بهترین صندلی در مسیر: مسابقه مشاهده از راحتی از محل سکونت

کنکورد, N. C. (AP) — رابین Trivette یک فرد محبوب این هفته با کوکا کولا 600 نزدیک و آن را تا به چیزی برای انجام

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

کنکورد, N. C. (AP) — رابین Trivette یک فرد محبوب این هفته با کوکا کولا 600 نزدیک و آن را تا به چیزی برای انجام با او شخصیت شامپانی.

این همه در مورد اتصالات.

Trivette زندگی در یک مجتمع مسکونی ساخته شده در شارلوت موتور جاده سریع السیر ملک که باعث می شود او یکی از اولین تماشاگران واجد شرایط در واقع تماشای یک زندگی حرفه ای آمریکا رویداد ورزشی در فرد پس از coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی در اوایل ماه مارس.

نسکار بازگشت به مسابقه بدون تماشاگر از طریق حداقل ژوئن. پس از سه مسابقه این هفته در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی سری تغییرات به کنکورد آهنگ روز یکشنبه. The Coca-Cola, 600, طولانی ترین مسابقه نسکار برنامه و سالانه ادای احترام به یادبود روز میهن پرستی که جشن افتاده نظامی, قهرمانان, اجرا می شود با خالی grandstands.

اما برخی از خواهد بود: با تشکر از دمدمی راه گریز بر اساس توسعه سریع السیر وجود دارد 52 آپارتمان که چشم پوشی نوبت اول از آهنگ.

همراهی با سنت, محل سکونت صاحبان هنوز هم پنج بلیط و سه پارکینگ عبور برای مسابقه و برای جام سری مسابقه چهارشنبه آینده. این بدان معناست که Trivette دوستان او و دیگر ساکنان محل سکونت می تواند به تماشای مسابقه زندگی می کنند در حالی که هر فن را به تماشای تلویزیون است.

"ناگهان همه دوست شما است و می خواهد به دست آورد و شام" Trivette گفت: با خنده. "متاسفانه ما نمی توانیم آن را داشته باشند."

شارلوت آتلانتا و تگزاس موتور جاده سریع السیر امکانات همه متعلق به جاده سریع السیر موتورسواری اند محل سکونت برج با کف به سقف پنجره ها با یک دید واضح و روشنی از آهنگ. برخی از آنها تزئین شده به عنوان اسراف خانه با پادشاه اندازه تخت, چرم, نیمکتها و سفارشی ساخته شده, میله, در حالی که دیگران شبیه پایانه های مهمان نوازی اتاق برای پذیرایی از مهمانان است.

آنها ارزان نیست.

لوکس دو خوابه 1,400 فوت مربع محل سکونت در شارلوت به نوبه خود یکی از برج ها به طور معمول اجرا می شود بین 500 ، 000 دلار و $600,000. در تگزاس موتور جاده سریع السیر یک اتاق خواب از 1000 فوت مربع واحد است که در بازار برای $199,000 با واحدهای بزرگتر در دسترس برای $345,000 به $485,000. این IndyCar series فصل آن باز می شود در TMS در ژوئن 6 و آپارتمانهای در نوبت 2 انتظار می رود که تنها گزینه برای علاقه مندان به تماشای زندگی می کنند.

بسیاری از شارلوت محل سکونت صاحبان برخی از اتصال به نسکار اما چند زندگی در مسیر طول سال است. آنها بیشتر استفاده می شود برای سرگرم کردن مشتریان در طول مسابقه اگر چه ترنت Cawthon از TriMaxx گرافیک در نزدیکی مورسویل با استفاده از محل سکونت برای هر دو. TriMaxx تولید وینیل گرافیک رنگ و طرح به صورت چندین تیم جام از جمله رایان نیومن و ریکی Stenhouse جونیور

ساکنان به طور معمول دریافت پنج افتخاری بلیط از جاده سریع السیر با گزینه ای برای خرید تا 15 یا 20 بیشتر بسته به اندازه ملک مشاع. ساکنان مجاز هستند فقط پنج بلیط این سال و امنیتی است که انتظار می رود در ورودی به ساختمان برای جلوگیری از مهمانان اضافی. هنگامی که در داخل هر کس باید از اقامت در محل سکونت قبل و در طول مسابقه.

Cawthon درک محدودیت.

او گفت: او تلفن شده است "زنگ خاموش قلاب" این هفته با درخواست از دوستان که ولع مصرف زنده مسابقه. به جای میزبانی معمولی دیده بان حزب او در حال برنامه ریزی برای سرپا ایستادن کردن با سه رفقا و برخی از پیتزا و نوشیدنی ها به تماشای مسابقه. .

"من آن را دوست دارم که راه" Cawthon گفت. "شما لازم نیست به نگرانی در مورد مهمان نوازی و مطمئن شوید که هر کس به اندازه کافی مواد غذایی و نوشیدنی و سپس مطمئن شوید که برخی از این افراد نمی باید بیش از حد بسیاری از نوشیدنی را قبل از آنها سر خانه. بنابراین آن را بسیار کمتر از بدون هیچ زحمتی."

او گفت: از آن خواهد شد یک تجربه متفاوت هر چند برای اطمینان حاصل کنید.

"این رفتن به هیجان انگیز به تماشای آن را از وجود دارد" گفت: Cawthon که خریداری محل سکونت در سال 2018 است. "اما آن را نیز کمی عجیب و غریب به دنبال کردن و دیدن هیچ کس در grandstands بیش از حد. خواهد شد که کمی وهم آور."

شیدا Knighting که حامیان مالی شماره 3 شورلت توسط Jordan Anderson در کامیون های سری خواهد ساخت بازحمت حرکت کردن از خانه اش در المپیا به تماشای مسابقه. در حالت عادی او می تواند میزبانی از یک مهمان نوازی رویداد در محل سکونت و یا ممکن است باید اجاره آن را. اما او قصد دارد در این است که در کوکا کولا 600 روز یکشنبه برای تماشای این مسابقه خود را از طبقه سوم محل سکونت با دوست دختر خود را و او را دو دختر.

"این است که دختران در اولین مسابقه پس از آن هیجان انگیز خواهد بود" گفت: Knighting که همچنین دارای آپارتمانهای در speedways در آتلانتا و تگزاس. "من خوشحالم که نسکار و دیگر ورزش ها در حال پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن چیزهایی که در حال حرکت در حالی که هنوز نگه داشتن مردم امن است."

Trivette گفت: او در حال حاضر انتخاب چهار مهمانان و برنامه های میزبان اعضای خانواده از جام رانندگان ویلیام بایرون و الکس کمانگیر در روز یکشنبه. آنها خواهد شد در میان اولین راننده اعضای خانواده برای شرکت در یک مسابقه است. در دارلینگتون, درایور مورد نیاز را به درایو به آهنگ تنهایی ترک خانواده خود و حمایت از کارکنان در خانه و جدا themsleves در مسیر.

Trivette برنامه ای برای آوردن غذا در اوایل روز یک تغییر از داشتن آن درست قبل از تحویل پرچم شطرنجی. تحویل نمی خواهد اجازه یکشنبه.

او گفت که او احساس می کند "بسیار خوش شانس" قادر به تماشای مسابقه اما می تواند همدردی با طرفداران که نمی خواهد بود قادر به دیدن اسراف قبل از مسابقه نمایش مسابقه و پس از مسابقه نمایش آتش بازی.

"آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من دانستن طرفداران نمی تواند در آن وجود دارد می ایستد به ببینید که چرا آن را بسیار ویژه" Trivette گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب