بهتر از اجتماعی فاصله? در این بازی شما را به یک مجازی پیاده روی در پارک گریفیث

بازی های ویدئویی در ابتدایی ترین اجازه می دهد تا ما را به شریک شدن در فعالیت هایی که ما اغلب نمی تواند تجربه م

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

بازی های ویدئویی در ابتدایی ترین اجازه می دهد تا ما را به شریک شدن در فعالیت هایی که ما اغلب نمی تواند تجربه ما در زندگی واقعی. ما می توانید پرش در داخل سبز لوله ها و بازی شیر یا خط توپ های آتشین در "سوپر ماریو وارنر" به تازگی منتشر "شبح تسوشیما" ما می توانیم خوب بکار بردن شمشیر و تظاهر ما در یک آکیرا کوروساوا فیلم.

و در تلفن همراه شرح کوتاه از یک بازی "چهار ماه پیش از آن" ما می توانیم آرامش بخش برای پیاده روی در پارک گریفیث با یک عضو خانواده یک فعالیت است که غیر ممکن شد و در اقامت ما در خانه زندگی 2020. تلخ و شیرین و انعکاسی "چهار ماه پیش از آن" است که بر اساس یک داستان واقعی و آشکار مانند یک دفتر خاطرات یک نگاه در یک روز که ممکن است احساس کرده اند که همه محوری در این لحظه است اما رندر فراموش نشدنی با حوادث آینده است.

ما می دانیم که رفتن به سلامت مختصر که وجود دارد رفتن به یک غم که پرده روند. "12 ماه آینده خواهد بود که بدترین سال از زندگی خود را" می خواند باز شدن سریع است.

که اشاره به آنچه در اصل 2018 در عمر 41 ساله طراح راسل Quinn, اگر چه, اکو پارک مقیم اذعان سال 2020 ممکن است او را مجبور به در نهایت رها کردن که برچسب خط. "چهار ماه قبل از آن" یک بازی است که طول می کشد حدود 20 دقیقه است که در نهایت به معنای رقص در توسعه full-length "لیندا و جوآن" که کوین در حال حاضر در کار بر روی. زمانی که بازی منتشر شده است در این سال ممکن است در واقع نگه داشتن "بدترین سال از زندگی خود را" گوشته برای بیش از حد بسیاری از ما است.

تبلیغات

در عین حال "چهار ماه پیش از آن" می ایستد خود را در آن بازی معادل یک شعر. لس آنجلس است که اغلب گفته می شود یک شهر از پیوند و کوین متفاوت است صرف بخش عمده ای از عمر خود را در شهر چلتنهام و بخش هایی از اروپا است. "چهار ماه پیش از آن" نشان می دهد که یک مادر و پسر کاوش ما پر از تپه پارک شهری کوچک صحبت کنید به عنوان بسیاری از ما با انجام بازدید کنندگان در طول تاریخ از بدنام پارک بنیانگذار گریفیث, J. گریفیث.

اما اغلب آن را به یک بازی در مورد پیدا کردن آرامش در کسانی که ما را می دانید, بهترین, حتی زمانی که ما ممکن است دست خوش پیشامد میشه از هم جدا.

Think of "Four Months Earlier" as a video game poem.

فکر می کنم از "چهار ماه پیش از آن" به عنوان یک بازی ویدئویی شعر.

(غلط خلاء بازی
)

چه طنین انداز در تجربه بود که چگونه کویین بازی به آرامی اسیر یک حس آشنایی و همچنین لحظات از گناه. به عنوان دو شخصیت اصلی در بازی stand-ins برای کوین و در اواخر مادر, لیندا, پیاده روی به رصدخانه گریفیث توقف برای چت در یک مواظب نیمکت جفت گاهی اوقات پیدا کردن یک مکالمه ریتم. اما آنها در تلاش برای حفظ آن را به عنوان بحث منحرف بازگشت به خود را زودتر وعده غذایی صبحانه یا لیندا سرطان است. تنها چالش در این بازی این است مطمئن شوید که کوین و لیندا نگه داشتن سرعت با یک ناکامی خواهد کوه اگر سریعتر کوین می شود از گوش رس.

تبلیغات

اگر آن را عمیقا شخصی بازی به کوین "چهار ماه پیش از آن" است که قادر به ضبط احساسات جهانی. بازی نسخه کوین به وضوح احساس بد است که مادر خود را ترک کرده انگلستان و braved او ترس از پرواز. مادرش آرزوی یک اتصال به تلاش برای برنامه ریزی یک سفر در آینده که کوین نمی ارتکاب به این دلیل که او می گوید او نمی تواند کار. "چهار ماه قبل از آن" نتیجه یک بازی در مورد زمان — چگونه با هم اشکال ما و چه زمان از هم جدا تغییر ما حتی ایجاد حس تنهایی و در مهم ترین روابط است.

"که نوع احساسات من برای می گوید:" کوین بود که قبلا رسانه های دیجیتال مدیر McSweeney و همچنین کمک به توسعه تحسین داستان های تعاملی مانند "ترشی شاخص" و "سکوت تاریخ است." این اولین بازی مناسب.

"اکثر خانواده, روابط, اگر شما زندگی نمی کنند در همان فضا و سپس شما باید این مختصر ویندوز با هم," او می گوید. "من احساس می کنم مثل اکثر مردم نوع نا امید چگونه آنها را نسبت به نسخه ایده آل. این مشکل داشتن گفتگو با پدر و مادر خود را. و آن را دشوار برای پدر و مادر به گفتگو با بچه های خود را. بنابراین شما باید این وضعیت که در آن شما باید به این پدر و مادر که پرواز به طرف دیگر از جهان برای گذراندن وقت با کودک خود. و آن روز زیبا اما وجود دارد چیزهایی که شما نیاز به صحبت کردن در مورد, و آنها حتی ممکن است جدی باشد اما شما نمی خواهید به اذیت با پدر و مادر خود را و است که می تواند حتی با بهترین نیات."

تبلیغات

اولیه طرح بود که به انتشار این بازی رایگان در مارس اما هنگامی که COVID-19 شروع به پتو امریکا و منجر به سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی کوین وزین برخی از این گفت و گو به آن را کامل تری را تجربه کنند. او شروع پروژه مایل به پیدا کردن یک راه برای مقابله با عواقب از دست دادن مادر خود و مادر بزرگ در طول یک هفته. اما او شروع به تحقق بخشیدن به این بازی می توانست عمیق تر طنین عاطفی در آب و هوای فعلی ما هنگامی که کسانی که زندگی نمی کنند در همان شهر به عنوان خانواده خود مطمئن نیستید از زمانی که آنها قادر خواهید بود برای دوباره به هم متصل.

بنابراین وی افزود بلند به یک صحنه — مکی که مادر و پسر, به اشتراک گذاری در یک نیمکت — و هنگامی که آن همه روشن برای انجام این کار او رفت و برگشت به پارک گریفیث به پیاده روی مسیرهای پیاده روی و ضبط صدا. زمینه های ضبط شده از پارک نسیم و پرنده را تشکیل می دهند بخش عمده ای از بازی و موسیقی متن فیلم.

"آن آغاز شده که خیلی بیشتر از یک آغاز و یک پایان می گوید:" کوین اشاره کرد که به تازگی به عنوان مارس "چهار ماه پیش از آن" بود کمی بیش از یک تیزر برای یک فولر بازی. با کروناویروس در ذهن خود او شروع به فکر می کنم که "چهار ماه پیش از آن" باید یک تجربه است که می تواند حمل روایت بر خود را دارد.

Ultimately, "Four Months Earlier" is a game about how we spend our time together with loved ones.

در نهایت "چهار ماه پیش از آن" است که یک بازی در مورد چگونه ما صرف زمان با هم با عزیزان.

(غلط خلاء بازی
)

تبلیغات

او همچنین گیر کرده بود در خانه. بنابراین او صرف برخی از زمان تا اهداف بازی را نگاه کنید که مایل به قاب رصدخانه گریفیث به عنوان اگر او بودند ساخت یک نقاشی دیجیتال. از سوابق او می گوید: الهام گرفتند انگلیسی نقاش جورج شاو که به "سادگی" کمک کوین مجموعه بازی گرم و در عین حال آرام تن.

"آن تبدیل شده است بسیار بیشتر از یک به تنهایی مراقبه در رابطه پدر و مادر کودک," او می گوید. "این در مورد پدر و مادر که سن پدر و مادر که خود بیمار و سپس فاصله. تمام این تم ها بودند متلاطم است. که زمانی که من ساخته شده پایان و سرانجام آن خود را شکل یک مکالمه پدر و مادر کودک."

زمانی که کوین در نهایت کامل دیگر "لیندا و جوآن" این نیز خواهد شد نگاه کنید که چگونه به سرعت زندگی می تواند تغییر کند. کامل بازی خواهد بود بیش از یک نقطه و با کلیک بر روی تجربه است که در آن شخصیت کوین باید بازگشت به خانه دوران کودکی خود را و مراقبت از مادر خود را به او تسلیم به سرطان است. در زندگی واقعی او به پایان رسید تا بازگشت به خانه برای یک سال و در حالی که همسر خود را در هتلی در لس آنجلس به کار می کنند. او نمیخواهد "لیندا و جوآن" به downer و امیدوار است به جای تمرکز بر روی انتخاب کوچک می تواند ما را به پیدا کردن بهترین از وضعیت بد.

تبلیغات

در عین حال او شروع به این بازی به دلیل که در آن سال برای همیشه لطفا برای تغییر او.

وجود دارد یک لحظه بسته مکالمه انتخاب یکی در "چهار ماه پیش از آن" که در آن لیندا است که در تلاش برای آشتی دادن آنچه که او شنیده لس آنجلس در مقابل این واقعیت است.

"موسیقی او را دوست دارد ثبت شد و تمام فیلم های, اما من بیش از زرق و برق" کوین می گوید. "این فقط یک مکان به مکان زندگی می کنند. پس از آن زمانی که من در خانه دوران کودکی من من به یاد داشته باشید در برخی از نقطه تماشای یک فیلم توسط خودم زمانی که مادر من در آسایشگاه. من به یاد داشته باشید از دیدن Fox Searchlight آرم آمد تا در شروع است. حتی نمی توانستم باور کنم زندگی در لس آنجلس. آن را احساس بسیار دور. آن را تبدیل به یک محل که در آن زمان."

"چهار ماه پیش از آن" و چه خواهد بود "لیندا و جوآن" متولد شد کوین خود در تلاش برای ارتباط مجدد با واقعیت زندگی او ساخته شده خود را با او پشت سر گذاشت. او مطرح شد در درجه اول توسط مادر او و کوین یادداشت های دو تن از آنان تا حد زیادی جدا تا زمانی که او شروع به زندگی بزرگسالی خود را و پس از آن عمدتا از هم جدا تا آخر ماه.

تبلیغات

"آمدن به لس آنجلس پس از آن بود متفاوت به من," او می گوید. "همه چیز در اینجا, رو به آفتاب, زیبا و روشن و این خیلی سخت بود برای برقراری ارتباط به من و دوستان و حتی همسر من در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. من نمی خواهم یک مقایسه مستقیم به رفتن به جنگ اما من تا به حال تحت تروما در کشور های مختلف دور یک محل من تا به حال زندگی می کردند به مدت 15 سال. همه دوستان دلسوز است اما من تا به حال هیچ کس برای به اشتراک گذاشتن این با. من اصلا خواهر و برادر. من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این داستان به درک احساس بلکه به افراد دیگر فضایی برای کشف آن احساسات است."

هدف نهایی این است برای متوقف کردن بازیکنان از فکر پایان دادن به. کوین می داند کاربران خواهد شد آگاه از نتیجه رفتن در. فکر می کنم از "چهار ماه پیش از آن" به عنوان یک نگاه مختصر در مورد چگونه ما صرف زمان ما را با هم داشته باشد.

"حتی اگر آنچه اتفاق افتاده است به خانواده من فشرده در محل از زمان" کوین می گوید: "این یک چیز واقعی است که اتفاق خواهد افتاد به هر خانواده است."

"چهار ماه پیش از آن"

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب