بزرگ ده کمیسر وارن ایجاد ضد نژادپرستی ائتلاف

بزرگ ده کمیسر کوین, Warren, اولین بار, سیاه, رهبر یک قدرت پنج کنفرانس در حال ایجاد یک ائتلاف به لیگ ورزشکاران

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

بزرگ ده کمیسر کوین, Warren, اولین بار, سیاه, رهبر یک قدرت پنج کنفرانس در حال ایجاد یک ائتلاف به لیگ ورزشکاران یک پلت فرم به صدای نگرانی های خود را در مورد نژاد پرستی.

وارن روز دوشنبه اعلام کرد تشکیل ده بزرگ ضد نفرت و ضد نژاد پرستی ائتلاف با ورزشکاران و مربیان ورزشی مدیر و روسای دانشگاه و روسای جمهور است.

وارن گفت: مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت توسط پلیس انگیزه او را برای اقدام فراتر از قرار دادن یک بیانیه decrying نژاد پرستی.

"این باید متوقف شود. ما باید برای ایجاد روابط بهتر با اجرای قانون است. آنها باید به آموزش بهتر" وارن گفت: AP. "اما آن را به متوقف شود. و ما فقط نیاز به انجام آنچه ما می توانیم در هر و هر سطح برای از بین بردن نفرت, برای از بین بردن نژاد پرستی. ما در حال رفتن به یک موضع در آن در ده. من شخصا سرمایه گذاری در این."

وارن همچنین گفت او و همسرش, گرتا, اهدا خواهد شد $100,000 ملی وکلا کمیته حقوق مدنی.

آن را یک سال پیش سه شنبه که وارن سابق NFL اجرایی با وایکینگها مینه سوتا بود پیشنهاد کار از بزرگ ده کمیسر. او رسما در زمان بیش از سابق کمیسر جیم زدن در ماه ژانویه شده است و در برخورد با بحران در کالج ورزشی تا کنون پس از شروع با یک بیماری همه گیر است که مجبور به لغو NCAA بسکتبال مسابقات و بقیه از بهار ،

مدارس شروع به آوردن ورزشکاران به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات. NCAA داد go-ahead برای مدارس برای شروع این روند در ژوئن 1.

"این آینده 30 تا 40 روز در حال رفتن به بحرانی" وارن گفت. "اما من بسیار مثبت فرد است. من با احتیاط خوش بینانه به سقوط به عنوان ورزش نگران هستند. اما هر روز از امروز شروع, در ماه ژوئن و اول ژوئیه خواهد بود حیاتی خواهد بود برای ما واقعا درک تمام بهداشت و مسائل ایمنی است که کمک خواهد کرد ما را به یک تصمیم گیری مناسب به عنوان ما را به سقوط."

در حالی که بزرگ 12 Pac-12 و جنوب شرقی همایش باید مجموعه ای خاص از تاریخ زمانی که فعالیت های آن می توانید شروع به بزرگ ده که دهانه از راتگرز در نیوجرسی به نبراسکا — آن را ترک کرده است تا به هر مدرسه برای تعیین زمانی که آن را بهتر است.

"من اعتماد ما بود ما رئیس جمهور و ما مدیران ورزشی و مربیان ما و ما دانشجو-ورزشکاران" وارن گفت. "من اعتماد مردم ما در دانشگاه ما که آنها در حال رفتن به انجام کار درست است که آنها همیشه قرار دادن بهداشت و سلامتی و ایمنی ما دانشجو ورزشکاران جلو و مرکز."

تظاهرات علیه خشونت پلیس علیه اقلیت ها را جاروب در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است. وارن گفت که او احساس مسئولیت به 10000 دانشجو ورزشکاران در ده به یک موضع در برابر نژادپرستی نظاممند.

"من ممکن است نگاه بر زندگی حرفه ای من تمام حرفه ای و تشکیل این ائتلاف و کار است که می آید از آن می تواند در نهایت با داشتن بزرگترین تاثیر را در جامعه بیش از هر چیز دیگری من تا کنون انجام داده" وارن گفت.

___

دنبال رالف D. روسیه در https://twitter.com/ralphDrussoAP و https://appodcasts.com/category/ap-top-25-college-football/

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/APTop25CollegeFootballPoll و https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن