اطلاعات تکان دهنده درباره قایق بادی Exposur

محل قرار گیری افراد در داخل قایق بادی به وسیله این بخش ها مشخص شده است و به خاطر داشتن طراحی مواج و طبی می تو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

محل قرار گیری افراد در داخل قایق بادی به وسیله این بخش ها مشخص شده است و به خاطر داشتن طراحی مواج و طبی می توان راحت ترین موقعیت را به دست آورد. بر رو بدنه قایق بادی 2 نفره اینتکس سه عدد دستگیره قرار دارد که در هنگام برخورد با امواج برای نگه داشتن افراد تاثیر بسزایی دارد . جنس به کار رفته در قایق بادی 2 نفره اینتکس از PVC سه لایه بسیار مستحکم ساخته شده که در برابر نور خورشید , آب شور , ضربه مقاوم بوده و وزنی بالغ بر 200 کیلو گرم را متحمل می باشد . یک سری برچسب برای تعمیرات جزئی و سطحی قایق بادی به همراه آن وجود دارد که برای جلوگیری از آسیب رسیدن بیش تر محصول و پارگی بیش تر آن به کار می رود. در منطقه مزرعه، تعداد زیادی دشمن جدید به همراه یک مینی باس ، البته این بار بدون چکش، حضور خواهند داشت.

هر بار بعد از استفاده از قایق اینتکس آن را کاملا شسته خشک نمایید و در فضایی تمیز و خشک جهت استفاده بعدی نگهدارید . در نظر اول می توان ساختار مواج کف قایق بادی را مشاهده کرد که در استفاده راحت از این محصول نقش بسزایی دارد. این محصول دارای دو عدد صندلی روبه روی هم می باشد که دارای پشتی مواج هستند و در زمان تکیه دادن کمر را دچار درد نمی کند و راحتی خاصی به افراد می بخشد. در هنگام ایستادن و جابه جایی اعضای درون قایق بادی این ساختار موج دار از لیز خوردن و بروز حادثه جلوگیری می کند و در زمان نشستن و دیدن منظره های اطراف برای افراد نشیمنگاه راحتی را فراهم می کند و از خستگی در زمان های طولانی استفاده از ان جلوگیری می کند. این محصول وزنی بالغ بر 600 کیلو گرم را متحمل می باشد . جنس به کار رفته در قایق بادی شکار از وینیل قوی و فوق العاده سخت همرا با ترکیب پلی استر با تکنولوژی SUPER TOUGH است که علاوه بر زیبایی با اطمینان بیشتر می توانید از آن بهره ببرید . به همراه این محصول بادوام دو عدد پارو نیز قرار دارد که برای هدایت صحیح قایق بادی درون آب های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و کار به جلو راندن قایق را بر عهده دارد.

این آیتم همه گنجهای منطقه روستا را بر روی نقشه شما مشخص میکند و پیدا کردن آنها را آسانتر میکند. باید گفت که برای این افراد نیز انواع قایق بادی ماهیگری اینتکس و تعدادی قایق بادی ماهیگیری بست وی تولید و فراهم شدهاست تا این دسته افراد نیز در با ماهیگیری لحظات مسرتبخش و شادی را سپری کنند. این محصول نسبت به قایق بادی اکسپلورر هم متریال جنسی ضخیمتری دارد و هم تحمل وزن بیشتر و با تجهیزات کاملتری تولید شدهاست. از جمله این پلها میتوان به پل هوره، پل ایلبیگی، پل چمنار، پل چمخرم، پل کاهکش، پل چلوان و پل خان اشاره کرد. برای نصب آسان این محصول یک دفترچه راهنما درون بسته بندی ان وجود دارد که با مطالعه آن در زمانی کوتاه می توان قایق بادی را راه اندازی کرد. روی بدنه قایق های بادی حرفه ای چندین دریچه باد از نوع پیچ شونده و در کف آن یک دریچه باد پستونکی تعبیه شده با استفاده از پمپ باد دستی که همراه با این محصول است باد میگردد، ابتدا محصول را از بسته بندی خارج کرده و کف آلمینیومی آنرا نصب نمایید، اینکار براحتی انجام میگیرد فقط کافیست این قسمتها را بیکدیگر کیپ کرده تا فضای داخلی آن کم نشود، سپس دریچه باد را باز کنید، نازل پمپ باد را داخل آن قرار دهید و با نیروی دست اقدام به باد کردن آن کنید، پس از آنکه بخش مورد نظر به خوبی باد زده شد محفظه باد را به خوبی ببندید و کیپ کنید، دریچه کف قایق بادی را به همین ترتیب باد زده و در انتها درپوش آن را ببندید، اکنون میتوانید آن را به آب انداخته و از قایق رانی با این محصول در انواع آب ها لذت ببرید.

در هنگام توقف حرکت قایق بادی می توان این پاروها را در قسمت هایی که مناسب قرار دادن آن است قرار داد و به این ترتیب از آسیب دیدن پارو ها در خشکی جلوگیری نمود. مسیر را ادامه دهید و از اولین منطقه مرتفع بالا بروید، آنجا یک کلبه کوچک وجود دارد که یک مدال آبی دیگر در داخل آن آویزان است. نمونهٔ این سازههای پوستهای که شامل یک حجم بسته است را در قایقهای پلاستیکی میتوان دید. قایق بادی اینتکس سرگرمی مهیج و شادی را جهت گذراندن تعطیلات برای شما ارمغان می آورد . فروش قایق بادی اینتکس با جنس اصلی و اورجینال به همراه خدمات پس از فروش در انواع و مدل های مختلف در سایت شاپ اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس و فروشگاه مرکزی محصولات بادی با قیمت ارزان و کیفیت بالا ارائه می گردد . قایق بادی یک نفره در مدل های کودک و بزرگسال تولید شده است که مدل قابل استفاده برای کودک کوچک و قیمتی ارزان دارد اما مدل قابل استفاده برای بزرگسال معمولا قایق بادی کایاک می باشد که با کیفیت بالا بوده و با لوازم کامل بالای ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. This c on tent w as wri tt᠎en by GSA Content Gen​erat or DE MO.

آخرین مطالب