دفن سنت برخورد با کروناویروس ایمنی در اندونزی

اندونزی (AP) — اراذل و اوباش بیش از 150 نفر که به زور در زمان محمد یونس' جسد از یک بیمارستان در شرق اندونزی تص

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

اندونزی (AP) — اراذل و اوباش بیش از 150 نفر که به زور در زمان محمد یونس' جسد از یک بیمارستان در شرق اندونزی تصور آن غیر ممکن بود که 49 ساله اسلامی واعظ توانست درگذشت از coronavirus. او همیشه دست خود را شسته و فرسوده ماسک و به دنبال آن سلامت پروتکل های صادر شده توسط دولت با توجه به ساکنان محلی است.

بنابراین هنگامی که او درگذشت و روز بعد از رفتن به بیمارستان در جزیره سولاوسی با درد قفسه سینه و مشکل در تنفس خود را پیروان مشخص شدند به بازیابی بدن خود را برای آنچه که آنها به عنوان یک مسلمان مناسب بود.... بیش از 100 نفر شکست را به بیمارستان تهدید پرستاران و در نهایت انجام یونس' جسد دور کمتر از 30 دقیقه پس از مرگ او.

"آنچه ما باید انجام شود این است که نجیب در چشمان خدا اما نفرت در چشم قانون" گفت: یک عضو جامعه شناسایی توسط پلیس تنها به عنوان Ramli.

به عنوان اندونزی ویروس مرگ و میر افزایش می یابد, جهان, پرجمعیت ترین کشور مسلمان می یابد خود را در تقابل با پروتکل در محل قرار داده شده توسط دولت برای رسیدگی به اجساد قربانیان این بیماری همه گیر. این امر منجر به افزایش حوادث از بدن گرفته شده از بیمارستان رد COVID-19 سلامت و ایمنی روش و چه برخی از کارشناسان می گویند عدم ارتباط از دولت است.

با بیش از 87 درصد از کشور شناسایی به عنوان مسلمان, اسلامي, مراسم عادی در اندونزی هنگامی که کسی می میرد. دین حکم می کند که کسانی که تمرین معمولا باید دفن مرده خود را در عرض 24 ساعت از بدن دفن بدون تابوت بنابراین بدن می تواند دروغ در سمت راست خود را رو به شهر مقدس مکه است.

قبل از دفن بدن شسته شده با خانواده با صابون و آب معطر و سپس پیچیده شده در یک پارچه و بدون درز است که در سر و پا. هولوکاست و embalming ممنوع است. یک خواب است که معمولا برگزار نمی کند چرا که نماز برای آمرزش مردگان هستند گفت: در gravesite.

اما با اجساد coronavirus قربانیان فکر می کردم احتمالا مسری دولت پروتکل برای دست زدن به بدن باید بدان معنی است که مراسم به طور معمول انجام شده توسط خانواده ها کاهش یافته است بر دوش کسانی که دست زدن به این کشور مرده است.

دست زدن به جسد افسر Sahrul رضا گفت: شغل خود را تغییر داده است پس از وقوع. ساعت دیگر بیشتر مردم مورد نیاز در شیفت برای رسیدگی به بدن او آغاز اجرای روش های مذهبی به مرده به خاطر خانواده قادر به.

"حتی اگر آن است که یک وضعیت اضطراری و ما باید شستن بدن انجام وضو و کفن عفونی بدن به درستی گفت:" رضا.

اندونزی تایید کرده است بیش از 68,000 موارد coronavirus از جمله بیش از 3,350 مرگ و میر ترین عفونت ها و مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

در یک قبرستان در جاکارتا پایتخت gravediggers مانند Imang مولانا کار از صبح زود به شب به عنوان آمبولانس حمل اجساد COVID-19 قربانیان در طول روز می رسند.

در حالی که گورهای حفر خانواده باید حفظ فاصله خود و جلوگیری از آنها را از انجام مراسم دفن.

مولانا گفت که اگر خانواده از او بخواهید برای انجام نهایی نماز او معمولا به عنوان زمانی که او زمان برای تمیز کردن خود و آماده شدن برای آینده بود....

"من فکر می کنم آن است که یکی از راه های به تحویل من همدردی به خانواده," او گفت:. "من احساس بسیار غم انگیز زمانی که من دیدن خانواده نمی آیند نزدیک در حالی که ما دفن بدن. من تعجب می کنم که اگر آن اتفاق می افتد به من و یا بستگان ما تنها قادر خواهد بود به دعا از راه دور است."

دیزی ایندیرا یاسمین, یک جامعه شناس در دانشگاه اندونزی گفت که در حالی که آداب و رسوم مربوط به مرگ به طور سنتی یک امر خصوصی در اندونزی, بیماری همه گیر باعث شده است که دولت به مداخله با سلامت و ایمنی روش.

"برخی از مردم از دیدن این پروتکل در حال نقض فرهنگ خود را," او گفت:. "آنها نا امید که آنها را قبول نمی کند, پروتکل های. آنها فکر می کنند دولت به نقض حقوق خود است."

موضوع دیگری او گفت که وجود یک ارتباط شکاف بین دولت و جامعه است. دولت اصرار مردم به دنبال سلامت پروتکل برای coronavirus بیماران, اما بدون حضور مقامات محلی, پیام, اگر اغلب نادیده گرفته.

زمان بین coronavirus تست و نتایج نیز یک مشکل در اندونزی که یکی از پایین ترین تست میزان در جهان است. ساکنان در مناطق روستایی گفت که نتایج را می توانید تا یک هفته به عقب می آیند.

عدم اعتماد و پاک کردن اطلاعات تبدیل شده است سیستماتیک در اندونزی مبارزه با ویروس. در حالی که کشورهای همسایه مرزهای خود را بسته و شروع مستندات در اوایل سال مقامات اندونزی نسبت نماز به این کشور پس از آن-تعداد کم ویروس موارد است.

این اطلاعات را شکاف می تواند پیامدهای جدی سلامتی. در شهر ماکاسار در جزیره سولاوسی پنج از 13 مردانی که متهم به سرقت اجساد COVID-19 قربانیان را در یک قرنطینه تسهیلات پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. مقامات بر این باورند که مردان ممکن است قرارداد این ویروس از دست زدن به یونس' جسد.

بدن از coronavirus قربانیان را نیز به سرقت رفته است در مکان های دیگر در سراسر کشور اندونزی است. مقامات دولت محلی در استان جاوه شرقی به نام شیوع مربوط به سرقت از یک بدن یک "جسد خوشه." در پاسخ اندونزی ملی COVID-19 رئیس نیروی کار Doni Monardo اعلام کرد که در تعامل با جامعه و رهبران مذهبی آغاز خواهد شد برای کمک به حمایت از ملی سلامت پروتکل های مورد استفاده برای مهار این ویروس را گسترش.

"ما همچنان با پیشگیری از کمپین" Monardo گفت. "ما نمی توانیم به تنهایی کار می کنند — ما نیاز به حمایت جامعه و نظم و انضباط."

___

آسوشیتد پرس نویسنده ادنا Tarigan کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب