اسرار استخر پیش ساخته برتر

تماس بگیرید تا اطلاعات جالب و مفید تری در این باره دریافت کنید. و درصورت بروز مشکل در راه اندازی میتوانید با

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تماس بگیرید تا اطلاعات جالب و مفید تری در این باره دریافت کنید. و درصورت بروز مشکل در راه اندازی میتوانید با شمار تماس های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید . استخر پیش ساخته اینتکس و خرید و فروش و قیمت انواع استخر آماده فریمی قابل حمل با قیمت ارزان در نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس در سایت ایلی تویز ، فروشگاه اینترنتی و سایت ایلی تویز در تهران مرکز فروش استخر بزرگ با عمق زیاد و آماده پرتابل مستطیل با قیمت پایین در این مرکز عرضه می شود . فروشگاه اینترنتی و سایت ایلی تویز در تهران اولین فروشنده و توزیع کننده محصولات پیش ساخته و محصولات بادی اینتکس در ایران است و با تجربه چندین ساله در خدمت مشتریان گرامی در سراسر ایران می باشد . در بسته بندی برخی مدل های استخر پیش ساخته لوازم جانبی مانند نردبان استخر ، پمپ تصفیه آب شنی یا فیلتری , روکش جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب ، زیر انداز ، سی دی و کاتالوگ آموزشی اینتکس جهت نصب و راه اندازی را دارد . امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر از استخر های بتونی است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود .

از مزیت ها و خصوصیت های این مدل استخر پیش ساخته اینتکس پرتابل میتوان به قیمت پایین و بسیار ارزان , جا به جایی راحت , استفاده و کارایی های مختلف , جنس بدنه برزنتی مقاوم , نصب سریع و آسان , قابلیت نصب انواع پمپ تصفیه با قدرت تصفیه بالا و کم , بدون نیاز به لوله کشی , بدون نیاز به کندن زمین و احداث دیواره بتنی , استفاده برای بیمارانی که از درد مفاصل رنج میبرند . امروزه کمتر کسی پیدا می شود که با برند اینتکس آشنایی نداشته باشد. با توجه به نیاز بازار و استقبال متقاضیان استخرهای پرتابل برای استفاده از تفریحات آبی در محیط شخصی و خانوادگی و در زمان دلخواه و همچنین جهت زیبایی باغ و ویلا.. پس از این مراحل نوبت میرسد به بازکردن استخر پیش ساخته و تفکیک پایهها، بدنه و پیچ و مهرههای آن، استخرهای پیش ساخته متنوع هستند که بایستی به نسبت طراحی و نوع اتصالات آنها استخر پیش ساخته را نصب کنید، برای این کار دیویدیهایی در کنار محصول قرار گرفته است که میتوان به بهترین شکل استخرهای پیش ساخته را نصب کرد، همچنین نصابهایی برای این کار استخدام شدهاند که میتوانید از آنها برای نصب کردن هر چهبهتر استخرتان کمک بگیرید.  Post w as g en​erat᠎ed with the ᠎help of G SA ​Co nt​ent Generator DE᠎MO!

این موضوع باعث شده تا تمایل به استفاده از این استخرها بسیار بیشتر شده، زیرا در نصب و همچنین استفاده از استخر پیش ساخته تاثیر مثبتی دارند. فیلم نحوه جایگذاری چراغ استخری در فیلم های آموزشی موجود است ، با تماشای این فیلم نکات بسیار مفیدی جهت آب بندی استخر هنگام جایگذاری چراغ استخر توضیح داده میشود . با توجه به ابعادی که این نوع از استخرها دارند، میتوان از آنها استفادههای بسیار کرد. با توجه به این که کودکان بسیار علاقهمند به آب بازی و شنا و تفریحات رایج در استخر هستند، خانوادهها به فکر تهیهی قایق بادی مناسب برای کودکان میافتند تا تجربه شاد و هیجانانگیزی را برای کودکان دلبندشان فراهم کنند. با توجه به وزن بسیار سبکی که استخر پیش ساخته دارد، میتوان آنها را به راحتی جابهجا کرد. حساس ترین مرحله در ساخت این نوع استخر ها توجه به آرماتور بندی استخر و نقشه آرماتور بندی استخر می باشد . راه اندازی استخرهای پیش ساخته با کمک DVD داخل بسته بندی به راحتی امکان پذیر است .

آببندی استخر بتنی پس از باز کردن قالبهای بتن و ترمیم نقاط مورد نیاز انجام میپذیرد و آب بندی استخر سیمانی پس از اجرای لایه نهایی سیمان قابل اجرا خواهد بود . استخر پیش ساخته معمولا قابلیت حمل و نقل بسیار آسان و سادهای داشته و در هر مکانی قابل استفاده هستند. از استخر های پیش ساخته به دلیل نصب آسان و راحت در هر مکانی میتوانید استفاده کنید بخصوص در ویلاهای شخصی و منازل با حیاط های بزرگ جهت شنا و تفریحات آبی ، و مصارف کشاورزی و صنعتی و جهت آب درمانی ، قابل استفاده در داخل زمین و روی زمین ، و قابل اجراء در زیر زمین منزل یا پارکینگ یا حتی بر روی پشت بام منزل ، با ایمنی بالا ، اینگونه استخر های اینتکس تشکیل شده از یک پارچه برزنتی و اتصالات فلزی میباشند که با نصب شدن پایه های استخر بر روی پارچه برزنتی آنها استخر تکمیل و قابل استفاده میباشند ، نصب و راه اندازی آنها در کمتر از 2 ساعت انجام میشود ، و جزو بهترین نوع استخر های پیش ساخته خانگی و … در حالی که آنها نیازی به گچ کاری یا پوشش مجدد ندارند، اما هر ۱۵ سال یکبار نیاز به تعویض پوشش ژله ای خود دارند.