شفق قطبی مورد به عنوان غم انگیز به عنوان جورج فلوید را پلیس پاسخگویی لایحه

در طول تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر دنور دیروز, ژوئن 2, تظاهرکنندگان جمع شده بودند برای بیان وحشت خود بیش ا

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

در طول تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر دنور دیروز, ژوئن 2, تظاهرکنندگان جمع شده بودند برای بیان وحشت خود بیش از پلیس-بازداشت مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس همچنین شعار می دادند به نام دیر الیاس McClain — و این مرجع بود apt.

با توجه به وکیل ماری نیومن که صحبت می کرد در این تجمع در کنار نماینده لسلی هیرودیس کسی که با او کار می کرد برای ماه می اعلام کرد پلیس پاسخگویی لایحه راه 23 ساله McClain در ماه اوت درگذشت 2019 پس از آنچه او به عنوان توصیف "پانزده دقیقه از شکنجه" در دست شفق قطبی اداره پلیس افسران است "هر بیت به عنوان فاحش" را به عنوان آنچه رخ داده به Floyd. "اما آن را نمی به دست آوردن همان نوع از توجه ملی," او می گوید.

چرا که نه ؟ فلوید مرگ شد "گرفتار در تصویری که نشان می دهد مرگبار نژادپرستانه پلیس دقیقا آنچه در آن بود" نیومن توضیح می دهد. در مقابل دوربین های بدن در شفق افسران در McClain حادثه شد همه dislodged ترک مقدار زیادی از اخلال صوتی از خود را در لحظات پایانی اما کمی مفید تصاویر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پلیس درگیر اصرار دارند که snafu با دوربین های بدن اتفاقی بود اما نیومن نمی کند آن را خرید. "در الیاس McClain مورد ما شاهد نمونه دیگری از شفق قطبی چگونه پلیس به عمد دستکاری با خود دوربین های بدن به منظور جلوگیری از پاسخگویی" برای یک حادثه بود که فراتر از غیر ضروری," او می گوید. پس از همه 911 تماس گیرنده که رسیده به APD بعد از دیدن McClain رقص به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی روشن ساخته است که او مرتکب هیچ جرم و جنایت و او غیر مسلح نیز هست. اما در حالی که ماموران مواجه McClain به هر حال و حتی تزریق او را با داروی کتامین در طول ربع ساعت قبل از مرگ او از یک حمله قلبی آنها پاک شده است تخلف است.

نیومن که نشان دهنده McClain خانواده وعده داده است که طرح دعوی در دادگاه بیش از مرگ در راه است. اما او نیز با تمرکز بر جلوگیری از این نوع اقدامات است که منجر به بسیاری از حوادث مشابه مربوط به مردم از رنگ در طول سال. به همین دلیل او شده است به طوری که با این قانون که هیرودیس و سنا رئیس جمهور Leroy گارسیا برنامه را به شما معرفی امروز 3 ژوئن.

با توجه به هیرودیس را اندازه گیری "منصوب دولت دادستان کل به عنوان یک محقق مستقل از تمام موارد که در آن اجرای قانون استفاده از زور منجر به مرگ یا آسیب جدی بدن. این لایحه همچنین حذف سپر ایمنی برای پیگرد قانونی از اجرای قانون را بر عمل غیرقانونی اجازه می دهد افسران صلح به شکایت در ظرفیت فردی خود را. این لایحه علاوه بر این نیاز به اجرای قانون و برای استفاده از دوربین های بدن و به جمع آوری و گزارش داده ها در افراد است که متوقف شده و جستجو کرد."

از جمله اقدامات لازم در نیومن را مشاهده زیرا چگونه اغلب کلرادو مقامات منتخب اجازه سوء استفاده به ادامه, در مقابل به راه همه چیز به کار گرفته شد فلوید پس از مرگ است. "مینیاپولیس شهردار در پاسخ به این قتل وجود دارد نشان می دهد که چه نوع از رهبری است که در اینجا از دست رفته" او می گوید. "واقعیت این است که شهردار بلافاصله و به زور را محکوم کرد نژادپرستانه پلیس و این واقعیت است که قاتل مجرم شناخته شد در عرض چند روز برای قتل نشان می دهد که رهبری می توانید اقدام کنید. بنابراین وجود دارد به سادگی هیچ بهانه ای برای این واقعیت است که شهرداران در کلرادو شهرستانها که در آن همان نوع از قتل صورت گرفت موفق به ایستادن و انجام آنچه درست است."

نیومن فکر می کند کلمه از McClain داستان به دست آورید بخار "به عنوان درآمد حاصل از طرح دعوی در دادگاه و حقایق تبدیل شدن به حتی بیشتر در مورد آنچه که پلیس بود" — و او احساس می کند به همان شیوه در مورد مرگ در کلرادو اسپرینگز در سال گذشته از ده شهرداری بیلی که در توسط یک افسر در حالی که در حال فرار از پلیس او یک تفنگ را در جیب خود اما هرگز خود آن و "قطعا سزاوار نیست به طور شتابزده اعدام" او تاکید می کند.

"نژادپرستانه پلیس کشتار در این کشور چیز جدیدی نیست" نیومن اذعان دارد. "تنها تفاوت این است که آنها در حال حاضر در فیلم دستگیر گاهی اوقات و در هر زمان که نژادپرستانه و وحشیانه پلیس می شود توجه عمومی بسیار مهم است برای حرکت به برگزاری اجرای قانون پاسخگو برای خود بر خلاف قانون اساسی و غیرانسانی از مردم از رنگ است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن