آسیا امروز: تست های بیشتر قوانین اجتماعی در استرالیا نقاط داغ

استرالیا (AP) — استرالیا هواپیمای ویکتوریا امور خارجه روز جمعه در گزارش جدید با کیفیت بالا از 428 موارد و در

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

استرالیا (AP) —

استرالیا هواپیمای ویکتوریا امور خارجه روز جمعه در گزارش جدید با کیفیت بالا از 428 موارد و در حال حرکت بود به افزایش coronavirus تست, عنوان, New South Wales, دولت اعلام کرد سختگیرانه تر اقدامات پس از افزایش ویروس جدید موارد است.

بسیاری از ویکتوریا موارد جدید و سه مورد مرگ گزارش شده در روز جمعه در این کشور را که دومین شهر ملبورن است که قفل شده است و از هفته گذشته که در آن مقامات امیدوارم که محدودیت های جدید به زودی در نتیجه عفونت تعداد plateauing.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: تنها پنج تا از موارد جدید در منطقه ای در بخش دولتی و نه در مستند.

اندروز گفت: دولت افزایش تعداد تست سایت های خارج از ملبورن. وجود دارد در حال حاضر 50 تست سایت در منطقه ویکتوریا است.

در استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز, هشت مورد جدید تشخیص داده شد.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: مشتری در حال حاضر محدودیت های اعمال شده در میخانه می توان به رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها و سالن های مهمان نوازی از جمعه آینده. رزرو خواهد بود محدود به 10 نفر.

مراسم ازدواج و رویدادهای شرکت خواهد بود محدود به 150. مجالس ترحیم و مذهبی خدمات محدود خواهد شد به 100.

دولت بزرگترین خوشه آغاز شد در سیدنی میخانه و باعث شد ملبورن بازدید که با حضور در یک کار مربوط به حزب وجود دارد در جولای 3. حدود 42 نفر شده اند مربوط به تقاطع هتل خوشه.

بخش های دیگر در استرالیا در حال استراحت محدودیت. قلمرو شمالی در روز جمعه افتتاح شد مرزهای خود را به هر کس که در استرالیا به غیر از سیدنی و ویکتوریا دولت که در ملبورن واقع شده است. مسافران از کسانی که در مکان های محدود باید جدا در یک هتل برای 14 روز.

استرالیای غربی دولت است که به صورت رایگان در سطح جامعه گسترش COVID-19 روز پنج شنبه به میزبانی بزرگترین رویداد پس از همه گیر زمانی شروع شد که بیش از 22 ، 000 تماشاگر به تماشای استرالیا قوانین مسابقه فوتبال در پرت ورزشگاه. گروه پزشکی را محکوم کرد در این مسابقه به عنوان خطرناک به سلامت عمومی است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند عبور 1 میلیون coronavirus موارد در جمعه باعث نگرانی در مورد آمادگی خود را برای مقابله با اجتناب ناپذیر افزایش است که می تواند پایمال کردن بیمارستان ها و تست ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی. افزایش 34,956 موارد در 24 ساعت گذشته صورت گرفت در کل به 1,003,832. وزارت بهداشت نیز گزارش داد یک رکورد 687 مرگ و میر در مجموع 25,602. گریم نقطه عطف می آید در زمانی که چندین ایالت هند در حال تحمیل متمرکز مستندات برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان کوره در رفته تلاش های دولت های محلی برای حفاظت از اقتصاد است.

— کره جنوبی مقامات بهداشت خوش بودند از این کشور COVID-19 شیوع در حال آمدن است تحت کنترل با وجود افزایش عفونت به ورود بین المللی. ارشد وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho گفت: گسترش coronavirus به وضوح ثبات در سئول در منطقه شهری و دیگر شهرهای بزرگ که در آن انتقال به حال مشخصی از اواخر ماه مه. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هنوز گزارش 60 مورد جدید از جمله 39 مرتبط با مردم ورود از خارج از کشور. کشور است که اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور. دولت قصد دارد به ترابری بیشتر کارگران کره جنوبی از هفته آینده از عراق که در آن شیوع در حال رشد بوده است. مقامات بهداشتی را تایید کرده اند 34 مورد در میان برخی از 100 کارگران ساختمانی که بازگشت در اوایل این هفته.

— چین گزارش داخلی انتقال coronavirus در دور دست در شمال غربی منطقه سین کیانگ که دیده است تاثیر کمی از این بیماری همه گیر. نه دیگر ویروس جدید موارد جمعه اعلام کرد وارد شد. منطقه ای حزب کمونیست روزنامه گفت: حزب عدالت و به نام بود برای دقیقترین اقدامات مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل هر outbreak. اقدامات در دستور اورومچی سین کیانگ سرمایه شامل جداسازی از همه کسانی که تا به حال تماس مستقیم با افراد آلوده و نظارت الکترونیکی به کشف هر کس دیگری که ممکن است قرارداد این ویروس. سین کیانگ است میهن اویغوری مسلمان اقلیت های قومی و شده است پوشانده با یک سطح از امنیت. چین دفاع بازرسی نظارت الکترونیکی و سایر مراحل به عنوان یک سرکوب تروریسم هر چند افرادی که در آنجا زندگی می کنند و خانواده های آنان را تشریح سرکوبگر دولت کنترل از هویت دینی و زندگی خانوادگی. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر در میان 83,622 موارد COVID-19. بیش از 350 نفر باقی می ماند در درمان و یا در انزوا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن