.

بیمارستان و جاهای دیگر prepped برای شبیه موج: آنها پاک تخت انبار کمیاب تجهیزات حفاظتی و — به طور داوطلبانه و یا تحت دستورات دولت — به طور موقت لغو عروق کرونر, جراحی برای صرفه جویی در فضا و تجهیزات برای coronavirus بیماران.

در بسیاری از مکان های که افزایش بیماران هرگز محقق نشد.

در حال حاضر coronavirus موارد در حال بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشور و بستری شدن در بیمارستان در حال صعود در نرخ هشدار دهنده. اما پاسخ از بیمارستان است به طور قابل توجهی متفاوت است.

تبلیغات

بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور هستند و نه لغو اعمال جراحی الکتیو — و نه مقامات دولتی درخواست آنها را به.

به جای آن بیمارستان می گویند که آنها در حال آماده تر برای رسیدگی به له بيماران زیرا آنها به اندازه کافی دنده محافظ برای کارگران خود را و می دانم که چگونه به درمان بهتر coronavirus بیماران. آنها می گویند که آنها را تعطیل غیرضروری روش در بیمارستان ها بر اساس ارزیابی محلی از خطر اما نه در سراسر کل سیستم و یا متحده است.

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر انجام شده از جمله امکانات در جنوب فلوریدا ققنوس و دره مرکزی کالیفرنیا. و در چند مورد از جمله در تگزاس و می سی سی پی مقامات دولتی دستور داده اند که بیمارستان ها به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو.

بیمارستان تصمیم به نگه داشتن اتاق عمل باز در حال هدایت قسمتی از پول است. اعمال جراحی الکتیو حساب برای بخش قابل توجهی از درآمد بیمارستان و بیمارستان های آمریکا Assn. تخمین می زند که این کشور در بیمارستان ها و سیستم بهداشت و درمان از دست داد $202.6 میلیارد دلار بین 1 مارس و ژوئن 30.

تبلیغات

"آنچه ما در حال حاضر متوجه است که خاموش کردن کل سیستم بهداشت و درمان در راستای افزایش است بهترین گزینه نیست" گفت: Carmela Coyle, رئيس جمهور از کالیفرنیا بیمارستان Assn. "آن را ورشکسته سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی."

این انجمن تخمین می زند که بیمارستان کالیفرنیا را از دست بدهند $14.6 میلیارد دلار در این سال که $4.6 میلیارد دلار شده است بازپرداخت توسط دولت فدرال.

اما برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران که از ترس ادامه اعمال جراحی الکتیو در میان خروش آنها قرار می دهد و بیماران خود را در معرض خطر. برای مثال برخی از پرستاران هنوز در حال خواسته به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظتی مانند N95 ماسک و لباس و حتی بیمارستان ها می گویند که دنده به اندازه کافی برای انجام اعمال جراحی الکتیو گفت: Zenei کورتز رئیس جمهور از پرستاران ملی ایالات اتحادیه.

تبلیغات

"آنها همچنان به ما را در معرض خطر" کورتز گفت. "آنها همچنان به ما نگاه به عنوان اگر ما در حال مصرف مواد است."

اعمال جراحی الکتیو به طور کلی عبارتند از روش های است که می تواند با تاخیر و بدون آسیب رساندن به بيماران مانند تعویض زانو و عمل جراحی آب مروارید.

حداقل 33 ایالت و ناحیه کلمبیا به طور موقت ممنوع اعمال جراحی الکتیو در این بهار و در بسیاری از بیمارستان ها در ایالات متحده است که نمی ممنوعیت آنها مانند گرجستان و کالیفرنیا به طور داوطلبانه به حالت تعلیق آنها را به مطمئن شوید که آنها تا به حال تخت به جای افزایش coronavirus بیماران. ایالات متحده جراح عمومی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و کالج آمریکایی جراحان نیز توصیه می شود امکانات بهداشتی تعلیق عروق کرونر از عمل جراحی.

تعلیق بود که همیشه در نظر گرفته شده به طور موقت گفت: دکتر دیوید Hoyt, مدیر اجرایی, کالج آمریکایی جراحان. "وقتی این همه آغاز شده, آن را به سادگی یک ماده از قریب به اتفاق سیستم," او گفت:.

تبلیغات

امروز مورد تعداد در حال افزایش پس از بسیاری از کشورهای سست stay-در-خانه سفارشات و آمریکایی ها رفتند به رستوران ها و کافه ها و حیاط و ملاقات با دوستان و خانواده برای فارغ التحصیلی احزاب و یادبود جشن های روز.

ملی تایید موارد COVID-19 صدر 3 میلیون نفر است. در کالیفرنیا موارد خونتان با 52% پرش متوسط تعداد روزانه موارد بیش از 14 روز گذشته در مقایسه با دو هفته گذشته. بستری شدن در بیمارستان رفته اند تا 44%.

فرمانداران شهرستان سرپرستان و شوراهای شهر باید در پاسخ به نیاز مردم به پوشیدن ماسک بستن کافه ها و رستوران ها — دوباره — و بسته شدن سواحل در چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

اما و رهبران دولت نیست تماس در بیمارستان به فعالانه مقیاس اعمال جراحی الکتیو در آماده سازی برای افزایش.

تبلیغات

"بیمارستان های ما به ما می گوید آنها به شدت احساس می کنند و صالح آنها می توانند خود را مدیریت و منابع گفت:" هالی Ward, مدیر بازاریابی و ارتباطات در آریزونا بیمارستان و بهداشت و درمان Assn. اگر آنها احساس می کنید وضعیت حکم آن "آنها خود را به تاخیر می اندازد جراحی."

در برخی از ایالت ها مانند کلرادو بهداشت عمومی سفارشات است که اجازه بيمارستان به سر جراحی عروق کرونر در بهار مورد نیاز بیمارستان ها به یک انبار تجهیزات حفاظتی و تخت اضافی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان هجوم COVID-19 بيمار.

متحده نیز راه اندازی سرریز باید به سایت بیمارستان اجرا از اتاق. در مریلند به عنوان مثال دولت با استفاده از بالتیمور مرکز کنوانسیون به عنوان یک بیمارستان صحرایی. کالیفرنیا در هفته گذشته چهار فعال "جایگزین مراقبت های سایت" — از جمله یک بیمارستان که در آستانه بسته شدن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو — به COVID-19 بیماران باید بیمارستان ها را پر کنید تا.

اما تصمیم به کاهش اعمال جراحی الکتیو در کالیفرنیا نمی خواهد آمد از دولت است. از آن خواهد شد ساخته شده توسط استان ها در مشاوره با بيمارستان گفت: Rodger ساقی سخنگوی California Health and Human Services Agency.

تبلیغات

سوال این است که آیا بیمارستان ها به سیستم در محل برای دیدار با افزایش COVID-19 بیماران هنگامی که آن رخ می دهد گفت: Glenn Melnick, یک استاد اقتصاد بهداشت در USC.

"به حدی انتخابی مراقبت است و مراقبت های خوب" Melnick گفت: "آنها در حال ارائه خدمات مورد نیاز است. آنها نگه داشتن سیستم. آنها در حال فراهم کردن اشتغال و درآمد است."

در لس آنجلس بیش از 2000 COVID بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری و با توجه به شهرستان داده است. در حالی که این تعداد پیش بینی شده است به یک زن و شوهر از صد نفر در طول چند هفته آینده و بیمارستان و باور آنها می تواند به جای آنها گفت: شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر کریستینا Ghaly. در این میان بیمارستان ها در حال آماده سازی را در اعضای هیات اضافی در صورت نیاز و اطلاع رسانی به بیمارانی که عمل جراحی برنامه ریزی شده است که آنها می تواند به تاخیر افتاد.

"وجود دارد بیشتر بیماران با COVID در بيمارستان تر شده است وجود دارد در هر نقطه ای که قبلا در لس آنجلس در طول همه گیر" Ghaly گفت. "بیمارستان ها بیشتر در حال حاضر آماده برای دست زدن به آن حجم از بیماران از آنها قبلا."

تبلیغات

اگر چه بیمارستان متوقف نشده اعمال جراحی الکتیو, بسیاری از آنها نمی ramped تا برنامه کامل آنها قبل از COVID-19. و آنها می گویند که آنها در حال چیدن و انتخاب عمل جراحی بر اساس آنچه اتفاق می افتد در منطقه خود است.

"ما همه چیز COVID زمانی که آن را فقط شروع" گفت: Joshua آدلر, معاون اجرایی رئیس جمهور برای پزشک در UCSF خدمات سلامت است. مستقر در دانشگاه سان فرانسیسکو. "ما نمی دانیم که آنچه ما با آن مواجه شد."

اما پس از چند ماه از درمان بیماران در بیمارستان ها آموخته اند که چگونه به عرضه مجدد واحد, نحوه انتقال بیماران چگونه به طور همزمان مراقبت از بیماران دیگر و چگونه به منظور بهبود تست آدلر گفت.

در Scripps بهداشت در سن دیگو است که گرفته شده و بیش از 230 نفر از hard-آمار شهرستان امپریال به شرق آن در بیمارستان های کوچک پشت چگونه بسیاری از نقل و انتقالات آنها را قبول کند به عنوان تایید COVID-19 مورد افزایش خود را در جامعه گفت: Chris Van Gorder, رئيس جمهور و مدیر عامل موسسه بهداشت.

تبلیغات

یک مرکز فرماندهی و راه اندازی توسط بیمارستان بررسی سیستم بیمار شمارش و لوازم پزشکی و با هماهنگی مقامات بهداشت شهرستان به مطالعه و بررسی چگونگی این ویروس در حال گسترش است. تنها بیمارانی که نیاز فوری به عمل جراحی در حال برنامه ریزی ون Gorder گفت.

"ما تنها اجازه می دهد پزشکان ما را به برنامه مورد دو هفته از" ون Gorder گفت. "اگر ما دیدن ناگهانی سنبله ما را به تاخیر بیاندازد."

در دره مرکزی کالیفرنیا و در شهر فینیکس که در آن موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش و رحمت بیمارستان ها را به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو به تمرکز منابع در COVID-19 بيمار.

تبلیغات

اما دیگر بیمارستان در CommonSpirit نظام سلامت است که 137 بیمارستان در 21 کشور نیست پایان دادن به اعمال جراحی الکتیو — به عنوان آنها در بهار و در حال درمان بیماران با نیازهای دیگر از COVID گفت: Marvin O'Quinn سيستم رئیس جمهور و رئیس اجرایی.

"در بسیاری از موارد سلامت آنها بدتر شده زیرا آنها نمی مراقبت دریافت می کنید که نیاز به آنها گفت:" O'Quinn که بیمارستان از دست داد نزدیک به 1 میلیارد دلار در دو ماه. "این نه تنها زیانی به بیمارستان به انجام این موارد; آن زیانی به جامعه است."

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت اخبار که منتشر کالیفرنیا Healthline یک سرمقاله مستقل خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب