بابا سپر: والاس مک داول توافق برای علت خوب

فورت ورث (AP) — بابا والاس هنوز هم با این نظر موافق نیست با مایکل مک داول در مورد آنچه اتفاق افتاده در مسیر ام

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

فورت ورث (AP) — بابا والاس هنوز هم با این نظر موافق نیست با مایکل مک داول در مورد آنچه اتفاق افتاده در مسیر اما او خوشحال آسیب دیده خود سپر است برای رفتن به یک علت خوب است.

والاس غرق خارج از مسابقه مقدماتی برای نسکار همه ستاره مسابقه در بریستول به دلیل نژاد-پایان دادن به تماس با دیوار پس از شماره 43 شورلت به نظر می رسد از پشت و توسط مک داول. والاس بود و بعد از آن دیده می شود راه رفتن را پس از آسیب دیده سپر سپرده شد در مک داول تیم hauler.

مک داول است پس از قرار دادن سپر در یک حراج آنلاین برای جمع آوری پول برای مسابقه موتور توسعه.

"با تشکر از شما @BubbaWallace برای هدیه. امیدوارم ما می توانیم جمع آوری مقدار زیادی از پول برای @FollowMRO. آنها یک وزارت مسیحی که عاشق است و در خدمت ما @نسکار جامعه برای بیش از 30 سال" مک داول نوشت: در یک صدای جیر جیر در مورد حراج.

پیشنهاد قیمت بیش از $15,000 شنبه بعد از ظهر.

"هنگامی که زندگی به شما لیمو حراج آنها را خاموش و جمع آوری پول برای @FollowMRO. ممکن است موافق است به آنچه اتفاق افتاده در مسیر, اما ما می توانیم توافق بر یک نتیجه مثبت از وضعیت" والاس توییتی.

بعد از اینکه زدم از مقدماتی مسابقه چهارشنبه شب و از دست دادن یک فرصت به مسابقه برای $1 میلیون نفر در ویژگی های رویداد در بریستول, والاس گفت که او نمی نیاز به یک پخش زیرا او می دانست مک داول تماس فاحش بود.

"فقط بی احترامی. هنگامی که شما رو به دیوار من حتی نمی نیاز به یک پخش" والاس گفت: پس از آن. "مردم می گویند او یکی از بهترین ها در گاراژ. من نمی توانم صبر برای خدا ترس متنی که او در حال رفتن به ارسال من در مورد موعظه و ستایش و احترام است. چه شوخی او است."

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن