به عنوان همه گیر موج انتخابات به دنبال نظرسنجی کارگران

چارلستون W. Va. (AP) — جستجو: نظرسنجی کارگران مایل به شجاع جهانی همه گیر در نوامبر است. دولت ها در سراسر کشور

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

چارلستون W. Va. (AP) — جستجو: نظرسنجی کارگران مایل به شجاع جهانی همه گیر در نوامبر است.

دولت ها در سراسر کشور در حال تقلا برای پیدا کردن مردم به کارکنان حوزه های رأی گیری برای انتخابات ریاست جمهوری این سقوط به عنوان coronavirus کاشت شک در مورد چگونه امن آن خواهد بود به بازیگران در یک رای گیری در فرد و رقیق کردن در حال حاضر کمیاب استخر کارگران است.

استخدام در تلاش هستند به طور فزاینده ای هدف قرار دادن افراد جوان که کمتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی از این ویروس به عنوان مقامات و طرفداران هدف استراتژی نسبت به انجمن های حرفه ای دانشجویان و تیم های ورزشی را به مطمئن شوید که سایت های انتخاباتی باز بماند. هنوز یک ناشناخته باقی مانده است.

"همه چیز به این انتخابات مشخص خواهد شد که در آن ما با این ویروس و بدیهی است که شاخص بسیار دلگرم کننده نیست" گفت: Neil آلبرشت سابق مدیر اجرایی میلواکی کمیسیون انتخابات که تا به حال کمبود کارگر و مجبور شد به شاتر اما پنج از این شهرستان در 180 حوزه های رأی گیری در اوایل این سال است.

متخصص می گویند پیدا کردن به اندازه کافی نظرسنجی کارگران همیشه دشوار است حتی زمانی که وجود ندارد یک بیماری همه گیر کشتن هزاران نفر از مردم مجبور گسترده خاموش شدن ناگهانی و تخم ریزی یک سری از تحول قوانین ایمنی. به طور معمول ساعت های طولانی پایین پرداخت و تعداد زیادی از استرس ممکن است نگه دارید مردمی دور است. در حال حاضر اضافه کردن چهره سپر محافظ موانع و ترس از بیمار شدن.

بیش از دو سوم از نظرسنجی کارگران بیش از سن 61 قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر از COVID-19 بیماری است. نمرات از کارگران کاهش یافته است در طول این سال های ابتدایی فصل با آنها دهه تجربه به عنوان همه گیر خفه تلاش برای آموزش تعویض.

ریچارد دیتون, 68, شده است یک نظرسنجی کارگر به مدت پنج سال در کلمبوس, اوهایو, اما تصمیم گرفتم به کار دولت اولیه بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر. او هنوز خاصی که آیا او می تواند نیروی انسانی یک انتخابات سایت در پاییز.

"من یک مرد جوان دیگر و من به نگاه کردن به سلامت من" او گفت:.

دولت های محلی و مقامات انتخابات امید به خود جذب و مکان سنجی نیروی انسانی در محل و قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر. در مقدماتی برگزار شد و طی اولیه coronavirus شیوع برخی از حوزه های رأی گیری دیر شد برای باز کردن پس از نظرسنجی کارگران شکست خورده است به گزارش.

"اگر در انتخابات روز صبح مردم فقط, نیست, نشان دادن به کار است که می تواند در میان بدترین سناریو مورد گفت:" اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس.

دولت های محلی به طور معمول مسئول استخدام نظرسنجی کارگران اما متحده شده اند پله به عنوان تشدید بیماری همه گیر در حال حاضر شکننده سیستم. برخی از کشورهای در حال همکاری با سازمان های حرفه ای مانند کمیسیون املاک و مستغلات و دولت نوار انجمن به اعضای خود کارکنان صندوق در ازای اعتبارات آموزش مداوم. اوهایو دارای یک برنامه برای تشویق آموزان بالا به کار سایت های انتخاباتی.

در گرجستان انتخابات محلی مقامات و آتلانتا هاوکز اعلام کرده اند که با استفاده از NBA تیم آرنا به عنوان یک رای گیری اولیه سایت به صورت اولیه انتخابات در ماه اوت خواهد شد و قطار ورزشگاه و تیم کارکنان به انتخابات کارگران است. دیگر تیم های ورزشی در حال حرکت رو به جلو و یا با توجه به اقدامات مشابه است.

غرب ویرجینیا وزیر امور خارجه مک وارنر است و خواست افراد جوان به کار انتخابات به عنوان یک تماس به اسلحه شبیه به پیوستن به ارتش پس از 9/11 حملات تروریستی.

"آنچه که نظرسنجی کارگر تلاش می کند این است که آن را نگه می دارد آن دسته از گزینه های رای باز" او گفت:, و اضافه کرد که مقامات شده اند رسیدن به شهرستان کارمندان مدنی گروه های روتاری و باشگاه های ورزشی و تیم ها و گروه های دیگر.

Kayleigh برگ (دهانه) در 23 سال اخیر فارغ التحصیل از هورهیلل, ماساچوست, برنامه ای برای کار در یک محل رای گیری ماه نوامبر. او گفت که او تصمیم به انجام این کار شد و در مورد پله تا در طول یک بیماری همه گیر و سیاسی مشغول اند. به علاوه, او گفت:, آن را نمی کند نگاه بد در رزومه کاری.

"من می خواهم برای کمک به دولت و همه چیز را بهتر از من می دانید نسل من در حال رفتن به بیش از, در برخی از نقطه" گفت: Bergh, و اضافه کرد که او در تلاش برای جذب دوستان که furloughed از شغل خود.

گروه های حمایت نیز بسیج.

اسکات Duncombe از قدرت حاکم به تازگی تشکیل نظرسنجی کارگر استخدام گروه که شامل Comedy Central, Levi Strauss & Co., انتخابات منصفانه مرکز بارگذاری و چند سازمان دیگر گفت: این طرح به سیل رسانه های دیجیتال ارائه مشوق برای نظرسنجی کارگران و شرکت ها را تشویق کارکنان به داوطلب. Duncombe گفت: این گروه خواهد دنده بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود را نسبت به افراد جوان امیدوار است که آن را می توانید مهار ملت اخیر فعالیت سیاسی به وظیفه مدنی.

"این واقعا اولین گام برای اطمینان از دولت و زندگی مدنی و به نظر می رسد مانند ما و احساس ما," او گفت: از تبدیل شدن به یک نظرسنجی کارگر.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت: مطمئن شوید نظرسنجی کارگران احساس امنیت در کار کلیدی برای استخدام در تلاش است. مریم Cringan است که 65 سال سن بازنشسته و مدیر مدرسه در فیچبرگ ماساچوست کار کرده است که انتخابات در فقط در مورد هر انتخابات بیش از پنج سال گذشته است. او قصد دارد به پوشیدن ماسک هنگامی که او کارکنان یک مکان سنجی بعد از این سال.

"من نفرت فقط به ترساندن بهداشت اجازه نمی دهد مردم را به بیرون رفتن و استفاده از حق رای خود," او گفت:. "کارمندان در تمام شهرستانها و شهرهای ما برای آنها."

___

آسوشیتد پرس تولید این پوشش با حمایت از کارنگی Corp. نیویورک.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن