بلانت نیروی ضربه ذکر شده به عنوان علت مرگ کوبه برایانت دیگران در هلیکوپتر سقوط

بلانت نیروی ضربه رد شد علت رسمی مرگ برای لس آنجلس لیکرز, آیکون, Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر که د

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

بلانت نیروی ضربه رد شد علت رسمی مرگ برای لس آنجلس لیکرز, آیکون, Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر که در هنگام مرگ خود هلیکوپتر سقوط کرد یک کالاباساس دامنه کوه در Jan. 26.

لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دفتر منتشر شده یک گزارش کالبد شکافی جمعه همراه با سم شناسی نتایج تست که نیست شناسایی هر گونه مواد غیر قانونی و یا الکل در خون این خلبان هلی کوپتر, Ara Zobayan.

مواد آزمایش شامل ماری جوانا و هروئین فنتانيل و کوکائین است.

شیوه ای از مرگ اعلام شد تصادف و مرگ آنی بود. پزشکی قانونی را بخشی از این تحقیقات که شروع Jan. 28 در حال حاضر در نظر گرفته بسته شده است. فدرال تحقیقات همچنان در جریان است و وجود پرونده های مدنی در انتظار.

تبلیغات

شش پزشکان از پزشکی قانونی را انجام کالبد شکافی از نه مرحوم که شامل Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli, 56, که جان خود را با 46 ساله, همسرم, Keri و 14-year-old daughter الهام.

کریستینا Mauser, 38, دستیار مربی انتخاب شده توسط برایانت به کار در Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس نیز در هلیکوپتر همراه با 13 سال Payton چستر یک آکادمی عضو و مادر سارا 45.

در سال 1991 Sikorsky S-76B هلیکوپتر حمل تمام نه چپ جان وین در فرودگاه در 9:06 صبح در Jan. 26 عنوان به آکادمی در شرایط که شامل "مه و پایین ابرها پنهان دامنه کوه" با توجه به گزارش قبلی را که از ملی ایمنی حمل و نقل.

هلیکوپتر فقط از دست رفته ضربه قبلی دامنه کوه قبل از توفنده.

تبلیغات

یک نبرد قانونی گرفت و در مدت کوتاهی پس از تصادف با برایانت بیوه ونسا, پرونده دادخواست عمدی در لس آنجلس دادگاه عالی در ماه فوریه در برابر جزیره بیان برگزاری پارسیان و جزیره بیان هلیکوپتر که شاغل Zobayan.

Zobayan برادر برگ اخیرا مقابله که برایانت می دانستم که خطرات ناشی از پرواز با هلیکوپتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب