از بالش بادی Effect شنیده اید؟ اینجا این است

فیلم ‘زنبورک در گام مینور’ ساخته مریم سپهری، یک پرتره لطیف و روان است درباره یک شخصیت و در عین حال که از یک ن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فیلم ‘زنبورک در گام مینور’ ساخته مریم سپهری، یک پرتره لطیف و روان است درباره یک شخصیت و در عین حال که از یک نوستالژی صحبت میکند، شکلی جذاب دارد و هرگزملالآور نیست. این فیلم ساخته مریم سپهری است. مریم سپهری کارگردان متولد ۱۳۴۹ در گرگان و دانشآموخته کارشناسی تدوین و کارشناسی ارشد عکاسی دانشگاه هنر تهران است. فرحناز غلامپور متولد تهران و دانش آموخته کارگردانی نمایش از دانشکده سینماتاتر دانشگاه هنر تهران و ‘تکنولوژیهای نو در هنر’ از آکادمی هنرهای زیبای بررا در شهر میلان است. پیش از این او فیلم ‘فراتر از رنگ ‘ را در آپارات دیده بودیم. بالش بادی دورگردنی بادی ابعاد مناسبی دارد که به کمک این ویژگی میتوانید پس از تخلیهی باد این بالش، آن را در ابعادی کوچک جمع کرده و داخل کیف یا ساکتان قرار دهید. هنگام سفر به وسایلی نیاز است که فضای کمی را اشغال کنند؛ به همین دلیل اغلب افراد به دنبال تجهیزاتی باکیفیت در ابعادی کوچک هستند. در این زمان، احتمالاً به توصیهٔ نیفه بود که بتهوون اولین حقالزحمههای خود را دریافت کرد. این بالش دارای رویه مخملی با چرم مصنوعی است که کاملا ارگونومیک و برای تمام سنین مناسب است. این بالش هم اکنون در فروشگاه اینترنتی زنبیل آنلاین با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود.

اگرچه در سال ۱۸۲۶ بتهوون و شیندلر با هم آشتی کردند. آنتون شیندلر منشی و زندگینامهنویسِ وی از قول بتهوون اظهار داشت: «وقتی که جولیتا به وین بازگشت، گریهکنان نزد من آمد، ولی من از او بیزار بودم». بتهوون هرگز این نامه را برای گیرندهای نفرستاد، ولی آنقدر مهم تشخیص دادهاست که در سراسر عمرش آن را محفوظ نگه داشته بود. فریاد مرا بشنو و خواهش سوزان این بدبختترین مخلوقات خود را برآور. پرفسورحمید نفیسی پژوهشگرو نویسنده نامدار ایرانی از جمله کسانی است که سالهای سال دور از ایران زندگی کرده و در عین حال ربط خود را با موطن با اشکال مختلف حفظ کرده است. وی از سال ۱۸۱۵، گرایش سیاسی به انگلستان پیدا کرد و همیشه گزارشهای گروه مخالفان در پارلمان انگلستان را پیگیری و به آن علاقه داشت. رفتار پدرش همیشه باعث شرمساری و خجالت بتهوون بود بهطوری که مستمری او را به خاطر اینکه خرج میگساریاش نکند، به بتهوون پرداخت میکردند.

و حضوری در نمایشگاه محصولات بادی اینتکس این افتخار را دارد که تمامی تولیدات شرکت آمریکایی اینتکس را در ایران به فروش میرساند . این محصول در دو مدل بالش بادی تخت و ساده و همچنین بالش بادی گردنی تولید شده که هر کدام با توجه به سلیقه افراد و راحتی در استفاده تولید می شوند. در بیمارستان برای بیحرکت نمودن اغلب از روش گچگیری یا جراحی و تثبیت قطعات شکسته استخوان با گذاشتن فیکساتور (پلاتین) استفاده میکنند ولی در موارد فوریتهای پزشکی میتوان با قراردادن دو جسم ثابت مانند دوقطعه چوب یا لوازم مشابه در اطراف بافت آسیب دیده و پیچیدن باند یا پارچه به دور آن اینکار را انجام داد. عشق بتهوون به وی به قدری شدید بود که یک بار در سال آخر عمرش و در حضور یکی از دوستانش عکس ترز را گریهکنان میبوسید و با صدای بلند میگفت: «تو همچون فرشتگان زیبا و بزرگ بودی». به این دلیل ماهیچههای گردن به دو قسمت ایزوتونیک و ایزومتریک تقسیم شدهاند تا در هنگامیکه یکی از آنها در حال انقباض یا فعالیت است ماهیچههای گروه دیگر در حال انبساط یا استراحت باشند. یوزفینه برونسویک خواهرِ تِرز، یکی دیگر از زنان زندگی بتهوون بود.

از طرف دیگر گرچه ‘زنبورک در گام مینور’ فیلم پرتره یک شخصیت است اما در عین حال معنایی گسترده و جهانشمولتر پیدا میکند ومیتواند تصویری از وضعیت زندگی انسان معاصر در غربت باشد. از معاصران بتهوون میگوید: «بتهوون همیشه عقاید خود را بر ضد دولت، پلیس و اشرافیت حتی در مجامع عمومی آزادانه و بیپروا بیان میکرد… لوبکوویتس در سپتامبر ۱۸۱۱ بهعلت بیثباتیِ ارزش پول اتریش، ورشکست شد و پرداخت خود را متوقف کرد و هیچ جانشینی هم برای ادامهٔ حمایت پیدا نشد. در اوایل سال ۱۸۱۸، سلامتی بتهوون مقداری بهبود یافته بود و برادرزادهٔ وی در ژانویهٔ همان سال به او ملحق شد؛ اما شنواییاش بدتر از قبل شده بود تا جایی که مکالمه نیز برایش دشوار شد و برای این کار نیاز به استفاده از دفترچهٔ یادداشت داشت. احتمالا چونکه فرد، ناچار بود مقدار زیادی پارچههای بسیار گرانقیمت برای داشتن چنین تختخوابی استفاده کند. با توجه به حجم و وزن بسیار کم یک بالش بادی سفری و بالش بادی طبی به راحتی با کمترین اشغال فضا قابل حمل بوده و بدون نیاز به پمپ باد به صورت دستی نیز قابل راه اندازی خواهد بود. This data w​as created with the  he lp ​of G᠎SA C​onte nt᠎ Gen​erat or  DEMO​!

آخرین مطالب