گشت مرزی پست های بازرسی در حال مخاطره آمیز برای California cannabis شرکت

این ون کوچک بسته بندی شده با 10 پوند از کالیفرنیا-رشد-کالیفرنیا-خبره شاهدانه گل سمت چپ آن پایگاه در شهرستان ام

توسط MORVARIDEASIA در 14 تیر 1399

این ون کوچک بسته بندی شده با 10 پوند از کالیفرنیا-رشد-کالیفرنیا-خبره شاهدانه گل سمت چپ آن پایگاه در شهرستان امپریال و از شمال به رهبری.

تحویل نشاندار شده و بسته بندی شده به فروش می رسد در یک دولت-مجوز داروخانه در شهر سوزن.

آن را دریافت نمی دور.

ون متوقف شد در یک مرز گشت بزرگراه بازرسی از 20 مایل از واقعی بین المللی مرز و کل بار به ارزش $15,000 در عمده فروشی ارزش کشف و ضبط شد توسط ماموران فدرال با توجه به توزیع Movocan.

تبلیغات

چنین است واقعیت عامل یک دولت مجوز شاهدانه کسب و کار در می رسد جنوبی کالیفرنیا.

تنش بین دولت فدرال و مواضع بیش از ماری جوانا جدید نیست اما نقش آن منحصر به فرد در سن دیگو و امپریال شهرستان به دلیل نزدیکی مرز ایالات متحده و مکزیک و اختیارات قانونی است که اجازه می دهد تا مرز گشت های بازرسی به گسترش تا آنجا که در 100 مایلی شمال بین المللی خط.

با ماری جوانا باقی مانده غیر قانونی تحت قانون فدرال بالقوه برای تشنج و یا حتی دستگیری در این بازرسی باعث شده است که بسیاری از دولت-خبره شاهدانه کسب و کار به گام به آرامی در منطقه — به ویژه در شهرستان امپریال.

در حال حاضر خطر بیش از حد بزرگ برای بی نهایت تجزیه و تحلیل شیمیایی آزمایشگاه یکی از چند منطقه دولت-گواهی آزمایشگاه تست. سن دیگو-بر اساس تسهیلات تصمیم گرفته است برای نمونه سفر به شهرستان امپریال دیگر یک حرکت است که محدودیت توانایی برای دیگر دولت مجوز کسب و کار برای فروش و توزیع از وجود دارد.

تبلیغات

"آن را مانند آنها به دام افتاده ام گوشه ای از دولت" جاش Swider این آزمایشگاه از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت گفت: از مرز گشت.

وجود دارد در هر زمان به عنوان بسیاری که نه داخلی بازرسی قرار گرفته تا آنجا که 63 کیلومتر از کالیفرنیا و مکزیک مرز. شناخته شده ترین و به خوبی سفر هستند westbound ایالتی 8 در کاج دره عازم شمال بزرگراه میان ایالتی 5 در سن کلمنت و عازم شمال بزرگراه بین ایالتی 15 در نزدیکی کالیفرنیا همراه با پاسگاه در بیشتر مناطق روستایی و بزرگراه در نزدیکی Campo Ocotillo, the Salton Sea و Glamis.

گشت مرزی طولانی با استفاده از پست های بازرسی به عنوان یک لایه اضافی برای جلوگیری از اجرای عازم شمال مهاجران غیر مجاز که ممکن است را ساخته اند آن را در گذشته مرز ایالات متحده و مکزیک کشف نشده.

سن دیگو منطقه نیز یکی از شلوغ ترین در شرایط مرزی و قاچاق مواد مخدر و این بازرسی ها دیده می شود به عنوان آخرین خط دفاعی قبل از بارهای غیر قانونی اختصاص یافته برای توزیع عمده نقاط شمال. بزرگ تشنج مت آمفتامین هروئين فنتانيل و کوکائین اغلب در بر داشت در محفظه مخفی و یا مخلوط ظرف کالاهای بازرگانی مشترک هستند.

تبلیغات

پست های بازرسی شده است موضوع بحث شدید بیش چقدر قدرت به بازرسی گسترش به شهروندان به ویژه کسانی که زندگی در مناطق روستایی و باید از طریق آنها عبور روزانه به کار رفتن به مدرسه و یا اجرای errands.

اما با وجود چندین چالش های قانونی در طول سال دادگاه باید به طور مداوم به این نتیجه رسیدند که این قانون باقی مانده از دولت ،

پس از رای دهندگان کالیفرنیا قانونی بزرگسالان-استفاده تفریحی از ماری جوانا استفاده در سال 2016 با آغاز فروش در سال 2018 دولت فدرال شده است روشن در موضع رسمی خود را.

"شاهدانه صرف نظر از منشاء طبقه بندی شده است فدرال به عنوان یک برنامه مواد مخدر و غیر قانونی است و مشمول جریمه هنگامی که تراورس از طریق مرز گشت پاسگاه" یک سان دیگو گشت مرزی سخنگوی تصریح کرد: به تازگی.

تبلیغات

در واقع یک مقدار زیادی از دولت قانونی محصول است که بی سر و صدا اجازه از طریق پست های بازرسی با توجه به مجوز شاهدانه اپراتور در منطقه است.

این محموله نگاه هیچ چیز مانند مخفی قاچاق بارهای گشت مرزی در غیر این صورت برخورد.

دولت نیاز به مجوز توزیع کنندگان به دنبال پروتکل سخت در هنگام حمل و نقل شاهدانه. مثلا شاهدانه باید در قفس قفل شده و یا ظرف های امن به وسیله نقلیه و نه قابل مشاهده است از قسمت بیرونی. خودرو باید یک سیستم امنیتی است. و محصول باید به وضوح برچسب و بسته بندی شده است.

توزیع سریع به خود راننده مجوز, مجوز دولت و حمل و نقل آشکار در دست در هنگام نزدیک شدن به ایست بازرسی. پس از آن تا به ماموران پس از بازرسی برای تعیین اینکه آیا این بار به نظر می رسد مشروع است.

تبلیغات

این عوامل اغلب در نهایت ارسال آن از طریق گفت برتون صلح مالک و مشاور حقوقی برای مه و خاکستر است که درمانگاه در شهرهای سن دیگو ویستا و امپریال.

"عوامل آنها فقط مردم بیش از حد آنها در کالیفرنیا زندگی می کنند آنها می دانند که این وضعیت" صلح گفت.

توزیع کنندگان در سن دیگو می گویند مسیر شمالی از طریق بزرگراه میان ایالتی 5 و بین 15 پست های بازرسی است که معمولا بدون هیچ زحمتی رایگان. اغلب پست نیست باز. زمانی که آنها در حال فروشندگان بازرسی هستند و اغلب مجاز به عبور از آنها می گویند.

"ما آن را هر روز" گفت: جورج Sadler, co-founder از پلاتین Vape, یک سان دیگو تولید کننده و توزیع کننده حشیش vape قلم. "هشت کامیون به NorCal چند بار در هفته به L. A. و صحرا. ما اصلا تا به حال یک مشکل است."

تبلیغات

عامل تشخیص نقش زیادی. حتی حمل و نقل با همه چیز را می توان به دست گرفت.

که باعث می شود آن را سخت برای دولت مجوز اپراتور به پیش بینی اینکه آیا حشیش پاک خواهد شد برای تصویب و تبدیل هر سفر از طریق یک ایست بازرسی به یک قمار است.

Movocan دولت-مجوز کسب و کار توزیع و خرده فروشی داروخانه در شهرستان امپریال را تجربه کرده حیطه تلاش برای حرکت محصول در خارج از منطقه با توجه به فرشته فرناندز مدیر شرکت.

زمانی در سال گذشته یکی Movocan تحویل راننده مواجه می شوند یک ایست بازرسی در راه خود را به پالم اسپرینگز. مواد مخدر-sniffing dog جلب توجه به وسیله نقلیه خود را به عنوان او idled در خط. هنگامی که در مواجهه با یک عامل راننده به او نشان داد کارهای اداری.

تبلیغات

"راننده بود در صف مقابل با [عامل] و [عامل] دست تکان داد او را از طریق" گفت: فرناندز. "او حتی بررسی مواد مخدر."

سپس در ماه نوامبر یک راننده بود که رهبری به سوزن داروخانه هنگامی که یک عامل در یکی دیگر از پاسگاه به تصرف کل $15,000 حمل و نقل است.

"آن مخلوط شده است, سیگنال," فرناندز گفت: "عدم وضوح است."

برخی از شرکت های توزیع بر اساس سیاستهای دولت را مورد تردید اگر خطر انجام کسب و کار در شهرستان امپریال ارزشمند است فرناندز گفت. آن را آسان به درایو محموله به شهرستان امپریال — با هیچ بازرسی چک کردن رو به مشرق یا عازم جنوب ترافیک — اما ترک با شاهدانه می تواند مشکل ساز باشد.

تبلیغات

"توزیع کنندگان نمی خواهید برای آمدن در اینجا" فرناندز گفت. "آن پیچیده خود را کل تدارکات."

بسیاری از فروشندگان آمده از لس آنجلس و آنها را رها کردن به Imperial County, خالی کردن برخی از محصول و سپس در ادامه به سن دیگو از طریق بزرگراه میان ایالتی 8 غرب است. که در آن بسیاری از توزیع کنندگان به نظر می رسد به اجرا به مشکل و با توجه به کسب و کار.

پلاتین Vape بود $60,000 از آن محصول کشف و ضبط وجود دارد در ماه نوامبر هنگامی که یک توزیع کننده رانندگی بود حلقه مسیر.

بنابراین پلاتین در حال حاضر چه بسیاری از توزیع کنندگان انجام دهید: این بار تا فقط آنچه در آن نیاز به ارائه به Imperial County پس از آن می توانید خانه را به سان دیگو با خالی ون. آن را با استفاده از راه های مختلف برای ارائه در جای دیگر در دولت است.

تبلیغات

"ما باید به طور استراتژیک" گفت: Sadler.

کنف, انواع گیاه شاهدانه است که nonintoxicating اثر نیز آمده است تحت بررسی در پست های بازرسی, حتی اگر آن است که از نظر قانونی تنظیم شده تحت فدرال مزرعه بیل.

مواد اولیه و بسیاری از CBD محصولات تولید شده از این گیاه می تواند دشوار است برای تمایز از ماری جوانا. که می تواند یک مشکل برای گسترش کنف صنعت در شهرستان امپریال سنتی که در آن محصولات تبدیل شده اند بیش از برای پاسخگویی به تقاضای بالا برای CBD.

"این یک بزرگ موانع گفت:" علامت گذاری ساموئلز از بنیانگذاران و معاون رئیس جمهور از محصول و خلاق برای Mcneill یک دره امپریال کنف کشتکار.

تبلیغات

وجه تمایز کنف از ماری جوانا تحت قوانین ایالتی و فدرال است که سطح THC با کنف حاوی 0.03% و یا کمتر از این ماده روانگردان.

تولید کنندگان ملزم به آزمون کنف محصولات برای سطح THC تحت قانون کالیفرنیا. در همان زمان, آنها اغلب سفارش یک باتری از دیگر تست های ایمنی به دنبال آفت کش ها فلزات سنگین و سموم است.

در ماه آوریل یک تکنسین از بی نهایت تجزیه و تحلیل شیمیایی آزمایشگاه در سن دیگو سوار به Imperial County, در زمان نمونه از Mcneill را کنف محصولات و رانندگی بود که پشت او ضربه من-8 پاسگاه. با وجود داشتن مناسب کارهای اداری نمونه از کنف در برچسب کیسه کشف و ضبط شد و راننده را تهدید به دستگیری با توجه به آزمایشگاه مدیر عامل Swider.

مشابه بررسی طولانی مدت رخ داده است دوباره یک ماه بعد در همان پاسگاه اگر چه راننده بود در نهایت اجازه ادامه با کنف نمونه.

تبلیغات

اثبات در نقطه ای که مواد کنف می تواند مشکل پس از بازرسی ندارد و قابلیت تست چنین کوچک سطح THC on-سایت گشت مرزی مقامات تایید کرده است.

به تازگی کنف توزیع شده است گفت: برای اطلاع از پست های بازرسی چند ساعت پیش از نزدیک شدن بار به عنوان یک راه برای جلوگیری از سردرگمی غیر ضروری و رویارویی است.

کمک کرده است که آرامش در کنف صنعت اما Swider گفت: گشت مرزی نیز صادر شده و به او هشدار شدید: اگر نمونه تکنسین طریق با حشیش را کشف و ضبط و راننده به طور بالقوه دستگیر شد.

تذکر باعث شده است که این آزمایشگاه به قطع تمام شاهدانه نمونه شهرستان امپریال.

تبلیغات

گشت مرزی مقامات نقطه به پست های بازرسی به عنوان بخشی از خود بزرگتر ماموریت حفاظت از مردم آمریکا از تهدیدات مضر.

"علاوه بر این CBP باقی مانده تزلزل در تعهد خود را برای حفاظت از ملی ما و امنیت اقتصادی با جلوگیری از گذرگاه های مرزی غیر قانونی و متوقف کردن غیر قانونی مواد مخدر و قاچاق ارز سلاح ممنوع کشاورزی اقلام و مواد تقلبی — از جمله تقلبی COVID-19 آزمون" مقامات در بیانیه ای گفت.

اما نظارت عامل جف استفنسون همچنین اذعان حقوقی تنش عوامل داشتن به حرکت در کالیفرنیا است.

"این پیچیده محیط زیست در دولت و ما باید به بهترین تصمیم گیری های ما می توانید در زمان," او گفت:.

تبلیغات

قطعا همه از شاهدانه در آینده از طریق پست های بازرسی توسط دولت تایید شده است. کالیفرنیا پررونق بازار سیاه از وطنی و مکزیکی-کشت ماری جوانا فروخته می شود در قاچاق مغازه که مجبور به پرداخت هزینه های بالا از جلسه دولت و مقررات محلی. و همیشه وجود دارد شانس است که یک نامشروع بازیکن است که نما به عنوان یک دولت قانونی یک.

گشت مرزی نمی خواهم بگویم چقدر ماری جوانا — قاچاق یا دولت-گواهی — کشف و ضبط شده است در جنوب کالیفرنیا پست های بازرسی در سال های اخیر است.

در واقع شاهدانه کارآفرینان مانند صلح در مه و خاکستر می خواهند دولت فدرال درگیر در تنظیم صنعت, تشخیص قانونی از بازیگران غیر قانونی.

"ما نمی خواهیم که مقامات ایالات متحده برای جلوگیری از چک کردن همه چیز را به آینده از طریق" صلح گفت. "خط بین حقوقی خاصی بازیکنان و غیر قانونی اپراتور است که به عنوان روشن به عنوان عمومی ممکن است درک. صنعت قانونی می خواهد اجرای قانون برای پیدا کردن و مقابله با غیر قانونی محصول جاری شدن سیل در بازار است."

تبلیغات

شاهدانه رهبران صنعت در جنوب کالیفرنیا تلاش کرده اند به تاخت و تاز با فدرال و مقامات دولتی به آمده تا با یک پروتکل برای حرکت دولت قانونی محصول از طریق پست های بازرسی. و در حالی که آنها بدست برخی از دلسوز پاسخ آنها در نهایت گفت که هیچ چیز می تواند انجام شود در یک سطح رسمی تا مسئله به کار گرفته در واشنگتن ،

دولت اداره شاهدانه کنترل گفت: به همان اندازه به Swider در نامه ای پس از دو اخیر بازرسی حوادث.

"اداره درک می کند که این باعث ایجاد چالش برای کسانی که به صورت قانونی انجام حشیش تجاری فعالیت به موجب قانون دولت است. با این حال اداره می کند باید از این قدرت برای تغییر قانون فدرال یا گشت مرزی پاسگاه عملیات اجازه می دهد تا مجوز برای حمل و نقل شاهدانه کالا از طریق این بازرسی" آن را اعلام کرد.

اداره کاهش یافته است به صحبت می کنند با Union-Tribune در مورد این موضوع.

تبلیغات

"ما پرداخت مقدار زیادی از پول به این مجوز ما نباید با داشتن این مشکلات" Swider گفت. "همه ما می شنویم این است که" این یک فدرال مشکل ما نیست مشکل است. ما نمی توانیم به شما کمک کند.'"

هنوز صلح گفت: گشت مرزی در پاسخ به این موضوع بیشتر با نکات دقیق وظریف از او می رود.

"عوامل به اعتقاد من در حال انجام یک معامله از یک کار عملی سطح زندگی در زیر این لایه از قوانین فدرال و ایالتی است که قدرت می شود که نمی خواهید به آدرس."

دیویس می نویسد: San Diego Union-Tribune.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de