استخر پیش ساخته فایبرگلاس

این شركت از سال 1970 در این زمینه فعالیت می كند و دارای گواهینامه 20 ساله تضمین كیفیت می باشد. فروشگاه اینترن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این شركت از سال 1970 در این زمینه فعالیت می كند و دارای گواهینامه 20 ساله تضمین كیفیت می باشد. فروشگاه اینترنتی و سایت ایلی تویز در تهران اولین فروشنده و توزیع کننده محصولات پیش ساخته و محصولات بادی اینتکس در ایران است و با تجربه چندین ساله در خدمت مشتریان گرامی در سراسر ایران می باشد . از دیگر انواع استخر های پیش ساخته، می توان به استخر های فایبرگلاسی اشاره کرد. سطح آنتی باکتریال و در عین حال قابل انعطاف استخرهای پیش ساخته، میزان ضرب دیدگی های رایج در استخرها را به صفر می رساند و از شیوع و بروز انواع بیماری های پوستی نظیر قارچ و اگزماهای ناشی از شنا در استخرها، جلوگیری می کند. لایه ضد UV نیز از تاثیر نور خورشید بر استخر جلوگیری می کند و این سازه مدرن و نوظهور را به طور متوسط تا سی سال مقاوم و قابل استفاده نگه می دارد. پایه های استیلی که در استخرهای برزنتی وجود دارد، به منظور جلوگیری از نیروی وارد شده به استخر از طریق آب است که این پایه ها دور تا دور استخر قرار دارند. ᠎This c᠎on᠎te nt has been cre ated with the help of GSA C on tent  Gene​ra​tor  DEMO᠎.

طراحی استخر پیش ساخته بسته به اینكه می خواهید طولانی مدت از آن استفاده كنید و یا برای فعالیت تناسب اندام به آن نیاز دارید و یا تنها برای سرگرمی شما است متفاوت می باشد و نیازمند استفاده از تجهیزاتی مثل نور مخصوص، تجهیزات صوتی، فن آوری ماساژ، سالن آب های كم عمق ـ صندلی ماساژ می باشد تا در استخر پیش ساخته تعبیه شود. به طور کلی در ساختار این استخر ها از رزین و الیاف استفاده شده است. رزین یا همان صمغ نوعی مایع غلیظ با ویسکوزیته بالا است. این در حالی است که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند که در مدت زمان کمتری به استخری با همان استحکام و دوام دست پیدا کنند. استخر پیش ساخته را می توان یک محصول پرکاربرد برای این نیاز دانست که بسیاری از افراد برای پرورش ماهی از استخر پیش ساخته اینتکس و یا استخر پیش ساخته فلزی استفاده می کنند . قلعه استخر را در سال ۱۰۶۶/۷ فتح کرد، والی آن جامی باارزش را که نام جمشید پادشاه اساطیری ایران بر روی آن نقش بسته بود، به او داد. اما این استخر ها علاوه بر مزایای ذکر شده، از مزایای متعدد دیگری نیز برخوردار هستند که در ادامه به بیان هر یک خواهیم پرداخت.

در ادامه به بیان مزایای استخر پیش ساخته خواهیم پرداخت. اما مردم استخر به سرعت شورش کردند و والی عرب شهر را کشتند. این شهر از سده سوم پیش از میلاد تا اوایل سده سوم پس از میلاد به عنوان پایتخت فرتکهها و شاهان پارس شکوفا شد. استخر مدتها پس از فتح ایران به دست اعراب به عنوان سنگر دین زرتشت باقی ماند و تا اوایل دوران اسلامی نیز اهمیتی نسبی داشت. بنابراین نه تنها نصب این قبیل استخرها راحت تر است، بلکه هزینه کمتری نیز برای شما در پی خواهد داشت. زمان کوتاه آماده سازی: زمان آماده سازی استخر پیش ساخته پی وی سی حداکثر بیست روز می باشد. به طور کلی استخر پی وی سی مناسب افرادی است كه به دنبال هزینه های كمتر اعم از ساخت و نگهداری برای استخر خود می باشند. به طور کلی استخر های پیش ساخته برزنتی از دو بخش کلی قاب فلزی و نیز برزنت ساخته شده اند. با توجه به مزایای فوق، استخرهای فایبرگلاس به شدت در بازار جهانی رواج دارند و یکی از محصولات محبوب در بخش استخرسازی هستند. بر همین اساس با توجه به انعطاف پذیری بالا قابلیت تغییر شکل خوبی را نسبت به ورق های گالوانیزه از خود نشان می دهند.

ورق های زینکالیوم از آلیاژ آلومنیوم و فولاد تشکیل شده است که این امر سبب می گردد طول عمر ورق ها بسیار بیشتر از ورق های گالوانیزه معمولی می باشد. تاثیر آرامبخش آب در كنار طبیعت، سبب شده تا استخر به عنوان عنصری در باغ ها مطرح شود. بدنه گرد برای نصب نیاز به محیطی بزرگ دارد تا به راحتی بتوان بدنه را نصب کرد و به استفاده کردن از آن اقدام نمود. شاید تا به این جای مقاله متوجه مزایای این نوع استخرها شده باشید و جواب سؤال استخر پیش ساخته چه امکاناتی دارد را گرفته باشید. بصورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم.قبل از نصب استخر باید زیر سازی متناسب با ابعاد استخر بر روی سطح زمین، زیرسازی و نصب لوله ی خروجی و کانال خروجی طبق نقشه های از قبل مشخص شده توسط کارفرما انجام می گیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن