بازارهای سهام آسیا به دنبال وال سنت بالاتر پس از تغذیه یو پی اس اقدام به خرید اوراق قرضه

نیویورک (AP) — بازار سهام را تکان داد خاموش ضعیف شروع و به پایان رسید گسترده بالاتر پس از فدرال رزرو اعلام کرد

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

نیویورک (AP) — بازار سهام را تکان داد خاموش ضعیف شروع و به پایان رسید گسترده بالاتر پس از فدرال رزرو اعلام کرد که آخرین آن اقدام به حمایت از بازار. S&P 500 بسته تا 0.8% دوشنبه ، آن را به عنوان آنجا که 2.5 درصد در اوایل رفتن. بازار تبدیل بالاتر بلافاصله پس از فدرال رزرو گفت: این امر شروع به خرید فردی شرکت های بزرگ اوراق قرضه بانک مرکزی آخرین حرکت برای سرپا نگه داشتن فرار بازارهای مالی از طریق اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. سهام شده اند فرار در طول هفته گذشته به عنوان نگرانی در مورد upticks در عفونت ایجاد ترک در خشمگین رالی. بازده اوراق قرضه افزایش یافت.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

سهام چرخش محکم بالاتر در وال استریت در معاملات بعد از ظهر دوشنبه پس از فدرال رزرو گفت: این امر شروع به خرید فردی شرکت های بزرگ اوراق قرضه بانک مرکزی آخرین حرکت برای سرپا نگه داشتن فرار بازارهای مالی از طریق اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

S&P 500 تا 1% پس از پایین به اندازه 2.5% در مدت کوتاهی پس از معاملات آغاز شد و در نیویورک است. دستاوردهای به دنبال تیز ضرر و زیان در آسیا و متوسط بیشتر آنهایی که در اروپا است. نگرانی در حال افزایش است که امواج جدید از coronavirus عفونت در سراسر جهان می تواند از خط خارج سویفت بهبود اقتصادی است که وال استریت تا به حال به نظر می رسید مطمئن شوید که فقط یک هفته پیش در راه بود.

اما سهام و اوراق قرضه افزایش کمرنگ ضرر و زیان خود را به عنوان پیشرفت روز به رهبری سود برای شرکت های رسانه ای homebuilders و مناطق دیگر در بازار است. آنها به طور گسترده بالاتر پس از تغذیه اعلام در 2:00 p. m. به وقت شرق.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 221 امتیاز یا 0.8% 25,820 و شاخص Nasdaq composite شد تا 1.6%.

سهام شده اند فرار در طول هفته گذشته به عنوان نگرانی در مورد upticks در عفونت ایجاد ترک در خشمگین تجمع که تا به حال به ارمغان آورد و S&P 500 به عرض 4.5 درصد از آن رکورد در ماه فوریه است. آن را در حال حاضر حدود 10 درصد زیر را هفته گذشته از دست دادن بود که بزرگترین S&P 500 در نزدیک به سه ماه.

"نوسانات است که در اینجا به ماندن حداقل برای در حالی که کمی" گفت: Jason غرور مدیر سرمایه گذاری رئیس ثروت خصوصی در Glenmede. "هیچ کس در صنعت مالی است یک راه خوب برای پیش بینی این است."

مورد شماره ها هنوز در حال رشد در کشورهای در سراسر کشور و کشورهای سراسر جهان. دولت در حال استراحت مستندات امید پرستاری خود را ویران اقتصاد, بازگشت به زندگی, اما بدون واکسن های reopenings می تواند در بیشتر امواج COVID-19 مرگ و میر.

"اگر در سطح جهانی ما هنوز در موج 1 و سپس ممکن است که بدون یک واکسن موج بزرگ است که هنوز هم دروغ گفتن در خارج وجود دارد در جایی منتظر آمار گفت:" رابرت Carnell منطقه ای رئیس تحقیقات آسیا-اقیانوس آرام در نشستند.

چین گزارش شیوع جدید در پکن که به نظر می رسد به بزرگترین و پس از آن تا حد زیادی متوقف گسترش آن در خانه بیش از دو ماه پیش. در نیویورک فرماندار ناراحت است که گروه های از مردم در حال بسته بندی هم خارج از کافه ها و رستوران ها بدون ماسک صورت و او را تهدید به بازگرداندن بسته شدن در مناطق که در آن دولت های محلی موفق به اجرای قوانین.

که بزرگترین نگرانی برای بازار: اگر عفونت باتلاق جهان, دولت می تواند به عقب سفارشات برای مردم به ماندن در خانه و کسب و کار را تعطیل کرده اقتصاد را در بدترین رکود اقتصادی در دهه. حتی اگر آن اتفاق نمی افتد نورد امواج از شیوع بیماری می تواند ترساندن کسب و کار و مصرف کنندگان به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را از هزینه و سرمایه گذاری که خود مانع اقتصاد است.

آن را فقط به یک هفته پیش است که سرمایه گذاران به نظر می رسید بودند جوشان در مورد انتظارات برای آینده بهبود اقتصادی. به امید یه شات از آدرنالین در اوایل این ماه هنگامی که یک گزارش نشان داد که کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده شغل خود را به اشتغال در ماه مه یک شگفتی بزرگ که اقتصاددانان انتظار داشتند برای دیدن میلیون ها نفر بیشتر مشاغل از دست داد. که انتظارات مطرح شده است که اقتصاد می تواند صعود از سوراخ آن تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن را فرو برد و به آن.

که خوش بینی فرستاده می شود بازار سهام در برگشت از آن تجمع آغاز شد که در ماه مارس پس از فدرال رزرو و کنگره وعده بی سابقه مقدار کمک برای حمایت از اقتصاد است. فدرال رزرو در کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و انتظار دارد به نگه داشتن آنها وجود دارد از طریق 2022 همراه با پمپاژ پول به دور از رسیدن به گوشه و کنار بازارهای مالی به نگه داشتن آنها را در حال اجرا هموار. آن صندلی جروم پاول ممکن است ارائه جزئیات بیشتر در مورد فدرال رزرو چشم انداز در برنامه ریزی شهادت قبل از کنگره این هفته است.

همه را از طریق آن دامداری تجمع هر چند بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای شد و هشدار داد که این بازار را از دستاوردهای ممکن است در حد بسیار بالایی با توجه به طولانی و نامشخص بهبود اقتصادی نگاه می شود. S&P 500 با صعود تقریبا پشت به آن رکورد هفته گذشته پس از زودتر پایین بودن نزدیک به 34 درصد.

برخی از این تجمع بود و به احتمال زیاد رانده شده توسط یک هجوم سرمایه گذاران به این بازار است. Brokerages گزارش افزایش شماره مشتری و تجاری در اوایل این سال و سهام محبوب با سرمایه گذاران فردی بازگشته اند 61 درصد از بازار ضربه پایین در مارس 23, با توجه به گلدمن ساکس. که بسیار بیشتر از 45% افزایش سهام محبوب با صندوق های تامینی و سنتی وجوه متقابل.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز برای 0.71% از 0.69% اواخر جمعه. این امر منجر به ظهور و سقوط با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم و آن را به حال شده است در بالا 0.90% در اوایل این ماه.

در آسیا کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 4.8% ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن از دست 3.5 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت 2.2%. در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه تضعیف 0.5% کرد و شاخص DAX از دست 0.3% و FTSE 100 لندن نیز با کاهش 0.7%

___

AP کسب و کار نویسنده یوری Kageyama کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن